Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem wkurzona

Co myślicie o facecie, którego kobieta została uderzona

Polecane posty

Gość jestem wkurzona

na zakrapianej imprezie u znajomych w twarz (z tym że ta kobieta pierwsza uderzyła), a on po natychmiastowym zabraniu jej do domu potem powiedział, że niepotrzebnie go prowokowałaś do sprzeczki i że z pijanym gościem on nie będzie dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser nic nie tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dupek
zostaw go wiem co mówie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co miał zrobić... kontynuować bójkę? lepiej załagodzić sytuacje zabierając taka kobietę do domu. w sumie powinien cię bronić chociaż mentalni.. no i oczywiście dać do zrozumienia tamtemu facetowi, że to co zrobił było karygodne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
A co mamy myslec .Sprowokowalas to i w pysk dostalas. Czemu mieszasz w to swego faceta on nie uderzyl pierwszy nikogo. Zaczepic umiesz ale juz bronic sie nie tak ????? Nastepnym razem zapiamietasz zeby nie bic po twarzy silniejszych od siebie facetow. W ogole to ty jakas narwana jestes jak pierwsza lutujesz gosciowi, ja na miejscu twego faceta to bym sie zastanowil czy byc z toba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wkurzona
no wiesz? to był zupełny przypadek. to że dałam mu w pysk to dlatego że był nachalny z rękami i stąd ta sprzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli był nachlany i nachalny to też dałabym mu w pysk. a mój facet powinien przyłożyć mu z drugiej strony...i tak by pewnie zrobił :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Jak koleś był nachalny to trzeba było iść do chłopaka, a nie bić go po twarzy. Za bójke twój koleś mógłby siedzieć w wiezieniu, wiedzialaś o tym??? Następnym razem idź do niego i rączki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym co my mamy wiedziec o zwyczajach panujących w środowiskach patologicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wkurzona
oj zdziwiłbyś się jakie zwyczaje panują nawet w środowiskach na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Przepraszam a gdzie byl twoj facet jak tamten byl nachalny z rekoma? Czemu nie bylas kolo niego ?? Moze flirtowalas z gosciem i on myslal ze cos bedzie ? Powiedz jak to dokladnie bylo bo cos tu nam nie mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wkurzona
ojej jaki ciekawy. akurat tańczyłam z tamtym na oczach mojego faceta. wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Pewnie ze wystarczy. Teraz pytanie po co z nim tanczylas jezeli masz faceta???? Zachcialo sie rozrywki to ja dostalas. Nastepnym razem baw sie z facetem a jak nie to stoj przy nim. Kto ci kazal isc z tamtym tanczyc ??? Twoj facet???? Czy sama chcialas?? Jezeli sama to ponos za to wszystko odpowiedzialnosc i nie piernicz tutaj ze sie facet za toba nie wstawil. Poszla z pijanym gosciem sobie potanczyc, napewno jestes material na dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
I nie powinnas byc wkurzona tylko powinnas przeprosic swego faceta za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...hmm..
Ale pieprzycie głupoty. Co to zatańczyć nie może dziewczyna z innym facetem? Rozumiem jakby się gdzieś po katach chowała ale ona tańczyła przy swoim chłopie. Bardzo dobrze zrobiłaś że mu dałaś w twarz. Twój facet powinien przynajmniej go zdrowo opieprzyć za obmacywanie dziewczyny jesli się już bał że dojdzie do jakiejś bójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja bym zerwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Hmmm mysle ze moj facet by sie wkurzyl za samo obmacywanie mnie i przynajmniej by tamtemu cos powiedzial zeby sie tzrymal ode mnie z daleka. A jakby mnie ktos uderzyl? Pewnie by dostal opieprz a moze i fange w nos. Sorry ale jak mnie ktos bije to nawet od przyjaciolki oczekuje ze w jakis sposob sie za mna wstawi, a co dopiero od chlopaka... Ja bym sie nie czula przy nim bezpieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Jeszce do faciora - to co miala zrobic dac sie obmacywac i nie wyrywac tamtemu gosciowi? Co ma powiedziec "przepraszam kochanie ze jak mnie ten pijany gosc obmacywal to go udezrylam, ale inaczej by mnie nie puscil, wybaczysz?" Absurd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama powinnaś wiedzieć, durna pindo, co Cię może czekać ze strony pijanego w sztok fagasa, kiedy zabawiasz się z nim w tańcu!! A jeśli nie masz ochoty na takie sytuacje, to z pijakami nie tańcz!! Proste?? Poza tym nie można zapominać, że to była impreza u znajomych - więc gratuluje znajomego \"na poziomie\"!! A skoro już się zabawiałaś z pijakiem, a ten pozwalał sobie za dużo, to to na pewno nie jest powód do wszczynania bójki!! Tym bardziej, jeśli nie masz ochoty, żeby Ci oddano. Co Ty sobie do cholery myślisz?? Że Ty kogoś uderzysz, a sama co? Jesteś kobietą i tym samym jesteś nietykalna?? Tobie wolno wszystko??? To powiem Ci tak: ni chuja!!!!! Tak naprawdę wszyscy zachowaliście się jak kretyni: Ty, bo dajesz się obmacywać pijakom w tańcu i wszczynasz bójki; pijak, bo bije kobietę; Twój facet, bo w żaden sposób na to nie zareagował i zadaje się z taką prostą tutką jak Ty :o To chyba się nazywa \"śmietanka towarzyska\" :D W każdym razie wszyscy pasujecie do tego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
do mala owieczka: Ja nie mowie zeby dawala sie obmacywac. Tylko po co polazla tanczyc z nie swoim facetem do tego pijanym jak bela. Bedzie miala nauczke na nastepny raz zeby nie tanczyc z nikim innym oprocz swego faceta. Jak myslisz co ten pijany gosc ma na mysli proszac dupe do tanca????..........chce sobie potanczyc ???.czy moze ..ale bym ja przelecial ???? zastanow sie kolezanko. I wszystkie naiwne kolezanki myslicie ze pijany gosc lubi poskakac z jakas laska czy skacze bo widzi w tym cel. ...........I powinno byc przepraszam kochanie ze nie zostalam z toba tylko poszlam sie bawic z podejrzanym gosciem i przez to jest teraz ta wielka zadyma.....przez moja glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Wiecie , to zalezy jak to dokladnie bylo. Jesli tak jak wy panowie to sobie wyobrazacie, ze poszla tanczyc z nachlanym obcym gosciem, to rzeczywisice uwazam ze to nie bylo z jej strony rozsadne. Ale ja mialam taka sytuacje: Krakow, rynek, "pod jaszczurami", niby znany "porzadny" klub. Tancze sobie z kolezankami, a tu od tylu podchodzi do mnie jakis gosc i lapie mnie za tylek, a druga reka za talie, dosyc mozno i nachalnie. Wkurzylam sie i wystraszylam i z racji moejgo polozenia walnelam faceta lokciem w brzuch. Na szczescie sie oddalil i nie oddal mi. Ale po prostu zdaje sobie sprawe ze czasem po prostu kobieta w takich sytuacjach moze poczuc ze jest w niebezpieczenstwie i zareagowac gwaltownie. Mysle ze kolezanka zalozycielka watku nie zaczelaby tanczyc z tym facetem, gdyby sie spodziewala "obmacywania" i dlatego usprawiedliwam jej reakcje. A czy go w jakis sposob do "obmacywania" prowokowala czy nie to juz nie mnie oceniac. A niektorym facetom nawet gdy dopusdzcza sie gwaltu wydaje sie ze "sama chciala"... p.s. Pod jaszczurami juz sie nigdy nie pojawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×