Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie no ja nie moge

jestem taka kłótliwa, że już mam tego sama dosyć

Polecane posty

Gość nie no ja nie moge

nie kłócę się ze wszystkimi, taka jestem tylko dla mojego chłopaka :( nie wiem jak on ze mną tyle wytrzymał - podziwiam go. ale musze się opanować jakoś bo mnie zostawi w końcu. tylko, żę dla mnie wszystko jedt doskonałym powodem do kłótni. źle umyte naczynia, rozmemłane łóżko, to, że czegoś nie mogę znaleść, że właśnie wypisał mi się długopis i nie mam innego, że zapomniałam parasola - a właśnie zaczyna padać - no wyżywam się na nim. jestem nienormalna. jak on może to wytrzymać? a ja, jak mam to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
moze masz problemy? tak czasem ludzie reaguja, albo marz rozdraznienie tarczycowe- zbadaj poziom hormonow. tylko on? hmm jak to mozliwe, ze caly cie denerwuje?:) cosik tu jets problem, znajdz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie moge
tak chyba mam problemy ze sobą, bo innych nie widzę :( nie, on mnie nie denerwuje- tylko chyba mam pewność , że mogę powiedzieć wszystko i on to zniesie- przy innych pewnie bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
to nie wykorzystuj tego. a jelsi juz to mow, prowadz dialog, a nie klotnie:) to okropnosc! wiem, bo niestety ze skorpionem nie umiem sie porozumiec to moj brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie moge
próbuję, staram się kontrolować ale to mi wychodzi tylko przez jakiś czas, potem zapominam i znów jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
jak cie caly denerwuje, hmm kochasz go?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie moge
kocham go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź sie lecz! bo to jest nienormalne. moze ma to jakies korzenie w dzieciństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uheydhdy
niusia, \"idź się lecz\" - co za cudowna porada! dziewczyna ma problem, a ty jej \"idź się lecz\". niusia, daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
kochsz a na nim sobie wyklocasz rzeczy, moze wystarczy rozmowa w stylu sciel lozko, bo ja nie mam sily itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ja nie moge
dziękuję, że są tu życzliwi ludzie :) pewnie takie słowa jak: pościel łóżko bo ja nie mam siły - były by znacznie lepsze od kłótni - tylko musze się tego nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEA______
kurcze, tez tak mam.... czasem sie zastanawiam, jak on to znosi. Musi mnie bardzo kochac. Ja jego tez bardzo kocham, a mimo to nie potrafie sie opanowac. Jestem mega-pieprznietym-cholerykiem. Potrafie zrobic karczemna awanture o lusterko postawione w zlym miejscu, krzywo ulozony koc, zachlapana podloge, ze na spacer z psem przez niego poszlismy w dupne miejsce, ze kwiatek nie podlany itp. itd. do tego jestem mistrzynia w robieniu "widel z igly" z glupiego mokrego recznika wychodzi dzika awantura, ktora slyszy caly pion, i po ktorej zaczynam sie pakowac i wyprowadzac:( musze nauczyc sie panowac nad soba, tylko jak??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jks
Nea i ta druga- jesteście popaprane i strzelcie sobie w ten tepy łep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia ma rację-nie ma dymu bez ognia. Jeśli drażni Was słowo \'idź się lecz\"-notabene niezbyt eleganckie to możemy to zastąpić \"zalecam wizytę u psychoterapeuty, ponieważ są to objawy nerwicowe\". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×