Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam już dość

Co robicie po resocjalizacji????

Polecane posty

Gość mam już dość

Witam 20 czerwca obroniłam na 5 pracę mgr, studia ukonczone z wynikem 5. Poskładałam mnóstwo CV, ale niegdzie nie ma pracy :( przez 2 miesiące składałam głównie do placówek zgodnych z moim wykształceniem. Zarejestrowałam się w UP, ale nawet stażu mi nie proponują. Jak się sama upomniałam to powiedzieli, że nie ma pieniędzy. Szukam sama pracy przez znajomych, w internecie, w wyborczej i nic :( Odpowiadam na każde ogłoszenie, w którym spełnaim wymagania. Jestem załamana!!!! Moje jedyne źródło utrzymania to pełnienie funkcji kuratora społecznego. Na zawodowego startowałam, ale mimo, że jako jedyna miałam doświadczenie przyjęli kogoś innego. Może macie dla mnie pracę lub jakieś rady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam już dość
jestem z mazowieckiego, 50 km na południe od Warszawy. Kto mi pomoże, pocieszy? Jak szukać pracy, by ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu nikogo
po resocjalizacji ani pedagogice resocjalizacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgefuhgbvvg
hej ! ja jestem na 2 roku resocjalizacji ale z tego co wiem to po tym kierunku to tak wszyscy maja zastanawiam sie czy nie zaczac czegos od nowa :( albo przeniesc sie do wawy- tam jest wiecej mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgefuhgbvvg
a Ty gdzie studiowalas ? w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Oliwka
Witaj, no bardzo sie dziwię, ja skończyłam resocjalizację 3 lata temu. Miałam propozycję pracy w zawodzie - placówka szkolno-wychowawcza, świetlica socjoterapeutyczna, ale zrezygnowałam ze wzgledu na niską pensję. Podjełam pracę w prywatnej firmie, zaczynałam jako asystentka, teraz prowadzę dział logistyki i sprzedazy, pracuję duzo, ale nie narzekam, finansowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam już dość
studiowałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. I nadal szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z UP
Idź do UP i pytaj nadal o te staze. Moj UP tez jeszcze miesiąc temu nie miał kasy. teraz dostalismy ogromną pule pieniedzy na staze z UE. Wszytkie urzedy teraz chyba bede realizowac rozne programy w ramach ktorych sa staze Mam kolezanke po resocjalizaci i pracuje w kasynie ... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z UP
Idź do UP i pytaj nadal o te staze. Moj UP tez jeszcze miesiąc temu nie miał kasy. teraz dostalismy ogromną pule pieniedzy na staze z UE. Wszytkie urzedy teraz chyba bede realizowac rozne programy w ramach ktorych sa staze Mam kolezanke po resocjalizaci i pracuje w kasynie ... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×