Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zatańcz ze mną.

Siedze sama w pracy i mam ochote na seks.....ojj..

Polecane posty

Tak jak pisałam. siedze sama w biurze. Mam ochote na seks. Czekam tylko jak moj facet, przyniesie mi jakies owoce do pracy.. może wtedy przekręcić kluczyk? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och....Ja tez
bym chciala jakies male bara bara... moze w koncu sie zgodzic na jakis szybki seksik z kolega z biura obok? ciagle mnie namawia...a Ty sie nawet nie zastanawiaj tylko wykorzystaj go jak przyjdzie:-) po co masz sie meczyc caly dzien??? udanej zabawy zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to czekaj teraz na ten swój seks. Oby był szybki, zajebisty i ... bezpieczny! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobic paluszkiem
a moze lepiej zrobic sobie milo paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmm też siedzę sam w biurze.. i mam wielką ochotę na bara bara.. i jeszcze koleżanka apetyczna...mmm przechadza co jakiś czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ci nie zazdroszczę... mówiąc krótko moja koleżanka jest niezla....ma śliczny tyłeczek i... fajną bieliznę... hihi widziałem jak coś wyjmowała z szafki...kawałeczek ...majteczek..hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zafunduje sobie odrobine przyjemności, co prawda w samotnosci alee.... co tam:) teraz jest mi cieżko skupic sie na pracy wiec \"malutki \" orgazmik jest wrecz wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow... a co konkretnie ..uczynisz w samotności?.. może jakieś pikantne szczegóły? ..........zaczyna się robić interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w pracy
chyba pojde do wc i sobie strzepie konika....co wy na to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włoze raczke pod spodniczke, odchyle majteczki z mokrej już od soczków cipk, powolutku zaczne masować ja w miare rosnacego podniecenia zwieksze sile nacisku, bede zataczac koleczka na mojej nabrzmmialej perelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Ci pójdzie na zdrowie... choć ja wolę ...wykorzystywać moje ...\"produkty\" w inny sposób.. a nie tylko...do toalety...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w pracy
ale w pracy jestem dlugo....wiec zanim bede mogl z nazeczona moge sam sie pobawic...ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko tobie....rozpinam guziczek bluzeczki, tyle wystarczy, zeby dostać sie do sterczacych suteczków, zanim jesdak to nastapi, masuje je przez staniczek achh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och....Ja tez
Ale sie rozkreciło, nono, aż wypieków dostałam. Jeszcze troche a naprawdę się zgodzę na jego propozycje!!! I w tym momencie pojawił się na gadu!! To chyba jakis znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×