Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewna gosiam

mam za duże piersi

Polecane posty

Gość gość
Muszą być ładne i bardzo jedrne że wyskakują że stanika.Nie wiele kobiet może się pochwalić takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dmytrzak cieszy sie naprawde świetnymi opiniami jak wysokiej klasy specjalista. No i też przede wszystkim bardzo ciepły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda, Aestheticmed to jest sprawdzone i pewne miejsce do którego zdecydowanie warto jest sie własnie udac. A na pewno nie bedziecie żałowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 70 FF i ty myslisz, ze masz duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia344
Mojej koleżanki z liceum mama zawsze powtarzała, że im większe piersi za młodu, tym dłuższe na starość :) Wtedy z tego się śmiałam, ale dziś wiem, że miała rację. Poza tym duże piersi, to dodatkowe kilogramy, które obciążają kręgosłup. Tutaj http://chirurgplastyczny-krakow.pl/zmniejszanie-piersi/ są zdjęcia poglądowe jak to wygląda. Serio, mało estetycznie. Po operacji zmniejszania dużo, dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek

ja też mam duże i tak natura chciała i co poradzę moja żona lubi się bawić a na basenie to faceci najpierw patrzą na cycki potem na siurdalca czy mam a kobiety to tylko na cycki, chodzę już rok co tydzień i wszyscy się przyzwyczaili że mam jakie mam. Byłem w Herford i tam w knajpie były zawody która kobieta ma największe, moja żona zapytała czy może startować facet, może, więc się rozebrałem tak jak wszystkie kobiety i dostałem 1 miejsce bo żadna nie miała takich jak ja, 100 euro dostałem ale poszło bo postawiłem wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×