Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka20

Dziennik odchudzania 03.04.06

Polecane posty

Gość malwinka20

Chcialabym abysmy tu wpidsywaly co zjadlylysmy Ile schudlysmy i wzajemnie sie wspieraly :) Kto sie przyłacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka20
Ja dzisiaj rano zjadlam platki z mlekiem i teraz kilka lyzek zupy :) Nie wiem co dalej by zjesc, bo za 30 min wychodze na uczelnie mysle ze bulka i jogurt mi wystarcza ale zobaczymy :) Waze 56 kg a chce wazyc ok 50 :) (mam 163 cm wzrostu) Chce schudnac spokojnie bez szalenstwa i bez dolków ze czego musze sobie odmowic. Chce opierac sie na diecie 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka20
oj nikt nie chce odchudzac sie na wiosne by latem miec ladne cialo :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka20
ok narazie jestem sama mam nadzieje ze ktos dolaczy :):) do wieczora :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkujący z głową
Posiłek 1 - śniadanie * twaróg wiejski 200g * bułka grahamka 75 g * sałatka warzywna 50g * jogurt naturalny 100g * 1 orzech włoski Suma = 500kcal Dietka: 1900kcal na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkujący z głową
Do powyższego. Czas trwania diety: 8 tygodni Zakładany spadek tłuszczu: 6,7 kg Zakładany spadek mięśni: 0,2 kg Zakładany spadek kg spowodowany utratą wody: 1,1 kg Zakładany całkowity spadek na wadze: 8 kg Plan treningowy: codziennie 1 trening 45 minut, siłowy, duże ciężary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 jablko 2 pomidory miseczka zupy kapuscianej 2 ziemniaki 3 szklanki soku warzywnego 4 szklanki wody kawa czarna gorzka (bez niej bym \"umarla\" plat pstraga gotowany w mikrofalowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo za dużo
Rano musli z mlekiem,póżniej jabłko,czekolada,batoniki z dwa,jogurt,na obiad ryż z piersią z kurczaka,i teraz draże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
hhheloł wszystkim :D ja też zaczynam DZIŚ..stopniowo oczywiscie oduczam sie zajadać głód owcami a nie batonikami, ogólnie słodycze ograniczyć no i pić duuuzo wody, nie jesc po 19. mam nadzieje ze dam rade. cel:67->57 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietkujacy z glową
poprosze o wytyczne aby ulozyc menu,chce schudnac ok 8 kg w miesiacu,potrzebuje diety 800kcal-praca przy kompie czyli siedzacy tryb zycia poza tym ciekawosc zmusza mnie do zadania pytania -skad masz taka wiedze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietkujacy z glową
prosze slicznie o pomoc w ulozeniu odpowiedniego menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupsssssssssssss
podnosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ban281
Ja odchudzam się już dobre 2 miesiące powiem i początki były ciężkie nie powiem ale suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bardzo mi pomógł wytrzymać te pierwsze tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×