Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandia

pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość sandia

mam do was takie pytanie. Bo ogolnie to panuje taki mit ze faceci to ciagle maja ochote na seks a kobieta zadko. Jak to jest u Was w waszych zwiaskach. Kto ma czesciej ochote? Bo ja jestem kobieta i wcale nie narzekam na ochotke i czesto przerazam swojego faceta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandia
no??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1125
Zazwyczaj to on ma wieksza i nieustjaca ochote,ale ja tez nie narzekam,a zreszta on zawsze umie mnie przekonac,ma na to swoje sposoby i pewnie wiele kobiet ,mialoby czesciej ochote na sex,gdyby ich mezczyzni,dobrze znali ich potrzeby,cialo i byli WYROZUMIALI!Mezczyzni skupcie sie na swojej partnerce,a nie tylko na sobie,na pewno zobaczycie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avia
taaaaaaaaaaaaaaa....... to jest bujda! Ja tam mam ochotę cały czas :P no prawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys uslyszalem fajny tekst :) Facet zawsze chce ale nie zawsze moze Kobieta zawsze moze ale nie zawsze chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja mam ochote zawsze, chcialabym tak z piec razy dziennie (no to juz by mnie satysfakcjonowalo) tak wiec w moim zwiazku moj ukochany ma mniejszy temperament niz ja choc nie mozna mu nic zarzucic ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Kelang\'iem :) tak to własnie jest :P było też przysłowie ludowe : bo w tym cały jest ambaras , żeby dwoje chciało na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×