Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magiczna20

Chce umrzeć ,mój chłopak powiedział ,że mnie nie dotknie,zobacz dlaczego,piszcie

Polecane posty

Gość magiczna20

Otoz bylo ok dopoki on mnie nie zwyzywal za to ,że gumka nam pękla :( i kazalam mu dokladac sie do tabletki anty po :( , nastepnie dal kase :( pozniej spotkalismy sie na miescie i powiedzial ze nie moze patrzec na mnie :( bylismy 3 lata ze soba i bylo super ale od jakiegos pol roku sie psuje on czasem straszy mnie ze mnie uderzy a wiem ,że jest do tego zdolny :( miko wszystko kocham go :( ateraz mi napisal ze to koniec , ze cos sie dowiedzial , ze jestem szmata i nie napisze o co mu chodzi :( . Nie bylo sytuacji nigdy ze go zdardzilam wiec nie wiem co sie mogl dowiedziec :(mowi ze mnie kocha i nienawidzi co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jeden X
rzuć go to najprostrze wyjście... Chyba że lubisz damskich bokserów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszyć się
skorzystać z okazji, że sam Ciebie rzucił i zmienic numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_pytaj_kto
Milosc do skomplikowane uczucie.. ale szczeze to nie wygląda na to ze on Ciebie kocha prawdziwą szczera i czystą Miłością. Rozumiem, że Ty żywisz do niego uczucie, ale nie dopuść żeby ktoś Cie krzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
dziekuje za rady musze byc silna choc bedzie trudno ale to kawał ......z niego ! :( piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_pytaj_kto
Jesteś pewna że to co do niego czujesz to Miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały z radą
Ciesz się, że nie chce Cię widzieć i zerwać! Ewidentnie niezrównoważony psychicznie. Gorzej byłoby dla Ciebie jakby został i bił lub w jakiś sposób niszczył psychicznie. Nie martw się. Jeśli masz o sobie dobre zdanie to NIKT go nie zmieni!! Wyszedł z niego najprawdziwszy - CHAM I chciałabyś wiązać się z kimś takim? Zapomnij...trudne? Umierają nam bliscy...a my i tak musimy życ dalej. Dasz radę. Są jescze fani faceci. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-la
olej chama...korzystaj z zycia:) w wieku 20 lat mialam mojego 4 faceta (3lata) i tez zerwalam 2 lata temu z nim, od tamtej pory bylo ich cos kolo 9:P Tego kwiatu jes pół światu, chamy won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyciel
Daj spokój , co ci po takim jełopie. Damski bokser , prymityw i sknera. Tylko się powinnaś cieszyć. Zobaczysz , jak szybko dojdziesz do siebie i potem będziesz dziękować Bogu , że nad tobą czuwał mu kazał odejść od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz go zmusić
zeby ci powiedział, o co chodzi! Żadne rady i domysły na kafeteri nie przyniosą Ci odpowiedzi, może ci jej udzielić tylko on sam. Najgorsza prawda, ale prawda. Wtedy bedziesz mogła dalej myslec i decydować. Ale z tego co piszesz sytuacja wydaje sie troche dziwna.. Napisz potem co i jak Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
tak jeden X ,ucieszyć się , ucieszyć się ,Dojrzały z radą , e-la ,wierzyciel , musisz go zmusić ,jak dla mnie to ==> dziekuje kochani od razu mi lepiej ❤️ własnie zadzwonil i powiedzial ze sie dowiedzial ze mam kogos z tym ze dla mnie to nie jeasnosc bo po pierwsze nie chce nic powiedziec co dojkladnie sie dowiedzial a poza tym do dnia wczorajszego kazdy dzien spedzalam z nim wiec niemozliwoscia byloby miec kogos innego :( dzis dopioero przejrzalam na oczy :( dzieki swoim przemyśleniom a zwłaszcza Wam kochani :* za co jestem bardzo wdzieczna , piszcie kazde slowo wsparcia i otuchy podnosi mnie na duchu , buziaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
pisal dzis zebym przyszla ale wiem ze sytuacja sie powtorzy dlatego nie zgodzilam sie :( choc w sercu rana i smutek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynoo, nie ładuj się w to. Nie mozesz byc z kimś, kto Cię wyzywa od szmat na podstawie domysłów i wyssanych z palca informacji. Wiem,ze decyzja nie jest prosta, bo ma się wciąż w pamięci te dobre momenty, ale pomyśl--za kilka lat byc moze będziecie ze sobą na dobre, on poczuje twardy grunt pod nogami i bedzie Cię lał czy poniżał za każde niewłaściwe jego zdaniem spojrzenie. Szalona miłość minie lub osłabnie i zostaniesz z tyranem.Zmykaj , póki czas.Nie daj się zwieść. Miej poczucie godnośći--nie byłabym z facetem ani 5 minut po takim zachowaniu.I nie daj sobie wmówić żadnego poczucia winy, bo tego będzie na 100 proc. próbował. Boshh...jak ja nie lubię takich dupków.. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
elastyna - dziekuje za te słowa i na pewno znaczą dla mnie każde wasze słowa i jest mi coraz lżej nie myślec o tym kretynie , całuski piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej gnoja.widać że jest pomylony.Wystarczy żeby pomyślał.Jeśli byliście ze sobą ciągle to niby kiedy miałaś sobie kogoś znależć? to jakiś pretekst moim zdaniem.Nie zawracaj sobie nim głowy,rany znikną.znajdziesz miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molli
