Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boje sie dac nicka

Czy moge byc w ciazy?

Polecane posty

mam przerwe w lykaniu tabletek -jak zalecil lekarz,nie biore juz prawie miesiac.Moj malzonek wrocil z Anglii po 6 mies.i nie chcial niczego slyszec o jakis tabletkach,ze szczescia porwal mnie do lozka,mielismy stosunek przerywany...szyblko sie wycofal,ale nigdy nic pewnego.. Teraz powinnam dostac pierwszy raz okres a nic ... czy odrazu tak szybko mozna zajsc w ciaze???A moze okres opoznia sie przez niebranie tabletek...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostrze to zrobić test, ale najlepiej z tym poczekać gdy miesiączka będzie się spóźniać min 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki bralam 6 lat,maz nie mogl wytrzymac,krzyczal,ze mnie kocha,chce miec grupke dzieci (jak wariat;) ) Powiem szczerze,niby sie martwie czy moge byc w ciazy a tak naprawde bym chciala...:) Czlowiek pracuje,ciezko pracuje,mysli o karierze... Ja mam 29 lat i chyba juz czas...Ciezko sie zdecydowac na dziecko(bo zawsze cos),ale jakby teraz bylo,do konca pamietalibymy z mezem nasze powitanie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Po odstawieniu możesz mieć dłuższą przerwę zanim dostniesz pierwszy normalny okres, ale ciąża też jest możliwa;) Mam nadzieję ,że będzie po twojej myśli:) A test zrób jak będzie się powyżej tygodnia spóźniał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka
Zrób test, obecnie testy są tak czułe, że daja wiarygodny wynik nawet parę dni po zapłodnieniu. A na pewno na drugi dzień po spodziewnym okresie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro tak piszesz
to widzę że jesteś gotowa na dziecko więc........ Mam nadzieję ze będzie tak jak sama chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
w jakim celu załozyłaś ten topik?? Chciałaś nam się pochwalic??? Chcesz aby wszyscy wiedzięli jaki masz gorący seks??? Nie wiem o co chodzi za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem Ci jezeli masz problemy w zrozumieniu: -spytalam czy moge po odstawieniu tabletek moge talszybko zajsc w ciaze -czy okres sie opoznia jak ma sie przerwe w tabletkach Czytanie ze zrozumieniem bylo w pierwszej klasie podstawowoki. A jak zazdroscisz,bo sama nie masz z kim zaszalec w lozku-to nie moj problem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierz w to że testy wykrywają ciąże już po kilku dniach, ja zrobiłam po 10 od zapłodnienia i nie wykrył, dopiero kolejny który zrobiłam po kolejnych dwóch tygodniach wykazał ciąże, choć i może tak bywa,.. ale ja musiałam poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
ja czytam ze zrozumieniem,ale ty opiedziałaś historię gorącego seksu,a nie zadawałaś pytań. na poczatku topiku boisz się ciązy,a teraz to już nawet się z niej cieszysz. po co to wszystko? jeżeli chcięliście dziecka,to ok,po co się tu wynaturzać o krzyczącym męzu,o seksie bez zabezpieczenie...:( dla mnie naciagany temat.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
a ty co taka porywcza jesteś? nie ma co się tak podniecać. mam męża,mam seks,pogoda za oknem ok,nawet słońce swieci. tylko wkurzaja mnie panny,ktore zakładaja kolejny bezsensowny topiki i jeszcze się podniecaja,że mogą komus dowalic,kto negatywnie wypowie się ta zapodany temat. a twoj temat jest kiepawy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
i obrońcy się znaleźli...:O:O:O:O kiepawy moja droga tzn.kiepski. znasz słowo 'kiepski'? dobra,nawet mnie to nie interesuje czy znasz.ide bo tu strasznie nudno jest.baj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
nie mam napięcia,bo jestem w ciąży hihihihihi ale dzień rzeczywiście jakis dziwny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
mamcia80 szybko się uczysz. kiepawo weszło do słownika???hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
moze i tak:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
ale mi się juz 6ty miesiąc kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
nie dziękuje,bo nie chcę zapeszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
no dziekuje Ci bardzo,ale już nie będę:) Przepraszam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie , to jest jawna dyskryminacja!!!!!Dlaczego ciężarna może ublizać, a inne nie mogą???ja tesh chcę, a w ciąży już nie jestem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
Dzis już nawsaszałam jednej z moich koleżanke,bo zadała mi głupie pytanie i nie mogłam juz wytrzymać.No i jej powiedziałam do słuchu. Moze macie rację,że mam doła???Nie wiem,ale musze się gdzieś wyrzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam wprost...
Pszczoła. Dogryzaj sobie ile chcesz...nawet mozesz żądlić(nie wiem czy tak to się pisze):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×