Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wertyuiop

Do kobiet w ciąży...pytanie.

Polecane posty

Gość wertyuiop

Kobietki jakie miałyście dolegliwości w pierwszych dniach ciąży??? Czy w czasie kiedy miał pojawić się okres czułyście się tak jak zawsze ,tzn ból brzucha,pleców itd ale okres się nie pojawił czy tych dolegliwości nie ma??? Proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
A "naciskanie na pęcherz" jest od początku czy dopiero gdy brzuch jest większy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
na poczatku ciazy czulam sie strasznie zmeczona. ciagle mi sie chcialo spac. pozatym bolaly mnie piersi ilekko brzuch tak jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
czesciej do wc zaczelam chodzic tak gdzies po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_pp
Ja miałam bóle pleców, takie jak przed okresem. Poza tym byłam ciągle zmęczona, głodna i bolały mnie piersi. szczególnie sutki. Na początku siusiałam normalnie. teraz jestem w 4 misiącu i chodzę już trochę częściej do ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
A czy ciąże wykryć można w badaniu krwi??? Ostatnoi w ośrodku robiłam badania i zastanawiam się czy mozna to w taki sposób wykryć przy okazji innych badań??? Sorki za takie pytanka ale jestem zielona w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
czulam sie tak jakby mial przyjsc okres - bylo pobolewanie brzucha, plecy mi nie dokuczaly. Wiec niby nic niezwyklego ale 2 rzeczy mnie zdziwily: 1 - piersi staly sie bolesne i powiekszone, 2 - biegalam czesto siusiu... pamietam, ze raz nawet nie moglam wysiedziec na mszy w kosciele i musialam wyjsc w poszukiwaniu wc ;) To wszystko zaobserwowalam jeszcze przed zrobieniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
Ja miałam od jakiegoś czasu okres regularny co 29 dni ...dziś jest 30 dzień i mam objawy jak na okres dlatego podpytuję...zastanawiam się czy opóznienie okresu może być związane z dużą dawką globółek dopochwowych clotrimazolum,ostarnio miałam ciągle zapalenia i stosowałam ten lek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
A i jeszcze jedno pytanko...czy miałyście tak,że w czasie ciąży przez piersze 2 lub 3 miesiące występował normalnie okres??? Słyszałam,że tak też bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....nie występuje normalnym okres przez pierwsze 2-3 miesiące raczej skąpe plamienie i to czesto takie brązowawe nie czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
Jeszcze pytanko...kiedy zaczęły wam się wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika
Mi w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
A jakieś plamy na twarzy czy coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika
Na szczęście nic takiego nie miałam. Nie martw się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
werty... - bardzo wiele rzeczy moze spowodowac opoznienie okresu, np. stres, jakas dluzsza podroz, zmiana klimatu, przemeczenie. Ja nie mialam ani okresu ani zadnych plamien w ciazy. A co do wymiotow, to bledne jest przekonanie, ze musza wystapic. Niektore kobiety wymiotuja i czuja sie fatalnie a inne cala ciaze czuja sie swietnie. Ja nie wymiotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
Mamika---> a jak długo wymiotowałaś,chodzi mi ile miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
co do przebarwien to moga sie pojawiac, ale z tego co wiem dopiero w pozniejszej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na początku czułam jak na okres ale, brzuch mnie bolał tylko lekko, piersi mnie NIE bolały, do dzisiaj nie bolą, tylko odrobinę sutki. Wymioty zaczely się w 7 tygodniu, teraz są tylko sporadycznie. W terminie @ nie ma co doszukiwać się objawów, bo identyczne są na ciążę i na @! Najlepiej zrobić test i sprawa bedzie jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika
Ja wymitowałam 3 tygodnie ale tak intensywnie, że ylądowałam w szpitalu. Potem wszystko ustało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
werty... tez mi sie wydaje, ze najlepiej zrobic test, przeciez jestes juz po terminie miesiaczki wiec bedzie jak najbardziej wiarygodny. A dopytywanie jak to bylo u innych nie ma do konca sensu dlatego, ze kazdy organizm reaguje inaczej i tak naprawde nie ma tu zadnych prawidlowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie wymiotowałam, nie miałam mdłości, no może raz czy dwa lekkie na zapachy, a tak to nic. owszem - piersi nabrzmiewają, brzuch może i lekko pobolewał, ale nie przypominam sobie. a test wyszedł mi w miarę szybko - miałam dostać we czwartek, test robiłam w niedzielę wieczorem. a przy okazji - zapraszam na swoje forum :) są tam ciężarne i mamuśki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3133616&start=3540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez chce wiedziec
Ja rowniez podejrzewam ciaze i mam pytanie o sutki. Otoz mam baardzo bolesne sutki i nie sa one jak zwykle czerwone tylko biale. jakby cos tam bylo w srodku. Nic nie wycieka.... Nie wiem co sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika
Ja tez na poczętku ciązy miałam tak z sutkami. Były białawe i bardzo tkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwszym objawem ciązy była ogromna senność. To było w dniach planowanej miesiączki. Usypialam na siedząco. Poza tym nic się nie działo. Mdłości i wymioty zaczęły się na przełomie drugiego i trzeciego miesiąca. A drugim i trzecim miesiącu byłam bardzo osłabiona. Nie miałam sily na nic. Zeby rozwiesić pranie musiałam w miedzy czasie kilka razy usąść i sobie odpcząć ;) Na szczęscie w drugim trymestrze czułąm się świetnie i miałam takie powera, że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
Dostałam okres...to nie ciąża! Ale dzięki za rady,przydają się na przyszłość. Pozdrawiam i wszystkim życzę szczęścia i zdrówka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwostka
werty - pozdrowienia rowniez dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×