Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gold-misteria

Nigdy nie mialam orgazmu kochajc sie z facetem

Polecane posty

Gość tekilla
Orgazm u kobiety jest reakcją wyuczoną, oznacza to, że każda kobieta od rozpoczęcia aktywności seksualnej stopniowo uczy się swojego ciała, jego reakcji, pieszczot które sprawiają jej przyjemność, powodują narastanie podniecenia i doprowadzają do orgazmu. Czasami czas potrzebny do nauczenia się osiągania orgazmu może trwać i dwa lata, choć zdarza się, że kobieta osiąga orgazm już przy pierwszym współżyciu. W twoim przypadku początkowo wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami następnie krzywa wzrostu podniecenia załamuje się. Być może rodzaj bodźców erotycznych które wtedy otrzymujesz jest niewłaściwy, musisz zwrócić uwagę na to co się wtedy zmienia, być może wrócić do takiej stymulacji która dawała wzrost podniecenia. A może po prostu gra wstępna jest zbyt krótka i poziom twojego pobudzenia jest niewystarczający do osiągnięcia satysfakcji? Jest to temat na dłuższą rozmowe rozmowę i zajęcia praktyczne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialxd
miałam chłopaka tez nie mam ogazmu mam lat 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialxd
mam chłopaka i wohole nie mam ograzmu czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska91
ja tez wlasnie nie moge nigdy dojsc:( nie zaleznie czy kochamy sie 5 min czy 20 i to w roznych pozycjach i z dluga gra wstepna nie moge dojsc :(( a gdy robi mi palcowke czasami dojde ale nie zawsze... co jest ze mna nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :( mozemy sie kochac 20 min i nic, owszem jest fajnie i przyjemnie i on sie stara ale nie mam orgazmu :( a jak sama sobie robie to w 5 min potrafie dojsc. dlaczego?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy_koteczek
a moj moi drodzy ma 14 cm w zwodze... i ? Orgazm pochwowy mam 2-3/5 stosunkow z czego az kazdym razem przyjemnosc plynaca z orgazmu lechtaczkowe , po za tym seks mnie satysfakcjonuje mam 25 lat i wcale nie uwazam,ze wielkosc ma znaczenie. Wystarczy psychiczne nastawienie kobiety do tego, ze taki maly wariat tez moze zdzialac cuda :) Ja cos o tym wiem i wcale nie chcialabym babrac sie z wibratorem a tym bardziej miec jakies marzenia o wiekich kutasach pelen luz spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daroo8891
kobiety bo musicie powiedziec facetowi co robi nie tak czego oczekujecie koles wie ze ma wlozyc ale kazda kobieta jest inna, jedna lubi jak sie ja posowa od tylu i jednoczesnie pobudza lechtaczke a jedne lubia jak sie im paluszek do tyleczka wsadza inne zas lubia jak sie je podgryza w sutki musicie wiedziec czego chcecie co lubicie i powiedziec o tym facetowi a jezeli nie to zapraszam do mnie orgazm murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyjenny
Mój problem jest odwrotny.. ja bardzo szybko osiagam orgazm zazwyczaj szybciej niż chłopak ( nie trzeba mi więcej niż 5 min) a kiedy już go osiągam seks mnie męczy i trudno mi wytrzymać nawet te 2 minutki... obmyślam wtedy co ugotować na obiad itp.. to jest okropne bo czuje jakbym tym go zdradzała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertolla
Hehe ja mam tak samo orgazm bardzo szybko i potem seks mnie juz nieco meczy ale ze chce zeby Moj tez miał Orgazm to czekam cierpliwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzimy
stymulacja lechtaczki. przy zwykłym seksie nie każda kobieta osiąga orgazm. Czytałam że orgazm pochwowy mają kobiety, które urodziły dziecko. szybciej osiągnąć orgazm łechtaczkowy.. pożądna gra wstepna, trochę pieszczot i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona orgazmu
hej,ja też mam z tym ogromny problem :-( dość wcześnie zaczęłam współżycie, bo zrobiłam to po raz pierwszy w wieku 13 lat niestety, potem miałam kilka przelotnych znajomości i za każdym razem seks jedynie dla zaspokojenia partnera gdyż sama orgazmu nie dostałam nigdy; minęło sporo lat, od roku jestem z jednym partnerem i za cholerę nie mogę dojść, nie rozumiem dlaczego; uwielbiam podniecać jego jednak nie potrafię podniecić siebie, próbowałam nie raz się masturbować - nic, żadnej przyjemności, motyle w brzuchu czuję zawsze jedynie na początku znajomości a więc w tym przypadku minęły one już dawno; mój partner naprawdę się stara, ale jakoś tak mu to nie wychodzi, pamiętam że lubiłam jak mój były pieścił moją łechtaczkę, był cierpliwy i umiał to robić jednak przy nim też nigdy nie doszłam; mojemu ówczesnemu partnerowi kiepsko wychodzi to pieszczenie łechtaczki.. kilka razy było tak (zwykle w pozycji 'na jeźdźca') że czułam że dochodzę i nagle koniec, nie doszłam i całe podniecenie minęło :-( kilka miesięcy temu można powiedzieć że doszłam raz, kiedy przyjechałam do niego w nocy po awanturze nie mając prawa jazdy, kiedy to jego rodzina była za ścianą a ze mnie tryskała na przemian adrenalina i zmęczenie, wtedy można powiedzieć że doszłam i to szybko i to w klasycznej pozycji i to było uczucie za które dałabym się pokroić jednak tą zajebistą przyjemność przerwał nam dzwonek w telefonie, który włączył ktoś za ścianą.. (a jednak nas usłyszeli - nie pamiętam czy krzyczałam czy nie.. ;-) i to był mój pierwszy i póki co ostatni raz.. :-( teraz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio poczułam cokolwiek.. lubię jak mój partner jest we mnie ale co z tego, ale przecież to nie TO, to nie TA przyjemność dla której chce się uprawiać seks.. pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia54
