Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara mloda

Czy 37 letnia atrakcyjna kobieta jest stara?

Polecane posty

Gość stara mloda

Nie potrafie tego wszystkiego zrozumieć co dzieje sie z moim meżem . Ciągle oglada sie za kobietami obojetnie jaka wysoka ,niska ,ruda ,blada byle była młoda nawet bardzo młoda . Teraz mam 37 lat a co bedzie jak bede miała 47? Co z tymi facetami sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkbjbjb
Jesli mam wybrac miedzy 37-latka a super 20-tka to chyba wiadomo jaka bedzie decyzja..mlode cialko jest bez porowniania seksowniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciałko 37-latki jest nadal bardzo seksowne, jesli do tego buzia jest zadbana i bez nadmiernej ilosci zmarszczek to nic tylko randkowac z taka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to
był piesek - wtedy poleciłabym kastracje to ponoc bardzo uspokaja samce - staja sie łagodniejsze i nie maja tych popędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacznick
Ja uwielbiam 30-40 latki. Popatrz na Sharon Stone - 48 i jak wygląda, kwintesencja dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
a ciało mezczyzny starszego od np. 20 o 17 lat? Jakie jest jego ciało . Tego tu jest nie widac inie o to nawe chodzi ,ale jestem samodzielna pewna siebie kobieta . Mogłabym spacerowac z duzo młodszymi męzczyznami tylko po co ? Żeby poczuc sie mlodziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
Ale ja mam fajne ciało od kilku lat regularnie ćwicze chodze na basen . Prace mam lekka wiec mnie nigdy nie wyniszczyla .Nie pale stosuje detoksy . Dbam o to wszystko moj maz mowi ,ze jestem mercedesem z duzym przebiegiem (lata). W jegoprzypadku to dotyczy wszystkich kobiet mysle ,ze tak powyzej 30-stki czesto widze jak w tv leci jakis program czy jakas arakcyjna spikerka .One wszystkie sa dla niego za stare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz męża debila
albo pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to pasmo rozczarowań
Co za fiut z niego !!!!!!!!!!!,,mercedes z ..." co za określenie!!! A sam jest ogierem wybierajacym sie na emeryturkę!! Co świntuch jak on moze cię tak okreslac??? Chyba mysli nie tą głowa która powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
Maz mnie chyba nie swiadomie wpedza w takie flustarcje . Boje sie co bedzie za 10-15 lat ,kiedy cały organiz zacznie sie starzec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
ma 39 lat .Nawe juz nie chce chodzic za reke ,bo uwaza jak o okresil ,ze 40 latka nie wypada . On sie chyba nie potrafi starzec mysli ,ze ciagle mamy po 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to pasmo rozczarowań
taaa on mlodzik 20 letni a ty mercedes z .... A niech mu juz zacznie dokuczac prostata!!!!! ps wspolczuje takiego meża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwielitka
37-letnia kobieta to na pewno nie młoda siksa , ale stara też nie jest. Jeśli jest "w dobrym stanie" , to powiedziałabym - młoda kobieta. Chłopy to już tak mają często , ale to nieładnie z jego strony , że na twoich oczach ogląda sie za innymi babami albo mówi , że kobiety w twoim wieku są "stare". To po prostu brak taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
życie to pasmo rozczarowań :)chyba juz mu dokucza . Jest dobrym czlowiekiem cos mu sie pomieszało w glowie . Moze saz jesesmy razem 16 lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
a jak skoncze 40 to cowywali mnie z domu teraz jest ciagle ta 3 z przodu . Wiek odbiera mi pewnosc siebie nigdy sie tak jeszcze nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie_to pasmo rozczarowań
No i widac ze go kochasz :):):):)Musicie sie jakos dogadac - zwróc mu uwage ze jego zachowanie sprawia ci przykrość. Na pewno nie jeden mlodszy od niego facet ,,poleciał by " na ciebie i napewno nie jeden sie obejrzał za toba :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mloda
Jak ogladaja sie inni mezczyzni chyba czasami czuje sie dumny. Rozmawialismy jakos nie potrafi nadtym zapanować . Nie mogłabym wprowadzic do swojego zycia mlodszego meżczyzny ,bo mam dziecko . Kiedys nawet szukalam w ten sposób rozwiazania poznałam kogos dużo mlodszego ,ale ta znajomosc nie rozwiazala moich problemów . Nie skrzywdziłam tego mlodego czlowieka wytlumaczylam wszystko i wiecej nie urzymywałam kontaktów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba
on ma problemy ze soba wyobraza sobie ze gdy oglada sie za mlodszymi to ubedzie mu lat? To jego przeraza wiek i zachowuje sie bardzo nietaktownie wzgledem Ciebie.Mam 40 lat i jestem bardzo zadowolona i z wieku i z wygladu a moj maz mnie w tym utwierdza.Moze zastosuj jego taktyke i zobaczysz jak zareaguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×