Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARLITO

NIE LICZ NA MIŁOŚĆ GDZIE LICZY SIE PIENIĄDZE

Polecane posty

Gość karlito
i będziećie zyć tylko dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARLITO... kasa w życiu to nie wszystko znam to z autopsji... walne krótką przemowe, ale byłam o wiele bardziej szczęśliwsza kiedyś jak miałam mniej kasy, niż teraz...bo ta kasa jest okupiona dyżurami mojego Taty (wieczną pracą), które go w końcu dobiły. No jaha teraz sobie moge poznowić, Mama dużo zarabia...ale wolałabym nie mieć tej kasy a mieć rodzine w komplecie. Może to jest głupi pomysł...ale jeśli chcesz zobaczyć czy kobieta którą poznałeś leci tylko na kase...to powiec że mieszkasz z rodzicami i dziadkami w 2 pokojach, jeździcie starym polonezem itp a przekonasz się w 98 % na czym jej tak naprawde zależy (czy na Tobie czy na kasie) . Kasa w życiu pomaga, ale miłość, przyjaźń jest ważniejsza... PS. Uśmiechnijcie się nawet jak jest źle, bo to moga w życiu :) PS2. Mój nick jest dla żartów...optymistka ze mnie... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
wiesz zawsze mówie ze niemam pieniedz nawet zmieniłem ubiór swój ale to nic nie pomaga powiem ci szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
a dzień zawsze witam z uśmiechem na twarzy i mówie szcześciarzu znowu ci sie udało przeżyć jeden dzień wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARLITO.... Hehe widze że masz takie same metody jak ja, bo faceci też na kase lecą...przykre to kogoś tak testować, ale to chyba najlepsza medoda... Jesteś może którymś z ognistych znaków zodiaku...może strzelec ? Mi to mordka się śmieje często...niektórzy się na mnie dziwnie patrzą jak chodze radosna...ale trzeba się cieszyć z życia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×