Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia_kinia

brzydzę się spermy chłopaka w swojej cipce

Polecane posty

Gość kinia_kinia

tylko mnie nie jedźcie "wielbicielki tego" ani zbulwersowani faceci bo ja nic na to nie poradzę że mnie to obrzydza...wczoraj mój chłopak znowu zapytał czy skoro biorę tabletki możemy "bez" a ja wciskałam mu kit że się boję a prawda jest taka że to dla mnie wstrętne...nie chcę go urazić więc nie chcę mówić prawdy.. czy któras tez ma taka dziwną awersję?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w twojej cipce to co nie ma zadnych plynow? pomysl o tym! rownie dobrze on moglby sie ciebie brzydzic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem w ustach, rozumiem w rekach, rozumiem rozsmarowywanie spermy po calym ciele - ze to moze brzydzic, ale tego co piszesz, nie rozumiem:o Cipka jest stworzona do przyjmowania spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_kinia
ja pieprzę mówiłam że nie chcę moralizatorskich komentarzy bo wiem że wiele kobiet to lubi dlatego dziękuję i żegnam was....wiem że sa kobiety które tez mają z tym problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jade po Tobie i nie jestem wielbicielka TEGO...pisze tylko ze nie rozumiem, moze takie wlasnie komentarze pozwola Ci zrozumiec, ze owszem, pewnie nie jestes jedyna z takim problemem, ale tez nie zaliczassz sie do wiekszosci, a wrecz przeciwnie. Moja rada: musisz to zwalczyc, bo bedzie utrudnialo Ci to kontakty z facetami, znajdz lepiej przyczyny tej awersji, bo jest ona nieuzasadniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_kinia
mam dwie kolezanki które no moze nie czuja obrzydzenia ale tez tego nie lubią...dodam że mamy po 19 lat i być moze nie jesteśmy tak obyte jak wy....na razie mam takie odczucia....nie chcialabym ich miecbo wiem ze on wolalby kończyć we mnie...ale nie potrafię tego pokonać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze to zly pomysl z tymi tabsami? bylo gumek uzywac jak najdluzej i moze z czasem sama bys sie przekonala, a poki co rozwiazalo by to Twoj problem.... Gumki nie sa zle, ja uzywam juz 6 lat prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhlkglj
mam to samo!!!! gumy górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda jest dziewczynka jeszcze, powinna chyba jeszcze chodzić do szkoły i tym się zająć a nie seksem, no i tabsy łyka o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslimy
ze podszywacze rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
rozumiem że brzydzisz się spermy...ale że w cipce...hmmm...w ustach to tak bo nie do najmilszych smak należy ale w cipce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kły i pazury jesteś beznadziejna..,jak słyszę teksty \"wracaj do szkoły\" to aż mi się mdło robi:o ludzie naprawdę nie rzucajcie takimi frazesami bo tylko się ośmieszacie... a co do problemu powyżej to rozumiem Cię bo też tak miałam na początku z moim chłopakiem....nie lubiłam tego....po prostu...ale z czasem zrozumiałam że moje przekonanie wynikało raczej z jakiejs głupiej zasady która sobie ubzdurałam a nie z moich prawdziwych odczuć...sama zobaczysz że niedługo ten \"wstręt\" sam minie i zamieni się w coś naprawdę fajnego:) kły i pazury jak nie odróżniasz podszywacza od autorki to gratuluję spostrzegawczości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym cię podniecił to na pewno nie przeszkadzałaby ci moja sperma,myślałabyś tylko o orgazmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_kinia
...nadmieniam, że obciągam szympansom w warszawskim zoo, a następnie przechowuję ich nasienie w dziurze w dolnej szóstce w ramach akcji ratowania zagrożonych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiak
No to przyjmuj w tylek sperme. Potem wysrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnfikjnfjkef
hahaha zajebisty text z ta dolna szostka:D:D skad oni biora takie texty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodszywającySię
thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
moze po prostu nie kochasz go tak mocno zeby akceptowac calkowicie? moze to tak naprawde mezczyzna nie dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ale czytajac teksty na forum tez utwierdzam sie w przekonania ze seks nie jest dla niedojrzalych emocjonalnie mlodych dziewczyn (co z tego ze dawno juz dojrzaly fizycznie?) w tym wieku raczej powinno sie uczyc i imprezowac, poznawac swiat, ksztaltowac osobowosc... niekoniecznie kopulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mężatka
Wiesz kiedyś czułam obrzydzenie do męskich owłosionych nóg,zerwałam z chłopakiem .Przy następnym to przeszło i został moim meżem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak se pisze > jebnij sie w leb debilu/ko skoro ciebie lubienie czy nielubienie pewnych rzeczy w seksie zalezy od dojrzalosci > jedni lubia truskawiki inni nie i co z tego kretynie/ko :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_kinia
..zapomniałam dodać że aby pozbyć się tych fobii zawsze przed stosunkiem wypijam zakupione w lokalnym sklepie w Pierdopędkach tanie wino owocowe marki "złoty grzybek" produkowane w piwnicach pewnej radiostacji w toruniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
kinia_kinia! A nie myślałaś o tym żeby zainteresować się kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bujda, tylko prezerwatywami. dwa razy pękł unimil, ale przy probie wejscia w pochwe, a nie juz w srodku, a wiec bez ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllaska
POWIEM WAM TYLE.JA TEŻ MAM Z TYM PROBLEM TEŻ MNIE TO BRZYDZI UWAŻAM ŻE TO OHYDNE I OBRZYDLIWE.MAM MĘŻA OD 4MIESIĘCY I ON DOBRZE O TYM WIE I TO AKCEPTUJE I UWAŻAM ŻE TO ZUPEŁNIE NORMALNE JEDNI BRZYDZĄ SIĘ PCHANIEM OD TYŁU INNI POŁYKIEM A INNI PO PROSTU TYM CZYMŚ W SWOIM CIELE...UWAŻAM ŻE TO OBRZYDLIWE I ZUPEŁNIE NORMALNE I NIE JESTEM ANI LESBĄ ANI PSYCHICZNĄ DZIEWCZYNĄ PO PROSTU MYŚL O TYM ŻĘ MAM DO SIEBIE WLEWAĆ JAKĄŚ SPERME JEST OBRZYDLIWA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllaska
I DLATEGO MÓJ MĄŻ, ZAWSZE GDY SIE MA SPUŚCIĆ TO WYJMUJE CZŁONKA Z CIPKI I WKŁADA MI GO GŁĘBOKO W USTA I STRZELA CAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ W GARDŁO. JA TO WSZYSTKO POŁYKA, I JUŻ SIE NIE MUSZĘ BRZYDZIC, ZE TO TO ZOSTAŁO W MOJEJ CIPCE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj facet powinien Ci sie spuszczac do kazdej zupy jaka jesz na obiad, oczywiscie bez Twojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×