Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smutniara

Czasem mi sie zygac chce jak pomysle o facetach,najchetniel zostala bym

Polecane posty

do konca zycia sama,bez facaeta,tyle krzywdy mi wyzadzili ale pomimo wszystko nie potrafie chyba do konca zycia zostac samotna... czy wy tez tak macie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, tyle że do płci przeciwnej! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam...................
niech ich szlag trafi !!! postanowilam już bede sama !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiit
= dawno cie nie widzialm ja tylko na sekunde rzygac przez rz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
a ile masz lat? wiesz jak nas ktos zawiedzie potem jest cieżko, ale wierze w Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skonczone 22,nie wiem czemu ale czasem juz nie wierze w facetow,boje sie zaczynac cos nowego,boje sie tez ze sobie w zyciu sama nie poradze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
Strach jest czyms normalnym, ale nie daj się mu całkiem pochłonąc. Wiesz, ja mam 20 lat, jestem także samotna. Tylko tak sobie mysle, ze nie powinnas tam myslec.. glowa do gory! PS.jakbym mogła Ci jakos pomoc to bym to zrobila.. no ale w takiej sytuacji po 1 to zmnien nastawienie, mysle ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz cos o sobie? jak to u ciebie wyglada,wiesz ja to mam troche przerabane,musze sobie sama w zyciu dawac rade,miszekam sama poza granica polski,rodzice mi nie moga pomoc bo sami nie maja,mam malo kasy pomimo tego ze pracuje i nie wiem jak sobie poradzic czasem ,chlopaka mialam przez 3 lata,ale zawiodlam sie na nim,poznalam duzo innych ale czasem mysle kurde oni w sumie to wszyscy po jednym pieniadzu.. wstydze sie czasem nawet zaprosic jakiegos chlopaka do mieszkania bo nawet mnie nie stac na to zebym sobie go umeblowala do konca...eh szkoda co gadac..glupio sie czuje i zle mi jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
przeciez to ze sie nie miało dziewczyny (chłopaka) to nie jest jakąś choroba... tak mysle. Nigdy z nikim nie bylam, uważam ze trzeba znaleść odpowiednią osobę i byc gotowym do związku, niż "bawić sie w miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
to jest choroba ,a przynajmniej może stać sie chorobą.Bo po to jest podział na płcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
uchachałam sie, przeciez nie o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×