Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shalimar

Gdzie poznajecie chłopaków i w jaki sposób???

Polecane posty

Gość shalimar

Gdzie poznajecie chłopaków i w jaki sposób??? Ja jestem juz bezsilna.Od roku chodzę na różne imprezy, do klubów i NIC!!! Niewiem co robie nie tak.Mam wciąż wodzić za facetem wzrokiem żeby do mnie podszedł i zagadał ?(jesli tego nie zrobie to nie ma szans) :o.Czy jak gdzieś wychodzicie to macie jakies sposoby na podryw faceta czy nic nie robicie i sami do was zagadują:)?? Nie chodzi mi juz nawet o jakis stały związek tylko zwykłą znajomość. Drugi rok bez faceta ja juz wariuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na GG poznalam
:) jestesmy razem juz 3 lata i 3 miesiace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalimar
W moim przypadku net nie wchodzi w gre, nie lubie poznawać kogos kogo nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na GG poznalam
zdjecia sa przeciez, a poza tym mozecie sie w realu zobaczyc, co za problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalimar
Na gg to chyba kwestia przypadku? Jak to było, zagadywałaś obce osoby na gadu? Kurcze ja sie chyba nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na GG poznalam
akurat on zagadal mnie, ale wczesniej to ja tez potrafilam zagadac ludzi i poznalam fajne osoby :) sprobuj co Ci zalezy.... wymysl tez sobie jakis fajny nick do katalogu publicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na GG poznalam
no i sa jeszcze rozne portale przeciez i czaty gdzie mozna poznac ludzi... come on, nie zyjemy na pustyni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka18
impreza :) tzn dyskoteka ;) ale poznalismy sie dzięki znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka18
ważny jest uśmiech raz mi kolega opowiadał ,że jesli usmiechasz sie do faceta i on to odwzajemni to znaczy ,że jest zainteresowany , musisz tez wodzic wzrokiem :) pozdrawiam i milych poszukiwań życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalimar
to jednak wychodzi na to , że muszę wodzic wzrokiem ;) A z tym gg to pomyśle , może kiedyś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamaKierr
ja mojego poznalam w pracy...pracowalam jako barmanka.naprawde okazji wiele w takie pracy:D przewija sie mnostwo facetow, czasem Ci ktorym bardziej zalezy przychodza codziennie,zagaduja. fajna sprawa...poznalam mnostwo ludzi dzieki tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×