Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozeeeee

zdradza mnie

Polecane posty

Gość bozeeeee

facet ktory mnie niby kocha, zdradza mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkl
nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeee
nie odbiera telefonow czesto po 10 w nocy:( co kiedys mu sie nie zdarzalo. ktos dzwoni do niego, ja mowie: odbierz a on: ale to jakis numer prywatny, nie znam, to po co mam odbierac a potem nagle wychodzi ode mnie z domu bo gdzies ma isc. po 3: jak kilka razy zadzwonilam, slyszalam damskie smiechy, jakies towarzystwo po 4: zaczal o siebie dbac i mnie odtracac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa jednaaa
A zmienił się tak bardzo?A Wasze relacje jakie są? Ja też nie odbieram telefonów z zastrzeżonych numerów i moi znajomi również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeee
on po prostu mnie olewa, czesto nie odbiera telefonow.... nie to ze dzwonie po 100 razy ale zdarza mu sie na caly dzien wylaczyc komorke... nie dzwonic po 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa jednaaa
A dlaczego z Nim o tym nie porozmawiasz??Powiedz mu co czujesz?i że jest Ci z tym źle?A ile jesteście ze sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeee
4 lata, juz rozmawialam, on dalej to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to
tepe polmozgi , za których decyduje ich popęd ,Jestem wsciekła na swojego w tej chwili więc z gory przepraszam wyjątki. Ale prawie wszyscy oni tacy sami do ...z nimi tylko gdy ma sie dni plodne to mozna na nich liczyć i to nie zawsze...K*****!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa jednaaa
I nie ma poprawy?A zawsze się tak zachowywał?Porozmawiaj z Nim szczerze i powiedz,że Ty go nie rozumiesz dlaczego w stosunku do Ciebie się tak zachowuję i,że Cie to boli jego zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj postaw kawe na lawe zreszt ajuz chyba sama wiesz jak jest mnie kiedys facet tez zdradzal ja to czulam, ty tez to wiesz mysle. nie masz wyjscia - nie ma co sie meczyc w tej sytuacji. zapytaj wprost - przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz... trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże to chyba jakas plaga!!! A moze to wiosna tak działa? ze tym facetom sie w głowie przewraca? Mam podobny problem do twojego:( Moze nawet większy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusss
jak w związku nie ma sexu to ta strona niezaspokojona (kobieta bądź mężczyzna) szuka tego gdzieś indziej są też przypadki wyjątkowego kurestwa (damskiego bądź męskiego) gdzie sexu może być w nadmiarze a i tak będzie latał(a) gdzieś po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...pracusss
Pieprzysz od rzeczy - sex akurat jest lekarstwem na zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×