Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje się niekochana

Całą miłość przelał na dziecko!

Polecane posty

Gość czuje się niekochana

Czuje się niekochana, zawsze byliśmy blisko z moim facetem, ale odkąd urodziło nam się dzieciątko wszystko się popsuło. Kiedyś byłam całowana, przytulana, teraz muszę się o to dopominać, często płaczę, a on twierdzi , że sobie coś ubzdurałam, iże wymyślam. Strasznie mi z tym źle.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Bardzo mi zależy na moim małżeństwie. Może to ze mną jest coś nie tak? Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek na plou
nie z Toba jak najbardziej w porzadku, czujesz sie odsunieta, jakby niewidzialna. Mam nadzieje, ze to minie, twoj mezczyzna kocha i Ciebie i dziecko, kazdego z Was inna miloscia, Uzbroj sie w cierpliwosc , bedzie dobrze. czasem tak bywa, zreszta narodziny dziecka to przewrocenie swiata do gory nogami, on tez potrzebuje czasu by wrocic na swoje miejsce. Pozdrawiam i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Bardzo dzękuje za miłe słowa. nasze maleństwo ma już 5 miesęcy. boję się, że im dalej tym będzie gorzej. I zostanę już na tym poboczu. Mam przeczekać, a może powinnam coś zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Ja prawie 31, mój mąż 40, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Czy wiek ma jakieś decydujące znaczenie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
zastanawiam się nad dojrzloscia emocjonalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Myślisz, że jestem eocjonalnie niedojrzała. Jak wygląda związek ludzi emocjonalnie dojrzałych? Bo jeśli tak jak mój mąż preferuje, to ja jeszcze długo chcę być niedojrzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Czy naprawdę nikt nie ma podobnych odczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
moze nie zawsze w zyciu jest tak, ze mozna byc caly czas bumbanym orzez partnera..wydoroślej wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Wydoroślej? Czy może dołącz do całej masy zakłamanych związków? Nie zdażyło ci się walczyć o swoje szczęście? Współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
moze ten czlowiek jest zmęczony jak i Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Zmęczony? Nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
ciągle stawianymi mi wymogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
powiedz to mężowi...wiesz, facetowi tk naprawdę dziecko nei jest potrzebne, on ma na nie czas do 70rz mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
no to co radzisz? mam sobie odpuśćić? czy jest spoób żeby to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffete
to my kobiety lubimy się poświęcać, mężczyzni są w milosci bardziej egoistyczni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Ja bym zrobiła to samo (jak to głupi pomysł to krzyczcie). Tzn. zaczęął go troszkę olewać a bardzo dużo czasu spędzać z dzieciem. Wiem żetaka rywalizacja jest niedobra ale może właśnie wtedy on też poczuje to co Ty czujesz i się zrefleksuje. Ale nie pokazuj że chciałaś mu coś udowodnić tylko też zachowuj się jakby to było całkowicie naturalne, bo przeciez to Twoje malusieńskie maleństwo :). NIe pozwol żeby to dłużej trwało bo kiedyś bedziesz miała skryty uraz do tego dziecka, wiem co mówię :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
to prawda! wiesz, zauważyłam nawet, że jak czasem próbuje zachowywać się z pewną rezerwą, tak jak on, to zwraca to jego uwagę. ale niestety na dłuższą metę jest to dla mnie nie do wytrzymania! czasmi wydje mi się, że zbyt wiele daje z siebie w tym związku, wiesz tak jakbym zarzucała go swą czułością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
może spróbuj wytrzymać przez jakiś czas i zaprzeczaj że się jakoś inaczej zachowujesz albo specjalnie coś robisz. Wiem tylko że mój tata strasznie mnie uwielbiał, żeby nie wychowywał mnie nikt obcy chciał żeby mama została w domu kiedy byłam mała i .... no kurde, wiem że mama mnie kocha ale widać taki jakiś uraz, wylicza sobie dosłownie podświadomie ile razy wstawiam się za nią a tatą.. eh, takie dziwne to wszystko. Ale dziecko jest jeszcze chyba malutkie, więc ja myślę że daj mu trochę czasu. Poczekaj aż zacznie rozrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to pierwsze dziecko Twojego męża? Sądzę że tak sie przejawia jego wielka radość może z czasem sie wszystko unormuje i podzieli te uczucia między was oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faceci tak juz maja.Sprobuj faktycznie na jakis czas sie od niego odsunac.Podchodzic do niego z dystansem.To naprawde dziala.Ale musisz to ociagnac troszke dluzej niz 1 dzien i on napewno zrozumie.To zawsze dziala.Tylko musisz wiedziec kiedy wrocic na wlasciwy tor.Ale jestem pewna,ze bedziesz wiedziala kiedy przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
witaj A. całkowicie się z Toba zgadzam i wiem dokładnie co masz na myśli, czasem tak robię i nawet działa, ale ja jestem ztych co jak kochają to na zabój i chcą bez przerwy to okazywać. Dlategio męczę się strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Na pewno macie rację, spróbuję na bank. musze się jednak pilnować bo u mnie zmiana zachowania graniczy z pozą obrażonej, a jak dotychczas łzami i naburmuszeniem niczego nie osiągnęłam. Było jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Tak to nasze pierwsze dziecko i bardzo je kochamy. Rodzicami jestesmy super, tylko między nami kicha (i to o dziwo tylko moim zdaniem)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się niekochana
Słyszałam już wcześnij taka opinię, że jak maleństwo podrośnie to wróę do łask. Strasznie to fałszywe ze strony faceta, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie niekochana
Pierwszy dzień mam za sobą! To naprawdę działa! Widziałam wyraźną konsternację na twarzy mężusia. Będzie mu brakowało "adoracji" z mojej strony! Dosłownie zgłupiał! Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się dalej! Mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponoć to kobietom odwala po
porodzi i faceci są niedoceniani :o Co więc zrobiłby facet na Twoim miejscu? znalazłby kochankę albo poszedł na dziwki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×