Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka84

Po raz kolejny??

Polecane posty

Jakiś czas temu bardzo kogoś kochałam, już niestety nie jesteśmy razem:( Dugo sie zbierałam po tym związku... teraz w moim życiu pojawił się inny facet... jest czuły, dobry i kochający, a ja... no cóż ja nie czuję do niego nic, to znaczy zależy mi na nim ale ciągle myślę o tamtym:( jak myślicie czy jest możliwe że bedzie mi z tym facetem dobrze i że z czasem przyjdzie jakieś uczucie?? bardzo bym tego chciała, bo naprwadę już sie dużo nacierpiałam i chciałabym mieć kogoś kto będzie mnie kochał i z kim będę szczęsliwa... ale jak mam zapomnieć o tamtej miłości - czasem czuję, mimo że tamten facet nienajlepiej mnie traktował, że nadal go kocham i że rzuciłabym wszystko żeby z nim być! chyba powinnam zerwać z tym obecnym, ale... sama nie wiem:( pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
nie nic z czase nie przycjodzi. bo masz serce zajety kims innym. daj mu spokoj. nie ran go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam wszystkiego
Zadam ci być może dziwne pytanie: czy ten twój były nie taktował cie momentami jak twój ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez mam ten sam problem jestm z kims po tym jak zostalam zraniona ale tez dziwnie sie czuje.mam takie momenty ze on cos robi a ja mysle ze tamten facet zrobilby to inaczej.nie wiem co ci poradzic ja staram sie wierzyc ze milosc przyjdzie z czasem .bo tak naprawde to coz to jest milosc??? czy bycie z kims to nie bardziej wzajemna akceptacja ,poczucie bezpieczenstwa? czy kiedy go nie ma z toba a umowiliscie sie i on nie przychodzi nie dzwoni-nie myslisz o nim ?ja tak mysle moze cos sie stalo ? moze ma klopoty? i lape sie na tym ze sie o niego martwie-dlatego mysle ze milosc to tylko slowo a bycie z kims to zupelnie co innego.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
a boto tak jest jak BÓG daje kupca to diabeł faktora iktóry jest prawdziwy niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×