Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelka211

Doradzcie!

Polecane posty

Gość Amelka211

Jestem z chlopakiem prawie 3 lata.Kochamy sie bardzo.Jest miedzy nami raz super a raz tragicznie.Naszym klotniom jest winna jego matka.On musi sie podporzzadkowac w jakims stopniu zeby kaske dostawal i ok rozumiem .Tylko ze sie wiecznie klocimy!!!Np o to ze on musi isc do domu a nie moze jeszcze dluzej zostac itp albo tlumaczy ze idzie stronke robic a film oglada a moglibysmy razemgo ogladnac.Jak dzwonie do niego do domu to tak jakbym przestepstwo zrobila,od razu nerwowy itp i ta jego matka.....wiecznie chcialaby byc dla niego najwazniejsza a on ma 21 lat!!!!Nawet chce mu rzadzic co gdzie ma miec w swoim pokoju.On nie jest za nia ale ostatnio mam takie wrazenie jakby bylo gorzej jak kiedys-kiedys sie chyba mniej podporzzadkowywal.Jego rodzice sa niby ok-funduja nam drogie wakacje,kupuja rozne rzeczy ale chcieliby zeby synus mieszkal w domu jeszcze dobrych kilka lat i zeby ich najbardziej kochal.On obiecuje ze jak zrobi inz znajdzie prace i sie wyprowadzi ale nie wiem czy mu wierzyc...Momentami chcialabym tym rzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbrt
dla każdego mezczyzny matka jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka211
ale ona nie jest dla niego najwazniejsza,ja to wiem i widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×