Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anakondaaaaaa

APART !!!

Polecane posty

Gość fashionterror
Potwierdzam... Kupno ciuchów w/w marek na allegro to spore ryzyko, ponieważ sama się nacięłam na kupno szmat, które nie zeszły, albo pochodziły ze zwrotów (takie miałam przynajmniej wrazenie przy jednej z nich). Owszem, APART jest super (materiały, dodatki, wykończenie, fasony), ale nie sądzę aby ciuchy, które normalnie kosztują 600 zł nagle kosztowaly 20... To moja opinia, a wasze ryzyko. Do przemyślenia! PS. A zwracałyście przedmiot kupiony na allegro - powodzenia! I żeby was od szmat (sic!) nie wyzwano... Hehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 259--000--5
"kicia77 Ostrzegam przed allegrowiczkami, ktore oferuja kiece sprzed paru sezonow. Kupilam sukienki APART od dwoch z nich... Oczywiscie (jak to na allegro bywa) sukienki zachwalane byly w stulu "niepowtarzalna, super wdzięk, najnowsza kolekcja" etc. W paczce znalazlam jednak owszem towar nieuzyany, ale zlezaly i w nieciekawym jak dla mnie fasonie. Po krotkim sledztwie okazalo się, ze kiecka byla sprzed trzech (!!!) sezonow... Nie byloby w tym nic zlego, gdyby nie fakt, ze jesli cos lezy od trzech sezonow, to znaczy, ze musi byc ku temu jakis powod. Tutaj byl on dla mnie jasny! Sama jestem sobie winna - zakupy tylko dla metki to chyba nie dla mnie. Wole wydac pare zlociszy wiecej, ale byc pewna, ze bede zadowolona ... " a to nie widać na zdjęciu jaki fason sie kupuje? widziały gały co brały ? kolejny przykład mało rozgarnietej dziewczynki na allegro, mam nadzieje ze spełnisz obietnice i nic nigdy więcej nie kupisz na all jak i na zadnym sklepie internetowym, aby robić zakupy trzeba mysleć choć troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia77
259--000--5 "kicia77 Ostrzegam przed allegrowiczkami, ktore oferuja kiece sprzed paru sezonow. Kupilam sukienki APART od dwoch z nich... Oczywiscie (jak to na allegro bywa) sukienki zachwalane byly w stulu "niepowtarzalna, super wdzięk, najnowsza kolekcja" etc. W paczce znalazlam jednak owszem towar nieuzyany, ale zlezaly i w nieciekawym jak dla mnie fasonie. Po krotkim sledztwie okazalo się, ze kiecka byla sprzed trzech (!!!) sezonow... Nie byloby w tym nic zlego, gdyby nie fakt, ze jesli cos lezy od trzech sezonow, to znaczy, ze musi byc ku temu jakis powod. Tutaj byl on dla mnie jasny ! Sama jestem sobie winna - zakupy tylko dla metki to chyba nie dla mnie. Wole wydac pare zlociszy wiecej, ale byc pewna, ze bede zadowolona ... " a to nie widać na zdjęciu jaki fason sie kupuje? widziały gały co brały ? kolejny przykład mało rozgarnietej dziewczynki na allegro, mam nadzieje ze spełnisz obietnice i nic nigdy więcej nie kupisz na all jak i na zadnym sklepie internetowym, aby robić zakupy trzeba mysleć choć troche... Wlasnie w ten sposob traktuje sie ludzi na allgro - "widziały gały co brały" Brawo za odpowiednie podejscie do klienta! Hahaha! Dziekuje za odpowiedz, ktora tylko utwierdzila mnie w przekonaniu, kto sprzedaje na allegro. Notabene - sledze watek w innych miejscach i sie okazuje, ze to co sprzedajecie na allegro to najczesciej zwroty, zlezale stare kolekcje lub towar II gatunku kupowany na paletach... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiammmmm
hmm nie jest tak jak piszecie na tym forum dziewczyny,często,nawet bardzo czesto na allegro mozna kupic ciuszki z apartu i to nie stare łachy czy nie modne,ale z najnowszej kolekcji i naprawde za grosze,ja kupujac ciuszki z apartu,najpierw oglądam je w katalogu,a potem patrze na allegro jakie sa ceny i np,taką podwójną kolorową sukienkę ,która jest do kupienia w polskim otto za 500zl,na allegro można kupic nawet za 100zl ,nową z metkami ,trzeba tylko dobrze szukac i dokładnie oglądac fotki na allegro,przecież nie musisz kupywac kota w worku,89%sprzedających chetnie wysyła zdjęcia tzw"real foto"więc o rozczarowaniu nie ma chyba tutaj mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrokatka
http://e-profis.eu - suknie z Apartu, Heine, Laura Scott i wiele innych firm z katalogu OTTO bardzo tanio 50% cen katalogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga 73
Witam Prowadzę sprzedaż odzieży damskiej niemieckiego APART IMPRESSIONS i innych wymienianych w postach niemieckich marek i zapewniam, że towar mam nowy z bieżących kolekcji a ceny... sama zobacz www.szyk-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×