Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butki

buty ccc czy mozna zobaczyc ta nowa kolekcje gdzies na necie??

Polecane posty

Gość butki
czy tylko w sklepach???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
Niestety na swojej stronie www.ccc.com.pl w ogóle nie pomyśleli o zdjęciach kolekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne problemy są z każdą reklamacją tych bucików :/ jak pękła mi podeszwa w kozaczkach po tygodniu noszenia , dostalam odpowiedz , ze podeszwy nie należy stawiać na mokrym podłozu :/ trzeba sie bardzo nawysilac żeby swoje osiagnąć , nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgfgvhvvfhvfhbvjh
no ja tez bym chciala zobaczyc, zimowa kolekcjs byla na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up!!! bardzo mnie ten temat interesuje, bo wypatrzylam sobie sluczne buty tej firmy i chce je komus pokazac a nie mam jak, jak tylko przez neta:( wie ktos gdzie je mozna obejzec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
ja tez czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laylaaaaa
stary wątek ale problem mam ten sam... pomoże ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mika...
W tym katalogu jest zaledwie kilka par bucików, a kolekcja jest naprawde pokaźna... Byłam w sklepie - widziałam... Szkoda, że na stronie nie ma możliwości obejrzenia ich. Pocieszenie dla szczupłych nóżek damskich - jest sporo fasonów kozaczków skórzanych, wąskich w łydce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mika...
W tym katalogu jest zaledwie kilka par bucików, a kolekcja jest naprawde pokaźna... Byłam w sklepie - widziałam... Szkoda, że na stronie nie ma możliwości obejrzenia ich. Pocieszenie dla szczupłych nóżek damskich - jest sporo fasonów kozaczków skórzanych, wąskich w łydce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego.............
szkoda, ze tylko waskich w lydce ja potzrebuje dokaldnie na odwrot i mysle, ze wiele kobiet rowniez:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mika... Dokładnie! Zawsze miałam z tym problem, nawet w Ryłko nie potrafili buta na dość szczupłą łydkę zrobić.. a w CCC udało mi się kupić śliczne kozaki, i nareszcie \"nie latają\", heh, sukces po 3 latach poszukiwań;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurqa
W tym katalogu to nic ciekawego nie ma... Ja własnie poszukuję niskich kozaczków wąskich w łydce i dupa nie umię takich znaleźć :(:( obeszłam juz tyle sklepów i naprzymierzałam się butów że szok i nic jeszcze nie znalazłam. A jak by już się coś znalazło to cena powyżej 300 zł :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie w łydce
Jak wąskie w łydce to by mnie bardzo zainteresowały:-) mi wszystkie odstają :-( jest duzy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurqa
Ja byłam ostatnio w CCC ale żadnych fajnych nie widziałam :-/ może pojade jeszcze do jakiegoś innego.. ale znając życie i tak nic nie kupie... Moze ktoś widział gdzieś jakieś fajne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia45
dzięki, wiedziałam,że Ci się uda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia45
wpadaj na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×