Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochajaca matka

kobiety ktore nie potrzebuja partnera w swoim zyciu bo dziecko jest wazniejsze

Polecane posty

Gość kochajaca matka

wiem ze sa takie matki gdzie dziecko tylko sie liczy a mezczyzna nie,czasem to jest wybor,czasem zycie tak ulozylo...ja wybralam -zyje tylko z synem i nie potrzeba mi zadnego mezczyzny,kocham syna i on daje mi radosc zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
z zycia wiem ze mowia tak kobiety co nie wiedza co to milosc. poza tym mowia tak na pzekor siwatu jakby taki foch strzelay oni zakochani to ja sama i mowie o tym glosno by kazdy slyszal i ze tylko z dziecmi. bardzo dziwne ale wdowy nie mowia tak czyzby kompleks tych pozostalych np rozowdek niezameznych ale po rozstaniu z niemezem iotd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
i przyznam się,że zazdroszcze założycielce topiku. Chciałabym być tylko z dziećmi uważam,że lepiej by nam było bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz jak antalfabeta
meapple nie rozumie teksu:( Moze przyjdzie taki czas ,że bedziesz potrzebować faceta. wiesz ja teraz tez mam aki okres co prawda mam meza ale tak jakby gonie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
jak sie kocha to sie chce tej osoby. jak nie kocha sie to sie nie chce tej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
dobrze ze nie mysle jak analfabetka co zdarza sie wielu paniom, i matkom..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bedzie jak Twoj syn dorosnie i odejdzie z domu ? zostaniesz sama... bo taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona73
witam serdecznie. nie zgadzam sie z teoria meapple , ze tak mowia kobiety ktore nie wiedza co to milosc. jeste sama z synkiem juz id 5 lat , jest to moj wybor , i naleze do osob szczesliwych. jak na razie nie zamierzam niszczyc naszego spokoju jakims zwiazkiem , gdyz predzej czy pozniej zacznie sie wszystko psuc. pozdrawiam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
potwierdzilas moje slowa ona73:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciezko
jest wprowadzic w zycie nowego partnera .Skoro ojciec zawiódł :( Tez jakis czas byłam w separacji spotykalam sie z kims ,ale Wtedy zrozumialam ,ZE BABA SOBIE CHLOPA ZNAJDZIE ZAWSZE ALE OJCA DLA DZIECKA NIGDY. Tak to jakos lecialo lubie te wszystkie starodawne przysłowia wiele w nim prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
chlopa i ojca a jaka roznica? zadna jak ty go kochasz on ciebie to i dziecko kocha i jets ojcem. szukanie tylko ojca to wyrachowanie bo baba kieruje sie: dobry okey do dziecka jestem z nim, ale ona go nie kocha ceni jedynie jego walory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona73
heh, meapple , nie potwierdzilam twoich slow , gdyz dobrze wiem co to jest milosc. kochalam bardzo dlugo i bardzo mocno. wiem co to jest. wiem rowniez ze ta milosc -czyli chemia szybko sie wypala, i pozostaja problemy ktore narastaja. nie chce tego wiecej kazdy zwiazek ktory znam rozpadl sie lub jest u kresu swojego trwania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meapple
kochalam bardzo dlugo i bardzo mocno. wiem co to jest. wiem rowniez ze ta milosc -czyli chemia szybko sie wypala, kolejny raz slowami powteirdzasz ze mam racje... wypala sie kiedy kochasz egistycznie tylko ty jedna on nie lub nie tak bardzo. to nie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona73
meapple ! ty nie widzisz cyba zadnej roznicy pomiedzy chlopem a ojcem . zwroc uwage co dzieje sie z dziecmi ktorych matki przyprowadzily sobie " tatusiow " dla swoich dzieci !! te dzieci przechodza katusze @!!! ja nie pozwole aby jakis facet podniosl reke na moje dziecko poza tym, jesli jego wlasny ojciec nie pokochal swojego syna na tyle mocno aby go nie zostawic , to nie wierze , ze obcy czlowiek go pokocha. taka jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
do meapple co ty gadasz???Mam 2 dzieci i faceta szukałabym pod kątem znalezienia ojca dla nich. Mało się dzisiam słyszy że dziecko zabił jakiś konkubent matki????? Nie wiem jak matka może szukać sobie faceta nie myśląc o dzieciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jest
meapple ty bzdury piszesz jak mozna kochac czlowieka ,który nie akcepuje Twojego dziecka? Faceci swoich dzieci nie potrafia kochac odchodza nie płaca alimentow a obce beda tak chetnie chowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona73
meapple, w takim razie nikt nie wie co to prawdziwa milosc ( a przynajmniej nikt z moich znajomych ). bo jak juz wspomnialam , zwiazki ktore znam , rozpadaja sie po kilku latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jest
meapple CPAŁAS COS CZY PIŁAS?? Czy z natury jestes taka jakas niedorobiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Kobiety potrzebuja zawsze partnera tylko jest jeden problem jest bardzo niewielu facetow ktorzy sa na tyle Ok zeby sie nadawali na zastepczego ojca dla naszych dzieci, wiec czasami z wyboru czasami mniej lub bardziej swiadomie kobiety sie decyduja na samotne maciezynstwo. Kochajaca matka, mysle ze jednak dobrze by bylo gdybys poza synem jednak miala kogos dla siebie. Zebys mogla sie czuc jak kobieta i byc kobieta inaczej Twoj dzieciak bedzie myslal ze skopal Ci zycie i bedzie staral sie byc mezczyzna w domu,a to juz jest troche chora sytuacja. Ja sama wychowuje mojego syna od zawsze i wiem jak bardzo trudno jest zdecydowac sie na bycie z kims. Rodzic z dzieckiem zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro dziecka i zeby ta druga osoba byla super OK to i tak bedziemy mialy watpliwosci czy nadaje sie na ojca czy nie skrzywdzi naszego dziecka...... I z perpektywy czasu wydaje mi sie ze czasami warto odstawic leki na bok i pozwolic sobie na normalne zycie. Zawsze mozna sie w koncu wycofac,a wbrew pozorom istnieje mase swietnych facetow ktorzy nadaja sie na mezow i rodzicow. Pozdrawiam wszystkie singiel mamy :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego synalka wyrośnie
? :o kolejny maminsynek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazaba
Nie ma to jak myslec archetypami. To czy dziecko jest uzaleznione emocjonalnie od matki nie wynika z samotnego rodzicielstwa. Z wlasnego doswiadczenia wiem tylko ze dzieci samotnych rodzicow staraja sie wziasc na siebie role do ktorych nie dorosly. Zmienia sie rownowaga zwiazku rodzic dziecko. Dzieci staraja sie chronic matki/ojcow i czasami gubia poczucie bezpieczenistwa. Znam mase ludzi wychowanych w niepelnych domach to zawsze zostawia jakis slad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam wszystkiego
ale powiem jedno- zawsze zal mi dziecka w takiej sytuacji i to nie dlatego, zenie ma ojca, ale dlatego, ze jest dla matki calym swiatem, to wbrew pozorom straszny balast dla kazdego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
dzieci sa najważniejsze ale ważny jest partner, ale partner odpowiedzialny który niezawiedzie. nie partner który obraża się bo nie ma seksu bo jesteś zmęczona , nie partner który uważa sie za rywala własnych dzieci. przy zdrowym podejsciu obu stron można wszystko pogodzić i kochać, poprostu kochać i byc kochana. Zycze tego wszystkim mamom i żonom, chcociaż jakos trudno ostatnio widząc świat wokól ludzie idą na łatwiznę i egoistycznie ustawiaja świat pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×