Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunieczka

zabawy analne z mezem

Polecane posty

Gość niunieczka

Witam..mam pytanie..wczoraj po raz kolejny kochałam się z mężem w ten sposób że włożyłam mu mój wibrator w odbyt....to już drugi raz w ciągu 2 miesięcy...nie wiem co mam z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego
skoro mu pasuje rob tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widzę
w tym nic złego. Skoro Tobie to nie przeszkadza a jego podnieca. Też się nie raz tak bawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek radosny
to jest moja ulubiona zabawa gdy nie ma rodzicow:) wkladam tam sobie marchewke,jest cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie się zastanawiam, jak powiedzieć swojemu facetowi, że chciałabym mieć wibrator. Bo to fajna zabawka jest. Moje koleżanki mają i mówią, że jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdvszdvzd
normalnie mu powiedz. jakby moja chciała coś to w miare możliwości spełniłbym jej oczekiwania. chesz dwóch proszę bardzo. co tylko pragniesz. Ale na szczęście ona pragnie tylko mnie :D (wibratorek jej kupie jako niespodziankę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to że jest kiepsko i chcę czegoś więcej, traktuję to bardziej jako przygode, nowe doświadczenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuunieczka
on chyba trochę przesadza już... robiliśmy tak z tym wibratorem przez jakiś czas i było ok ale on wczoraj przyszedł z pracy z dmuchanym krokodylem w tyłku majtki miał całe od spermy, co robić? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunieczka
Choć tak prawdę mówiąc majtki to mały problem. Upiorę, ale co ja mam powiedzieć wnuczce sąsiadów? Że co się stało z jej ukochanym krokodylkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwacka frytkownica
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×