Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jvstyna

Schudnąć szybko!!!!

Polecane posty

Gość jvstyna

Witam wszystkich:) bardzo pragnę schudnąć ...ale nie wychodzi mi :( nie wiem co zrobić aby zwiększyć przemiane materii:( moze ktoś mi coś poradzi? czuje sie beznadziejnie w swojej skórze i chce pokazać wszytkim wścipskim lalkom na co mnie stać! eh...:( pomocy! nie wiem od czego mam zacząć ani co stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafelek
Schudną szybko - to błąd o jo-jo czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaa83
to mamy ten sam problem, ja rowniez chce schudnac juz od dwoch tygodni sie odchudzam po ubraniach to troche widze, ale na wage nie staje nawet nie mam zamiaru. Chcialabym tez super schudnac zeby na wakacje tez tak fajnie wygladac jak inne dziewczyny. Ja biore blo nnik nie jem ziemniakow, chleba, slodyczy. Pije zielona i czerwona herbate no i chcialabym schudnac, ale czy ja wytrzymam. Chcialabym fajnie wygladac na lato. Moze razem sie poodchudzamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvstyna
Karolaaa83 z miła chęcią poodchudzam sie z TOba :) a powiesz mi ile chcesz schunąć i z jakiej wagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaa83
o ja to bardzo duzo chce schudnac tak utylam jak slon. Pol roku temu stracilam prace i siedze ciagle w domu i tylko rozpieszczalam mojego chlopaka robiac mu obiadki ciasta cos slodkiego no i utylam. Waze o zgrozo 75 kg. przy wzroscie 165 cm. Chce najpierw schudnac do 65 kg, a potem do 55, ale to marzenie. No ja nie wiem jak moglam dopuscic do tego zeby tak utyc no jak slon sie czuje :P mysle , ze razem damy rade. Ty z jakiej wagi startujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hej heja
hej dziewczyny:) moge do was dolaczyc?:) powiedzcie skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaa83
hej heja a ty z jakiej wagi startujesz?? ja pochodze z Bialegostoku, ale obecnie mieszkam w Niemczech a ty??? ciesze sie , ze jest coraz wiecej chetnych osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvstyna
Ich wohne auch in Deutschalnd, in Frankfurt am Mein. Wo wohnst du? Ich will 7kg abnehmen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaa83
a ja mieszkam w koloni kurde wy to malutko chcecie schudnac to dla was nie jest problem. Ale dla mnie to tragedia. Tak fajnie wygladalam jeszcze pol roku temu tyle przytylam ja sie zastanawiam jak to mozliwe tyle przytyc tragedia. To do dziela dziewczyny odchudzamy sie ja jutro tez jakas glodowke zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. zastanówcie sięczy chcecie schudnąć szybko czy zdrowo?? chudnac szybko narażacie się na efekt jo jo czasem nawet z okładem, a chudnąc zdrowo, chudniecie, może i wolniej, ale za to skutecznie i na długo... polecam 1000kcal, bo to chyba najlepsza, najzdrowsza opcja, poza tym, przy większej wadze można zgubić już w pierwszym miesiącu sporo kg, bo im więcej ważysz, tym gubisz kg szybciej... :) a wystarczy naprawde zdrowo się odżywiać żeby było widać efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaa83
agato ja sie odzywiam zdrowo te dwa tygodnie i wiem, ze schudlam mam juz efekty, ale dzisiaj sobie pozwolila m na troche wiecej to chcialabym jutro ukarac samo siebie i zrobic glodowke, albo zjesc same warzywka :P ja musze zdrowo, bo inaczej to nie ma sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale \'karanie\' siebie jest bez sensu.. poza tym, co to za frajda odbierac sobie same przyjemnosci ?! :) nie musisz jesc odrazu całego rtortu, ale przecież możesz zjeść mały kawałeczek od czasu do czasu :P :) naprawde, proponuje dietke 100kcal :) przelicznik masz np na www.polki.pl jeśli masz sporo czasu, to świetnym sposobem jest przygotowywanie sobie dzień wcześniej jadłospisu na następny dzień, żeby być dobrze obliczoną.. białe pieczywo zastąp iemnym, najlepiej żytnim pełnoziarnistym, sok pomidorowy jest bardzo sycący, mało kaloryczny (pod warunkiem że nie słodzony) no i bardzo zdrowy, świetnie wpływa na trawienie. świetnym sposobem na \'rozruszanie organizmu\' jest zjedzenie jabłka rano, wtedy cały mechanizm trawienny sie rozrusza :) poza tym dobrze jest jeść mało ale często, wtedy nie czujesz takiego głodu ale za to organizm przez cały czas trawi. hmm.. dobrze jest nie jeść po 18.. 