Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa_szcześciara

Lepsza marynarka czy kurtka na wiosnę?

Polecane posty

Gość pechowa_szcześciara

Mam wlasnie dylemat, chcę sobie kupić na wiosnę coś co mogłabym zakladać właśnie w taką pogodę jak jest teraz, bo narazie to niestety biegam jeszcze w kurtce zimowej :( Ale sama nie wiem co lepsze : czy te super żakiety które teraz takie modne czy lepsza jakaś kurtka ? Niestety dwoch rzeczy nie mogę sobie kupic naraz. Co doradzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żakiecie na deszcz to raczej bym nie poszła...preferuję kurtkę,jest zdecydowanie bardziej przydatna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
No ale żadnych jakichś fajnych kurtek nie widzę :( A jak już widzę to po 130 zł a tyle nie dam :/ A ja chcę jakąś sexowną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj...teraz jest taki wybór ze skozda gadac...najlepiej na targowiskach,bo tam spuszczaja z ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Białe też ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na targoowiskach
są szmiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
No to gdzie poszukać jakiejś fajnej białej kurtki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Gdzie szukać? W sklepach z odzieżą :) Ja osobiście wolałabym jakąś fajną marynarke, jest bardziej kobieca. Oczywiscie nie wiem jaki masz styl, ale wydaje mi sie ze marynarka jest lepsza. Długo w kurtce nie pochodzisz. Chwila moment i juz bedzie za ciepło. Marynarke bedziesz mogła nadal nosic.. nawet latem w zimniejsze dni. Zimą również... pod płaszczyk. Poza tym marynarka pasuje i do spodni i do spodnic... Kurtka nie zawsze pasuje do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie głupio
tak przejsc od razu z kurtki zimowej na marynarke? chyba powinno sie przejsc na kurtke lżejszą a potem na marynarke???tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
kup sobie jakis ladny plaszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna ma to
do siebie ze bardzo szybko zminiamy kurtki zinowe na marynarki, nie ma czasu dla lekkiej kurtki:))))))co innego jesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
To juz sama nie wiem co lepsze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim raziee
ja tez mam ten sylemat. chyba wybiore kurtke, bo zakiet juz mniej modny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ale bardziej elegancki a ja wlasnie tak lubie sie ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAłpa Kiki
bardzo łana ta kurteczka!:) Ale ja już kupiłam kurkę tylko taką bardziej sportową,z kapturkiem i na suwaki....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Bardzo ładna, tylko ze ja też juz kupiłam i podoba mi sie ta co mam! :) A z allegro boje sie kupować ciuchy bo nie wiem jak to na mnie lezy, a zanim kupie jakis ciuch zawsze muszę zobaczyć jak na mnie lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie
kupilam prawie identyczna !! w tajlly... jewst taka sama tylko bez tych czarnych duzych guzikow, jestem bardzo zadowolona, wydaje mi sie ze o wiele lepsze takie wdzianko od kurteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę lepsza jest kurtka niż marynarka, szczególnie w deszczowe dni. Zawsze można zainwestować w krótką kurtkę skórzaną, która świetnie sprawdza się również jako marynarka. Uniwersalne i ponadczasowe są czarne, choć można pokusić się o kupno kurtki skórzane w ciekawym i nietypowym fasonie innym niż tradycyjny, jak np.: http://www.neypo.pl/ona/23-kurtka-skorzana-musher.html , która wyróżni z tłumu innych typowych skórek lub w kolorze szarym z kołnierzem postawionym wysoko: http://www.neypo.pl/ona/22-kurtka-skorzana.html . Sama zakładam kurtkę skórzaną, jak tylko przychodzą wiosenne dni i nie wyobrażam sobie chodzenia wyłącznie w żakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina.j
I to i to by się przydało. W nowej kolekcji Asos widziałam masę fajnych kurtek i marynarek, więc może tam warto by było coś kupić ;) http://shushu.pl/marki/asos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej mieć i jedno i drugie, ale gdybym miała wybierać, postawiłabym na kurtkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b vvfvf
dziewczyny jaką wiosne ? zaraz bedzie lato i upaly, ja teraz wlasnie kupilam marynarke, taka sportowa, powiem wam na przykladzie synka, ma 5 kurtek wiosennych ,przejsciowych i dzis juz bylo za cieplo na takie kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×