Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumiankowa

Do wygranych...

Polecane posty

Czy sa na forum dziewczyny, ktore osiagnely swoj cel, doszly do wymarzonej wagi startujac z 70 kg i wiecej??? Mam maly kryzys, czasem zaczynam watpic, czy uda mi sie schudnac dlatego prosze o odpowiedzi. Na jakiej diecie, w jakim czasie, ile cwiczen??? Z gory dzieki. Rumiankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wygrana
z 85 do 57, ale w sumie przez 2 lata, etapami powoli. nie spieszyło mi się, nie katowałam się, odżywiałam racjonalnie i zdrowo. waga ciągle spada i mam ochotę jeszcze ze 2-3kg zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zdecydowanie wygrana
gratulacje !!! napisz może jak dawałaś sobie radę z kryzysami i jak się motywowałaś :) wytrwać to bardzo dużo :) jeszcze raz gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana winogronko
Tobie już gratulowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
jak tego dokonałyście Kobietki? mam do zrzucenia jakieś 15 kg, i nie mam pomysłu, jem niewiele... gratuluję Wam ( i nie ukrywam, że troszke zazdroszczę;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam z 75kg w październiku, miałam wzloty i upadki a teraz jest 63/64kg więc o.k mam zamiar osiągnąć swój cel czyli 58kg czuję się super jestem leciutka:) ogólnie zdrowo jem nabiał, warzywa, owoce, ryby i mięso chude ok.1000-1200 kalorii dziennie dla niektórych to może mało(albo DUŻO) dla mnie w sam raz, ćwiczę chociaż nie codziennie ale w domu nie klubie,rowerek i brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysta Kasia
Było 77-78 teraz jest 67 chcę ok 60.Moja dieta polega na tym że nie jem słodyczy i ograniczyłam węgle co nie znaczy że całkowicie je wykluczyłam jem ciemne pieczywo,sporo otrębów,dużo ryżu i czasami kasze.Ostatni posiłek ok 20(późno chodzę spać)a jak chce mi się jeść wieczorkiem to konsumuję kapustę kiszoną,marchewkę,jabłko,ser biały chudy,kiełki,rzodkiewki,ogórki(do wyboru)Jem 5 posiłków dziennie mniej więcej o tej samej porze,aha!obiad normalny nawet smażone(tylko na oliwie) Ćwiczę wieczorem 8 min.brzuch i pośladki i 8 min TeaBoo workout i jeżdzę na rowerku stacjonarnym (jak leci mój serial) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt_ znowu się spotykamy jak stare kumpele na zakupach :D A odnośnie tematu to ja jak narazie schudłam 13kg od lutego- z 88 na 75kg :) To dzięki diecie 1000 kcal i ćwiczeniom w domu, ale ćwiczłam tylko przez pierwszy miesiąc, później mi się nie chciało, a od dziś zaczęłam bieganie ;) Mam nadzieję że wytrwam w postanowieniu i będę codziennie biegać, chociaż po trochu na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak moge zgubic z 5kg? moze nie tyle zmniejszyc wage co zlikwidowac nadmiar tluszczyku na udach pupie i brzuchu? sciagnelam juz 8min abs na brzuszek ale nie moge nigdzie znalezc na uda i pupe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi się jestem wielka
Startowałam od 106 kg przy 172 cm. dziś po 8 miesiącach mam 70 kg. Chcę mieć 65 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys z 76 do 67 kg przy 170 cm... na diecie nie laczenia. Slodycze tez jadlam... samo jakos tak spadlo, moze raz na tydzien pomyslalam ze sie odchudzam... pod koniec lutego wazylam 67, teraz 60.... mniej jem, dziennie ok 300 na skakance, 100 brzuszkow i tyle... i w sumie to ciagle cos robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się udało
co prawda nie ważyłam 70 a 69, ale to chyba można już zaliczyć do tej kategorii, nie ? ;) Mam 172 wzrostu. Udało mi się schudnąć do 46 kg, trochę utrzymałam tę wagę, ale teraz waże 52kg i chyba trochę się przychudzę, bo z tamtą wagą było mi lepiej co do diety: glównie dieta bialkowa, czyli ograniczenie prawie całkowicie węgli, a czasami - w chwilach kiedy waga stała w miejscu - zupka kapuściana. Z ćwiczeń: aerobiczna szóstka weidera i rower :) Efektu jojo nie miałam, aktualną wagę utrzymuję juz bardzo długo, co prawda jak wspomniałam przytyłam parę kilogramów od zakończenia diety, ale i tak prawie 20 kg roznicy jest w porównaniu z wagą początkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankaaaaaaaaaaa
moją dietę zaczęłam w styczniu ub. roku . Startowałam z wagi 70 kg w maju było 55 , na koniec wakacji 52. Minął rok a ja ważę 53-54 kg. Wagę utrzymyję, zmieniłam całkowicie styl odżywiania, wcale nie głoduję, czasami słodyczy, pizza czy inne kaloryczne rzeczy ale to tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam gratuluje
i mam nadzieję ze tez za 2 m-ce sie tu wpisze,moje marzenie to 6kg mniej i bedzie git,zero jeczenia i myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×