Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

palette

KĄCIK MIŁOŚCI

Polecane posty

Zapraszam wszystkie młode panie (i nie tylko) Wszystkich młodych panów (i nie tylko) Do zabawy. Zapraszam do wypowiedzi ala ogłoszenia matrymonialne. Np. Mam 25 lat poznam miłego romantycznego pana w wieku do 30 lat. BLEBLEBLE Mam nadzieje że ktos spotka tu swoją 2 połowę (a czasami i 3 ) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam23 lata
Jestem tłuściutka jak pączuzek i słodka jak cukiereczek....moje wymary to 150x189x190...poznam miłego, opalonego wysportowanego bruneta z 1000000 zł na koncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ale bujda
DLACZEGO???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia dusigrosz
Mam 98 lat, jestem po operacji plastycznej i wyglądam na 43 lata. Jestem wysportowaną kobietą. Potrzebuję jurnego, zgrabnego faceta, nie przekraczającego 50.lat, ze zgrabnym tyłeczkiem. Mile widziana walizka pełna dolców [będzie potrzebna, na wycieczkę dookoła i pół świata];) Facet musi pracować, bo ja jak wiadomo, jestem już na emeryturze. Ponadto musi być elokwentny, ujmujący, tryskać zdrowiem i humorem, nie może mieć części zamiennych, np.sztucznych zębów, bo ja do tej pory mam piękne i swoje. Dyskretnie dodam, że oczekuję od tego pana aby: mieszkał w obszernym domku z kominkiem, na zwwnątrz, mile widziany park lub ogród. Odpowiadam tylko na poważne oferty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssspełniam...
Twoje kryteria Pelagio Najdroższa...mam co prawda Alzheimera, Parkinsona i ... zapomniałem co jeszcze, ale ogólnie trzymam się dobrze :) Zmiażdżyło mi ostatnio fujarke na siłowni ale mam nadzieje, że Ci to nie przeszkadza :) mam mnóstwo pieniędzy !!!!!!!!!!!! Nie wiem tylko gdzie je schowałem...jestem bardzo czuły, chociaż często przeszkadza mi w tym moja astma oskrzelowa...Kocham Cię już od teraz Pelagio...zadzwoń 070070707 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagioooo
co z Tobą do Kurwy Nędzy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia dusigrosz
Spełniam :) Sama nie wiem, nie moge przecież chodzić za Tobą z trąbką i przypominać Ci o ważnych sprawach...no i ta zmiażdzona fujarka, ech, ja przecież chcę jeszcze poużywać życia, a nie opiekować się facetem z pieluszką między nogami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia dusigrosz
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagiooo...
nie rób mi tego...zaspokoje Cię murzyskim wibratorem, a jak i to nie da rady to kupimy duuużą cukinie :P Ja wiem że jeszcze cholernie dużo życia przed Tobą ale zastanów się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia dusigrosz
Hmmm...właściwie, pomyślałam sobie, że skoro zasobny jesteś, to można Cię przeremontować u jakiegoś porządnego sprcjalisty. Teraz wszystko jest możliwe :D Na wibrator ani na cukinię [tym bardziej! się nie godzę bo któż to widział wbijać w siebie takie gadżety, kiedy po odremontowaniu [zawstydzona nieco]...będziesz mógł, no wiesz...sam ;) Teraz idę zrobić szpagat. Jak wrócę, a jeszcze coś napiszesz, odpowiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimy
Dzień dobry. Mam 25 lat, jestem młodym mężczyzną, zodiakalnym Skorpionem z wysoką kulturą osobistą. Posiadam wykształcenie wyższe niepełne (licencjat). Mam 180cm wzrostu, jestem zadbanym szatynem o brązowych oczach i dłuższych włosach. Chętnie poznam Panią do towarzystwa, w wieku do 40 lat. Email: jimy24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władzio - Bladzio
Dzień Dobry . Jestem Władysław mam 26 lat , jestem osobą szalenie romantyczną , wrażliwą płaczę na filmach , jestem przystojny podobno . Lubię pierogi ruskie , alkochol , bitki wołowe , nocne Polaków rozmowy , kontemplacje przy świetle księzyca . Szukam ładnej blondyneczki , która odda mi się bez reszty , lubi złoty deszcz , zawsze połyka , lubi anal , ostre gięcie na oriencie , ma wygoloną myszke i lubi ssać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimy
Nie ma żadnej chetnej Pani?:( Pelagio podziwiam Ciebie, że Ci się jeszcze w tym wieku chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AFRODYTTA
Władzio ja tak jak ty lubie alkochol, lubie anal, ostre gięcie na oriencie, mam wygoloną myszke i lubie ssać. Szukam przystojnego i bogatego faceta z odpowiednimi warunkami;) lubiącego sex francuski.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak romantycznie. AZ miło sie robi . Panie podrywajcie sa tu panowie warci waszych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale bujda\" Czesc o to moze nie ale zawsze trafi sie ktos normalny z takich gosci sie ciesze. Zawsze to odmiana. Hahah bo teksty o analu już przerosły moja moralność .A i mam juz dosyc ciagłys mdłosci czytajac liczne wypowiedzi hahah Pozdrawiam was kochani. Bawcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kim mówisz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×