Nie czytam poprzednich komentarzy, pewnie się powtórzę, ale bardzo grzecznie cię proszę: wy_dol go ze swojego życia, chyba że sama jesteś beznadziejną idiotką, to kochaj z całych sił. Chyba stać Cię na klasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
madzia 27 i Molli ==> dziekuje kochane za wpisy naprawde kazdy wpis znaczy dla mnie wiele i jest mi lepiej na duchu , dostosuje sie do rad ... buziaczki :( PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto dla niego tracić ani chwili dłużej. Wiem co mówię, bo znarnowałam kilkanaście lat przy takim... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna20
Seksowna == > dziekuje za słowa , na pewno nie pojda na marne , całuski piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość june
czesc! jak tam samopoczucie dzisiaj? mam nadzieje, ze czujesz sie lepiej. Ja tez mysle, abys zerwala definytywny kontakt z facetem-zadnych rozmow, sms, nic. Co chcesz jeszcze od niego wiedziec? Wydaje mi sie, ze powiedzial wystarczajaco-nazywanie szmata, grozenie pobiciem, stwierdzanie ze go zdradzasz....co on moze lepszego dorzucic? Nic. Sa lepsi faceci na tym swiecie-pamietaj!!!! Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymaj sie mocno! Ten facet nie jest wart nikogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffddiziaa
dziewczyno, ja się dziwię , ze sama pd niego noe odeszłaś , do tej pory, nie wolno pozwolic sie tak traktować. A co by było gdybys zaszła z nim w ciąże? Nie potrafie tego zrozumiec przeciez juz lepiej byc samą niz z takim chamem.Powinnas sobie pocztać, topik, o dziewczynie, która w metryce swojego dziecka chce wpisać ojciec nieznany,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzis widzialam go rano na miescie jak szlam do sklepu , olałam drania pozniej spotkalam go jak szlam z kolezanką i wiecie co : podszedł do mnie i powiedzial : nie bedziesz sie z żadbnymi kretynkami szlajać : Do domu albo ci zajebie !! :( niestety zywej duszy na miescie nie bylo :( jak na zlosc kolezance kazalam uciekac zeby czasem jej nic nie zrobil :( i ona uciekla a ja zostalam :( bo wolalam zeby uderzyl mnie ,jednak tego nei zrobil poszlam do domu z nim bo nie maialm sie jak wyrwac , on powiedzial ze zle robie zadajac sie z ta kolezanka itd ze sie marmuje z nia :( dziewczyjy ja sie go panicznie boje bo wiem ze kiedys krzywde mi zrobi:( poweidzialam rodzicom a oni : wdzisz nawazyłas piwa to teraz go wypij :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
nie pokazuj mu ze sie boisz!!! jezeli on poczuje to przegawe to bedzie tylko gorzej...jezeli te sytuacje beda sie powtarzac to idz na policje. Nie mozesz sobie na to pozwolic!! Trzyma sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
uuu pan "milutki" spanikował!! nerwy mu siadają!! poczuł że traci kontrolę to teraz próbuje silą i agresją nadrabiać!! możesz pograć jego bronią tzn...nasłać kolegów niech mu spuszczą manto możesz iść na policje...ale to moim zdaniem spowoduje nowe kłopoty. naucz się bronić przed pawianem. nawet jeśli masz tylko 150 wzrostu to ja ci obiecuję, że masz siłe się bronić. możesz poszukać czy gdzieś w twojej okolicy jakaś organizacja organiuje kurs wendo (samoobrony dla kobiet). naważniesze jest żebyś nie pokazywała mu że się go boisz!! take dranie intuicyjnie wczyuwają strach, po tym jak się zachowujesz. 1. jak go spotkasz to wyprostuj się i podnieś głowę. stań w lekkim rozkroku i mocno napnij posladki i uda...jak tak stoisz to popierwsze nie wygladasz na ofiarkę co się nie bedzie bronić, a po drugie jakby cię popchnął to łatwiej utrzymasz równowagę 2. jak są ludzie w około to nie wdawaj się w dyskusje z nim tylko się od razu drzyj. pamiętaj że lepiej wyjśc na wariatkę niż oberawać. zaskocz go swoim zachowaniem, niech myśli że jesteś nienormalna. np zacznij mu krzyczeć w twarz liste słów bez sensu np "lodówka, wiadro dom, huśtawka"...on bedzie zaskoczony, a ty zyskasz na czasie. nie daj się zastraszyć!! i trzymaj się!! myśl o tym że jeśli on sięga po przemoc to znaczy tyle że czuje się malutki i słabiutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhm
dla mnie to smierdzi prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat :( i to niestety prowokacja nie jest :( napisal mi teraz smsa ze chcialo m,u sie plakac jak mnei spotkal na ulicy z ta dziewczyną , moze faktycznie nie ma ona swietnej opini bo lubi wszelakie zadymy ale ja z nia sie widuje raz na jakis czas :( a dzis chcialam bo ma mi pieska załatwic :( i co ja mam zrobic :( ja powiedzialam mu ze nei chce go znac on powiedzial ze mnei ale sami widzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
hykm...wiesz co chyba masz racje z ta prowokacją...czarna magiczna nie pisze taka jak pomarańczowa...a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×