Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fazi20

to kobiety deprawują mężczyzn

Polecane posty

Gość fazi20

Tak jak w temacie nie ma co sie oszukiwac ze dziewczyny są takie delikatne i wogóle bo to własnie wy sprowadzacie chłopaków na złą drogę. Prosze przykład: Byłem sobie fajnym wesołym chłopakiem myslałem tylko o sporcie komputerach i nauce, wszędzie sukcesy , zawsze usmiech na twarzy, nie myslałem o dziewczynach i było mi dobrze! Az poznałem taką dziewczyne (rok młodszą ode mnie) i zaczeło sie źle dziac, po 3 miechach otwarcie naciagała mnie na seks, nie chciałem tego i nic nie zrobiliśmy i cale szczeście, ale reszta rzeczy która sie działa( domyslcie sie) ostro wpłyneła mi na psyche, po 6 miechach nabrałem do niej ostrego obrzydzenia i przez swoje zachowanie(które jej wydawało sie normalne) straciła cały mój szacunek, dreczyla mnie jeszcze z miesiać(natrectwo) A teraz jestem inny, oglądam sie za dziewczynami ale mam jakis uraz i chociaz spotykam ich wiele to jakos boje sie angazowac a teraz do was dziewczyny nie przerabiajcie normalnych chłopaków na podobnych sobie, to ze macie zepsutą moralność to nie znaczy ze musicie ja na innych przelewać, (oczywiście wyłączam z tego dziewczyny które są porządne o ile taqkie ale jakos nie spotkałem takich bez różnych zapędów) ku przestrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny.Nie uważam ,że kobiety to zło ,ale lepiej ich nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boshe
jestescie obaj gejami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazi20
a masz coś do gejów??? to że lubię facetów chyba od razu mnie nie skreśla???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara15
Jakiś dziwny jesteś... Ja tam do gejów nie mam nic, ale po co dziewczynom w takim razie głowy zawracasz? Weż sobie odpuść , zabierz się z facetówi będzie spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhh masz szczescie ze zaznaczyles ze to nie dotyczy tych porzadnych:) ja jzu nie ,kmoge czytac tym podonbnych topickow bo naprawde juz nigdy sie nie zakocham i bede singlem do konca zycia a tego nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybaa
macie nasrane w głowach...dziewczyna po trzech miesiącach namawiała Cię do seksu a TY MASZ PRZEZ TO O NIEJ ZŁE ZDANIE??? To nie ona jest nienormalna tylko Ty i proponuje zgłosić Ci się do specjalisty lub wstąpić do seminarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boshe
quote: masz coś do gejów??? to że lubię facetów chyba od razu mnie nie skreśla???!!! wlasciwie to skresla, bo jesli jestes gejem to znaczy ze twoja opinia o tamtej kobiecie nie jest obiektywna... Wynika raczej z twoich nieprawidlowosci a nie jej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chlopiec
a co w tym dziwnego, ze dziewczyna odczuwa poped seksualny i chce uprawiac seks ze swoim chlopakiem? to chyba calkiem naturalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazi
mój nick nie jest zarezerwowany i ten dopisek o byciu gejem to nie mój, a co do tych wszystkich ataków to dzieki wam uważam sie za kogoś lepszego bo moge powiedzieć lasce nie i sam sobie wybrać taką jaka mi sie podoba, i nie rządzi mną fiut to tez fajny plusik no nie/ a panienkom które tu piszą, czytają cosmo i podobne bzdury powiem jedno: mozecie byc innego zdania ale jak bedzie za łatwo to zaden facet nie bedzie was szanował i choćby mówił ze was koch w głebi duszy bedzie was uwazał za dziwke i kiedys to wyjdzie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja - fajny jestes
masz racje - to te wysolariowane laski maja taka zryta psyche i uwazaja ze musi byc seks zaraz...szybko kolego gratuluje ze nie rzadzi toba twoj Maly/albo duzy - przyjaciel nie dajmy sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazi
do kajzerki : przeciez nie powiedziałem ze ty czytasz cosmo to forum a nie nasza prywatna rozmowa, chodziło mi o ogólne wnioski i taki hmm model zachowania jaki teraz jest, ze duzo(nie wszystkie) dziewczyn zachowuje sie własnie tak jak tama z którą miałem do czynienia, nie chce wychodzic na jakiegoś mocherowego bereta , daleko mi do tego, nie jestem tez jakimś sfrustrowanym kolesiem który cierpi na brak dziewczyny, albo zainteresowania po prostu gdy chodziłem z tamta byłem troche zamroczony ( dobrze ze nie do konca), chciałem o tym powiedzieć innym , pokazać ze taka i taka sytuacja sie zdarza a czy ktoś to potraktuje jako wynurzenia nieudacznika emocjonalnego czy jako wartosciowe wnioski to juz jego sprawa , a ja jestem otwarty na wszystkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazi20
tu chodzi o ten egoizm ze jej potrzeby są najważniejsze a nie liczy sie ze zdaniem drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×