Witaj "spragniona orgazmu". Moje dążenia do orgazmu są bardzo podbne do Twoich. Tez szybko zaczęłam współżycie, sama sobie nie potrafię zrobić dobrze i też najbardziej podoba mi się pozycja na jeźdźca, ale przy niej również nie doszłam. Myślałam, że ten problem dotyczy tylko mnie, albo małego grona kobiet, jednak w zeszłym roku zobaczyłam film (oczywiście amerykański) i tam kobieta również nie miała orgazmu, aż kupiła sobie wibrator. Przy pierwszym razie oczywiście się spaliła ;-) ale doszła. Spróbowałam tego samego. Kupiłam wg mnie za duży wibrator i już polecam tzw. króliczka - czyli z nasadką na łechtaczkę i oczywiście z mocnymi wibracjami. Nie jest łatwo, próbuję, uczę się i miałam już kilka 2, 3 do 5 sek orgazmów. Oj.. ciężka praca, ale powiem, że warto, nawet dla tych kilku sek, choć mam nadzieję w przyszłości na więcej ;-) Spróbuj, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellala
A JA NIE MIAŁAM ORGAZMU Z FACETEM NIGDY, UWIELBIAM SEKS UWIELBIAM CZUĆ GO W SOBIE LUBIE JAK BOLI ALE NIGY NIE MIALAM SEKSU... JAK BYLAM MALA ZACZELAM SIE MASTURBOWAC NIE PAMIETAM NAWET KIEDY SAMA UMIEM SIE DOPROWADZIC DO ORGAZMU W 3 MINUTKI I NIE MUSZE NAWET WKLADAC SOBIE PALCOW... NIE WIEM CO MAM O TYM MYSLEC JEST MI PRZYKRO ZE NIE JEST MI TO DANE:( ZE NIE MOGE W PELNI CIESZYC SIE SEKSEM....POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogii2
proponuje wejsc na stronke www.seksownebadanie.pl jest ciekawa ankieta prof. Izdebskiego do wypelnienia, bardzo ciekawe pytania, adekwatne tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam mam orgazm mimo że współżyje dopiero od 4 miesięcy...:) Na początku też nie miałam ale jak robiliśmy to 1,5h bez przerwy to doszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaa89
Cześć! Ja też jeszcze nigdy nie miałam orgazmu z facetem. Kochałam się już z 5 facetami. i z nikim nie doszłam.:( Jestem teraz od 1,5 roku z chłopakiem, mamy cudowne dziecko, i kocham go z całego serca. Uwielbiam się z nim kochać, ale nie mam orgazmu. :( :( Nie wiem czy ze mną coś nie tak ?? POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem niektórych z was może tkwić w samozaspokajaniu się. I tu po pierwsze nasuwa mi się pytanie: czy któraś z was od dłuzszgo czasu zaspokaja się strumieniem z prysznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaa89
A czy to ma coś wspólnego z tym? Bo powiem że parę razy się tak zaspokajałam.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masturbacja prysznicem jet zła ? Dlatego że fantazje seksualne pozostają związane są z szumem wody , jej ciepłem , mokrością co później gdy się jest z partnerem a te czynniki nie mają miejsca kobiecie trudno się przestawić, do masturbacji używać tylko rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiaa89
Nie wiedziałam że tak jest. A czy jak już nie będę tego robić to powinno być normalnie i będę dochodzić z partnerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka...
Gosiu,kochana...skąd jesteś,może jest szansa abyśmy się spodkały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze jak mam szybko orgazm..to potem szczerze ppowiem ze juz cierpliwie czekam az moj skonczy:D i sie smeje mnie ze jestem cienias i nie mam siły:D heh chyba trzeba pocwiczyc kondycje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka...
Ja z okolic Torunia. Nie miałam okazji,ale bardzo mnie to kręci:) Oczywiście miało być spotkanie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekiola
Mnie nauczył mój mężczyzna i po czasie potrafię nawet dwa razy na raz. Dziewczyny, albo nie umiecie się porozumiewać z facetem, albo on jest zielony i nic wam z tego nie wyjdzie. Wyciągnijcie wnioski. Mimo to często jeszcze sama sobie robię dobrze i myślę, że wiele jest do mnie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodzia
TO TRAGEDIA BO WŁASNIE MIALAM TAK SAMO A FACET SIE STARAŁ MOZE MIAŁ ZA KROTKIEGO TAK PRZEMYSLAJAC TO WIELU MEZCZYZN MI SIE PODOBALO ALE WSZYSTKO KONCZYLO SIE TAK SAMO BRAK ORGAZMU MIMO ZE BYLO MI DOBRZE A BYLO TEZ TAK ZE WOGOLE TO NIC NIE DZIALAO NA MNIE .HM CO JEST POWODEM TEGO TO NADAL NIE WIEM I SZUKAM WYJASNIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolaaa
hej moze to dziwnie zabrzmi ale mimo ze kocham mojego faceta, kilka razy zdradzilam go z moim bylym... bo tylko z moim bylym potrafie szczytowac... nie mam problemu z mowieniem mojemu chlopakowi co i jak lubie... ale mimo tego ze on sie bardzo stara ja nie moge dojsc... nie wiem dlaczego... jesli chodzi o mojego bylego... ma duzo mniejsze doswiadczenie w seksie niz moj obecny facet. a mimo to podnieca mnie duzo bardziej i mam wrazenie ze jest najlepszy na swiecie... lubie sex z moim chlopakiem, ale niestety tylko jego on zaspokaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×