Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka z ...

dobry fotoraf z lublina...

Polecane posty

Gość koleżanka z ...

czy polecacie jakiegos dobrageo fotografa/kamerzyste z lublna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz80
Dotka te zdjęcia to totalny kicz Zdjęcia kieliszków jakiś tam budynków, udziwnienia cyfrowe, to już nie jest w tym roku aktualne. Teraz liczy się prostota i przede wszystkim młoda para a nie kieliszki i zegarki w wodzie. Wiem, że jest w Lublinie fajny fotograf, który często robi zdjęcia w skansenie. Jak się dowiem to dam ci na niego namiary. Te zdjęcia na stronie są okropne, po prostu nie mają duszy, są takie zimne cyfrowo. Mój ślub 1 lipca 2006 w Kazimierzu D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Kilka zdjęc na tej stronce jest bardzo fajnych, kilka bardzo niefajnych. Może jeśli pokazac fotografowi któe nam sie podobaja, to zrobi Ci same fajne! ;) I chyba nie są - to do przedmówcy - przynajmniej niektóre, robione cyfrowo, tylko analogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dobrym fotografem :P ale nie z Lublina. powodzenia w szukaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaPoznań
Aga super!! stwierdzenie (Może jeśli pokazac fotografowi któe nam sie podobaja, to zrobi Ci same fajne! ) Ślicznie to ujęłaś, ale szkoda, że to stwierdzenie jest nie wykonalne. Przedmówca ma rację, że pokazywane zdjęcia te poprzednie i te dalsze strony to istny kicz. Na kilkunastu zdjęciach poznałam znaną mi z widzenia foto modelkę. Czy te zdjęcia są cyfrowe to tego nie wiem ale fakt że są jakieś takie inne jak to napisał przedmówca ,,zimne” My szukaliśmy fotografa prawie pół roku i jednym z kryteriów było, aby robił zdjęcia tradycyjne (na kliszy). Nawet nie wiedzieliśmy, że znalezienie takiego fotografa będzie takie trudne. Wielu ma już zajęte terminy na 2007 i nie należą do najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
mialam slub 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona z filmu i ze zdjec robionych w plenerze. z tym że kamerzysta? foto jest z kraśnika ale robia tez na rtynku lubelskim to jest MAXTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest..
Co to za firma ta MAXTOM Czy jest ich strona www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
chyba www nie maja ale sa dobrzy, umnie kamerowali i robili zdj 2 tyg temu jakby co to mam do nich tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabciaa
Ewo my też chcieliśmy wynająć fotografa robiącego zdjęcia aparatem tradycyjnym, choć już sama nie wiem, jaki dzisiaj jest ten aparat tradycyjny. Chodzi mi o aparat na kliszę. Liczyliśmy się z tym, że cena zdjęć tradycyjnych może być spora, ale pomimo tego do tej pory nie mamy fotografa. Wszyscy proponują zdjęcia cyfrowe i motywują to większą opłacalnością finansową dla fotografa i młodej pary. Nikt natomiast nic nie mówi o tym czy zdjęcia będą takie same jak z kliszy. Jutro mamy następną rozmowę fotografem tym razem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
wlaśnie ten z maxtom robi zdjecia nie cyfra a lustrzanka i sa duzo lepsze niz cyfrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Kainkas, cyfra też może byc lustrzanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
www.nastier.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
ale to nie lustrzanka cyfrowa, robią normalnym aparatem , oprocz zdjec dostaliśmy klisze i możemy sobie robic dodatkowe odbitki. Na www.zespolmarkus.prv.pl w POLECAMY jest wideofilmowanie i tam kilka nr tel. Ja robilam zdjecia i filmowanie u pierwszego a reszta to nie wiem jakimi aparatami robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
MAXTOM to właśnie ten pierwszy na liście na w/w stronie internetowej TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
a tak wogole to wlasnie sprawdzalam te pozostale nr tam gdzie www sa i musze przyznac ze tragedia, zdjecia na tle sztucznych obrazkow, badziewie takie ze glowa mala. dobrze ze nie robilam tam, robilismy zdj w plenerze wystarczylo wybrac sie na 20 min spacer w czasie wesela zaraz po obiadku a zdjecia wyszly superrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia987
Ja tez sie moge pochwalic pieknymi zdjeciami ze slubu!!!I nie robil mi ich zaden okrzyczany zaklad fotograficzny,tylko 2 zdolnych i zaangazowanych facetow.Dostalam ich namiary z polecenia kolezanki-wierzcie mi zaryzykowalam,ale bylo warto!!!!!Niestety nie wiem czy maja stronke,ale sluze namiarami jak ktos chce!!!!POLECAM-pamiatka na cale zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia--- a oni są z Lublina? Możesz coś więcej napisać o nich. Można gdzieś zobaczyć ich zdjęcia? Możesz mi napisać coś więcej na maila? Adres pod nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta Feta Kalarepa
a ten fotograf to w plenerze tez robi zdjecia? mysle o jakims wyjezdzie dobotanika , kozłówki czy skansenu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia.
Odradzam Kozłówkę. W zeszłym roku w Kozłówce zdjęcia miała robione moja siostra. Poza kilkoma starymi samochodami, do których nie można się dotykać i nisko przystrzyżonym żywopłotem nie ma tam nic ciekawego. Ja będę miała robione zdjęcia w skansenie i w zaułkach staromiejskich. Fotograf zaproponował nam też dodatkowe gratisowe zdjęcia nocne na starówce i w kopalni białego piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezu bezu
taaa, chyba wiem czyją specjalnością są fotki nocne, he he Ale tą kopalnię piasku to rżnie od innych fotografów, oj rżnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKos
Tak na marginesie bezu bezu ty jesteś jakąś porąbaną psychicznie osobą. Widziałam dwa twoje teksty i nie wiem, o co chodzi, ale wygląda to na obrabianie komuś tyłka. Znam dobrego psychoanalityka mogę ci go polecić. Zainteresował mnie temat fotografii nocnej. Kiedyś już widziałam takie zdjęcia i bardzo mi się podobały. Czy ktoś zna fotografa który wykonuje takie zdjęcia lub mógłby podjąć się wykonania takiego tematu. Mieszkam w Józefowie pod Warszawą. Gdzie w ogóle robi się takie zdjęcia? Informacje na adres: ewa_kos5@w.p.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×