Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewna gosiam

mam za duże piersi

Polecane posty

Gość pewna gosiam

co mam zrobic?? mam 19 lat i strasznie duze piersi...rozmiar 75 D !! oczywiscie moj chlopak sie cieszy ale jak mam dosyc wystajacych cyckow za stanika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wiszacych do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiasadowska
ja mam 70D i uważaj że to jedna z częsciu ciała które dostałam najlepsze od natury są piękne idealne jędre i cudooowne dzoewczyno ciesz się, 95% facetów woli duże piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
zaraz zwisy będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeeheh dojne mućki
tak, docenisz, jak rano obudzisz sie z nimi na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
no jasne...ja tam nie wiem ale raczej moja narzeczona ma takie akurat...a duże są takie nienaturalne...krowie że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiasadowska
krowie? wy chyba mylicie duże piersi z rozmiarem Dody czy Ewy Sonet :) D to jest mały rozmiar jeszcze. Jedna pierś zmieści się w dłoni :) Pozatym pamięjcie że róznica między B a D to tylko 4 cm :) a 4 cm to nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslisz ze doda ma ile
??? E i 1/2?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiasadowska
wiem jedno że ma napewno DUŻO większe niż ja mam, a w rozmiar C niestety się nie wcisne:) pozatym tez w sumie głupi przykład podałam bo nie ma porównywac sylikonów z naturalnymi. Sylikokony zawsze są większe chociażby dlatego że stoją w miejscu, i są napęczniałe jak się tylko da :) a ostanio moja koleżanka urodziła niuncie mała zawsze miała rozmmiar B i teraz nadal B, ale jest piersi zmieniły sie diametralnie. Może jej obwisły troszeczkę (ale nadal mą piękne) i przez t zmieniłt kształt, wydają się dużo większe. I co najśmiesniejsze jej piersi teraz wzrokowo mają taki sam rozmiar jak i moje :) Naprawdę zaufajcie mi dzieczyny że różnica jest niewielka :) No chyba, że to dlatego bo mam 70D. Jak kobieta ma 80D to wiadomo już grubsza i piersi się większe wydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
oh kwiatuszku ciesz się masz coś większość dziewczyn na świecie może ci tylko zazdrościć , jesteś stu procentową kobietą, zazdroszcze twojemu facetowi. Jak chcesz się ich pozbyc odetnij sobie i wyślij mi pocztą na jednym będe się kłał a drugim przykrywał , taka kobieta jak ty to skarb , trzymaj się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so sickkk
hahaha widac zazdrosnice sie odezwały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2323
a ja tam lubie i to bardzo swoje 95 DD, choc za nim kupie stanik albo bluzke musze odwiedzic ze 20 sklepow i wydac nie male pieniadze, ale za to ile przyjemnosci z samego ich dotykania i patrzenia sie na nie... a faceci jak na nie reaguja.. heh strachem.. bo wiekszosc facetow uwielbia duzy biust, a jak juz dojdze co do czego to nie wiedza jak sie zabrac do nich.. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 95 DD
? zważywszy, że 95 to rozmiar pod biustem, muszę przyznać, że tłuściutka jesteś i piersi pewnie i tak optycznie giną ci w porównaniu z resztą ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku jacy Wy potrafiscie byc beznadziejni.. Gosiu masz duzy biust i to jest powód do dumy i radości a nie smutku !! jak bedziesz o niego dbała tak szybko nie obwisną:) a nawet jeśli to kupisz ładnie wyprofilowany staniczek i i tak będą przyciagac męskie spojrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nikomu sie nie dogodzi, gruby chce byc chudy, chudy chce byc gruby i jak widac z waszymi pięknymi biustami jest tak samo. Według mnie powinnas byc z niego dumna,no chyba, że masz aż taki duży biust przez który masz problemy np.z kręgosłupem, wtedy trzeba sie martwic i go operacyjnie pomniejszyc bo zdrowie najważniejsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara15
Ja bym też czasem chciałą mieć mniejsze piersi, bo mam 70D i zawsze się na mnie wszyscy gapią, najgorzej latem. Ale czasem to lubię, i jak się gapia też. Nie lubię tylko jak chcą dotykać w autobusie na przykład, albo chłopcy w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co myśleć
ja mam 80 c podchodziło do d ale zaczełam ostro cwiczyć bieganie pąpli podniszenie na drążku i basen i sie zmniejszyły ale do b nie zeszłam a szkoda też mam dosyć dużych piersi stanika nie moge kupić bo rozmiarówka zazwyczaj kończy sie na b a na c sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiożerca
marysiasadowska chciałabyś żeby tak było.Ale nie jest.Niestety dla Ciebie.Tylko niektórzy faceci lubią duże piersi.Część nie zwraca uwagi na szczegóły, a jeszcze inni lubią piersi bo... to są piersi kobiet.I nie ważne duże czy małe.Zrozumiałaś?Mi osobiście podobają się kształtne i jędrne.Nie znaczy to jednak, ze takie mogą być tylko duże.Wszystkie cycki fajne są howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 D czy 75 D to jakiś żart, to jest właśnie akurat rozmiar. Ja mam 65 K i czuje czasem taki ciężar jak by mi kręgosłup pękał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jednak wybierać się do najlepszych specjalistów, jesli tak naprawdę zależy nam na tym aby zabieg był w 100% profesjonalny. Dlatego jesli mowa o takim zabiegu to szczerze polecam Wam Aestheticmed i Pana doktora Andrzeja Dmytrzaka. Jedno z lepszych miejsc, w których ja miałam wykonany ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75E i do tego jestem dość szczupła nie za fajnie to wygląda :( a i tez zauwazylam ze staniki im większe tym brzydsze. Ładne sa A, B, ewentualnie czasem C a reszta ohydna. Jak dla starych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie noś stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już działac z biustem to lepiej taką metodą no i oczywiscie własnei w takiej profesjonalnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz tego pewna to możesz uzbierać pieniądze i je zmniejszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne muszą być te piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×