Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facetom mowie nie do 2010 roku

faceci sa beznadziejnymi egoistami... czy ktos sie ze mna zgadza?

Polecane posty

Gość facetom mowie nie do 2010 roku

Teraz tak mysle, wsciekla na mego eks co nie znaczy, ze o wszystkich tak sadze. Jednakze kazdy futrzaczek pokazuje z czasem swoj egoizm:) Zaklamane siersciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to minie spokojnie
a ktoz z nas nie jest egoista? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiemze
Faceci zawsze byli sa i beda EGOISTAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
gorsze sa kobiety egoizm? np dla bycia boginia zenia sie z panami, wiedza ze beda mialy wiecej korzysci niz bez nich. jak cos chca nie licza sie z niczym, wciagaj w swoje brudne gry dzieci... podle... mszcza sie, i odgrywaja na ex na nim ale bardziej na niej.. a faceci? jedynie jak chce sexu powie kilka slowek:) jak sie nabierzerz to twoja sprawa baby sa gorszymi egoistkami im chodiz o wiecej i zawsze dbaja o swoje ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich znajduje się ten pierwiastek odpowiedzialny za egoizm .. tylko ze w niektórym jest go mniej ... w innych więcej... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
sobie nawet do 2910 roku, to Twój problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry ponieważ usycham w samotności, żyję wyobrażeniem, wspomnieniem, że wcale tak nie jest, a nawet jeśli-altruizmu można się nauczyć:D chętnie pomogę, tylko nich ON już się znajdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dobre i uczuciowe traktowanie sprawia, że bialoglowa wypina się na mężczyznę. Natomiast zlekceważona i sprowadzona czasem do poziomu szmaty uczyni wszystko, żeby udowodnić, że jest czymś więcej.\" T.Beksiński -Tylko Rock nr. 3/1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konar-->znam łagodniejszą wersję:) \"kobieta jest jak cień-kiedy ty ją gonisz, ona ucieka; kiedy ty uciekasz, ona goni cię\" moim skromnym zdaniem powinno się gonić siebie nawzajem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedawna myslałam,ze w moim zwiazku to ja jestem egoistka.A tu prosze niby taki kochajacy,dbajacy a okazał sie egoista nad egoistami.Zostawił mnie bo stwierdził,ze skoro wyjezdzam za pare miesiecy to on nie chce później cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×