Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*blondi*

Pewnie to głupie ale tak mam- piszcie co robić

Polecane posty

to nie tak przestańcie sie nabijać wiem że jestem bardzo ładna jestem wykształcona pracuje na brak kasy nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
na a co jak jest piekna inteligenta i ma zajebisty rower??? bo np. nie ma prawa jazdy od razu dolna półka??? niesprawiedliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może zajmijmy się problemem bohaterki topicu. CO ONA MA ZROBIĆ? Boszszsz :D Z wyższej półki mieć nie może, a z niższej jej nie interesują... No jak nic, zakon sióstr Urszulanek zostaje... Tylko tam tipsy każą pewn spiłować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
moze sie zmusic no ale co to za zycie gdy rano wstajesz patrzysz na partnera w łózko a nawet wrobel za oknem mówi Ci ze stac cie na kogos lepszego... ale w obliczu spiłowania tipsow to nie wiem co jest gorsze sytuacja bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
to sie zdecyduj bo ja juz sie wczułam w tragizm twojej sytuacji a ty zmieniasz zdanie to wez sie za tych w wyzszej połki a tych z nizszej olej problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to że zmieniam zdanie tylko zanim poznałam tego ostatniego byłam z różnymi kolesiami jakoś to wielkiego znaczenia nie miało dla mnie czy ma fure i takie tam. Ale teraz sie to chyba zmieniło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12121212 Masz rację hehe:-))) Chociaz ja tez wolę tych z wyższej półki, ale tylko do pogadania. Miałam okazję sie z takim spotykać.. Porąbany gość. Lepiej od nich z daleka. Są zapatrzeni w swoje majątki, zwykle mają narcystyczne osobowości, są egoistami i panicznie sie boją, że laski zedrą z nich \"skórę\". Porażka... ja juz wolę półkę średnią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ale Ty masz problem Dżizas! Zarób sobie na samochód, mieszkanie itp. to będzie Twoje i bedziesz miała problem z głowy, juz Ci koleś nie będzie potrzebny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dlatego szukam faceta kurcze widze że odbiegacie od tematu sie nabijacie a ja naprawde potrzebuje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi Kochanie a ile Ty masz lat? Musisz juz teraz miec faceta? Poczekaj trochę, pobądź sama, troszkę sie nad sobą zastanów i lepiej nie bierz sie za tych z kasą. Oni naprawde nie są warci zabiegów. Mówię, bo wiem coś o tym! Wybieraj lepiej takich, którzy zarabiają na poziomie takim, by nie żyć od 1 do 1, ale tez nie takiego, który jest w 1 dziesiątce najbogatszych ludzi. Taki zawsze stawia kasę ponad wszystko i przy takim zawsze byłabys na którymś tam miejscu po kasie, pracy i jego inych fobiach. Byłabys dodatkiem do wszystkiego, a nie jego najważniejszym skarbem. Mówi Ci to kobieta doświadczona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to tylko blondynka....już o jej poziomie mówi sam nick::) A tak na marginesie,z którego jesteś piętra::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem
kto jest z wyzszej polki - LEPPER, ten to ma wysokos - spadania.Bierz sie za chlopa, opalony, przystojny - na swoj sposob, bogaty, ma fajne auto, nic tylko rwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi!!!! Nikt nie lubi być sam!! Ja mam 28 lat i jestem sama! Bo jeszcze nie znalazłam tego jednego jedynego! Co nie oznacza, ze mam szukac non stop, bo przeciez nie moge byc sama! Jestem troszkę starsza od Ciebie i zyje z tym, a Ty jeszcze bedziesz miała niejednego, wiec wyluzuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×