Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g60

Mojej żonia ostatnio

Polecane posty

w nocy napadła mnie i poprosiła żebym ją polizał i pokochał (co jej sie nigdy przez sen nie zdarza), było super, była bardzo podniecona i było nam bardzo dobrze. Rano jak się zapytałem co się wczoraj w nocy stało, najpierw się uśmiechała i nie chciała powiedzieć, w końcu powiedziała.... śniło jej się że jakiś facet MNIE POSUWAŁ OD TYŁU a ona się przyglądała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to ją tak strasznie podnieciło Troszkę mnie to zaskoczyło, nie będę ukrywał. Czy któraś z pań się z tym kiedyś spotkała, może Same tak miałyście, dajcie znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u kobiet to normalne. czasami śnią się obcy faceci i erotyczne sceny ale to o niczym nie świadczy. wierz mi, znam to na swoim przykładzie. to nic groźnego. ciesz się mój drogi że żona cie tak w nocy wzięła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że mnie wzięła. Nie są dla mnie problemem jej fantazje z innymi facetami, tylko takie że tan facet przelatuje mnie (może to też nie problem - ale wywołało umnie zdziwienie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup zonie strap-on\'a - zrealizuje swoje fantazje, a tobie bedzie zajebiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie mój drogi, to sa tylko fantazje które nic nie zanczą TO SĄ FANTAZJE BEZ ZNACZENIA I KAŻDA Z NAS, NO PRAWIE KAŻDA, JE MA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech cię ktoś przeleci i będz
e święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×