19.. zależy o której się kładziesz spać, tak żeby to nie zalegało, bo wtedy najwięcej się odkłada... brawo za picie czerwonej i zielonej herbaty, są bardzo zdrowe i dobre przy odchudzaniu.. :) odradzam wszystkie herbatki typu figura.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co robimy
moze wspolnie ulozmy menu takie najwiecej 600kcal? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankadietmanka
Szybkie chudnięcie pożywką jo-jo. Najlepiej chudnąc racjonalnie, powoli lecz trwale. Skutecznie pomaga w tym dietman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole szybko
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaaa
Heeej:] A ja zaczynam od jutra,odrazu po świetach !! Ja to mam z tym odchudzaniem...zaczynam....zaczynam...potem znowu zaczynam itp. Waze 60 kg przy wzzroscie 166, a tak pomysleec ze rok temu udalo mi sie schudnac do wagi 48 kg :/ Ale długo nie wytzryamalam,choc wiem ze mozna:] aaaa i zaczelam biegac:P juz 2 tygodnie hehehe. macie jakies fajne produkty sporzywcze na podwyzszenie przemiany materii?? ja np wyczytalam o soku z brzozy,ktory mozna pic jako oczyszczajacy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca kogos
a gdzie mozna kupic ten sok z brzozy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka.
ja zalozylam topic o diecie 700kcal:) z checim sie poodchudza, z wami i powymyslamy razem niskokaloryczne dania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niskokaloryczna dieta spowalnia przemiane materii. zeby ja podkrecic mamy kilka sposobow: -pic duzo wody -jesli malo ale czesto, ilosc kaloriie liczymy zgodnie z wzorem [masa ciala w kg] x [24 kcal] = [dzienne zapotrzebowanie na kalorie] przyklad: 50 kg x 24 = 1200 kcal na dzien. dodatkowo jakies 300-1000 zuzywane na dzienne aktywnosci typu jedzenie, chodzenie, praca, porzadki i podobne. na diecie styknie jesc zgodnie z tym wzorem. majac ilosc kalorii na dobe dzielimy to na 5 1200/5 = 240 tyle kalorii jemy w jednym posilku posilki rozkladamy rownomiernie. jesli ktos ustala sobie, ze kolacje je najpozniej o 19 tej to rozklad ma taki 7 10 13 16 19 Mozna tez podzielic porecje na 4 wtedy jemy 300 kcal co 4 godziny 7 11 15 19 Dodatkowo mozemy wprowadzic zasade nielanczenia. Oto prosty sposob na pokrecenie metabolizmu. -po ostatnie: cwiczymy bo miesnie spalaja tluszzcz nawet gdy lezymy i nic nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lady
co to za zasada niełączenia ? moglabyś wyjasnic ? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.google.com a pozatym w skrocie polega to na tym, ze nie jemy miesa z ziemniakami albo innymi weglowodanami jak ryz czy makaron. mieso jemy z warzywami i wegle tez jemy z warzywami (bez tluszczu). czyli np. kanapka z chudym twarogiem i pomidorem ale bez masla, na obiad kotlet z surowka z warzyw, na kolacje makaron z warzywami, warzywa z miesem z patelni. to tak skrotowo. w necie mozna znalezc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dini891
Szybko to może nie ale efektownie i trwale to TAK! po co szybko i potem znowu się odchudzać jak można chudnąć w dobrym tempie a trawle tak jak ja! odchudzałam się przez 3 miesiące zrzuciłam 24kg wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×