Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sotalitary_soul

uczciwośc, szczerość

Polecane posty

Czy naprawdę tak trudno być szczerym wobec drugiego człowieka? Dodałabym w dzisiejszych czasach, ale nie wiem jak było przedtem, więc nie mogę porównać:] Sczerość, mówienie o swoich uczuciach, o tym co nam nie pasuje... ile rzeczy dałoby się uniknąć w ten sposób, ile przykrych sytuacji, wydarzeń. Śmieszy mnie, jak ktoś chce, żebyśmy mówili mu co jest nie tak, co nam sie nie podoba itd, a jak tak zrobimy, to ma ogromne pretensje \"co my od niego chcemy\" jak właśnie wtedy na spokojnie możnaby wszystko wytłumaczyć... krzyk, słowa, których nie chcieliśmy powiedzieć, gra pozorów, złośliwość, ironia... Tyle przykrych uczuć... Najgorsze, jak ludzie nie potrafią dać tego, czego sami od nas oczekują... Mówienie wszystkim na około co myślą, a nie tej osobie, o której tak myślą. Mam na myśli bliskich sobie ludzi, zrzytych ze sobą. Żałosne, tchórzostwo, brak szacunku, dwulicowość. Najbardziej jednak się odznacza brak odwagi... Obrzydliwe i bardzo raniące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem w druga strone,bo wiekszosci ludzi nie potraqfie pwiedziec,ze to albo to robia zle...to mieka dupa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicfan
feel love generation...:classic_cool: yeah yeah yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tym obiema rękami, myślę dokładnie tak samo :) Właściwie nie mam nic do dodania, też ubolewam, że ludzi myślących w ten sposób nie ma prawie wcale :( Tylko na samym myśleniu to się jeszcze nie kończy. Czasem ktoś taki się trafia, twierdzi, że się z tym zgadza, ale to często jest tylko teoria, z przełożeniem tego na praktykę bywa już nieco gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka..
chcialam powiedziec ze CALKOWITA PRAWDOMOWNOSC to glupota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evil
w tych czasach nie można pozwolić sobie na uczciwość i szczerość bo ludzie by cię zniszczyli..niestety bo czasem wyrzucilabym z siebie pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunka, prawie wszyscy myślą tak jak Ty, w tym właśnie rzecz. Mówienie prawdy to głupota. Ameryki nie odkryłaś ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnny--> fakt, są tacy, którzy tylko mądrze i sensownie mówią, nie przekładając tego na czyny. Hmm.. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje, ale takie często da się łatwo rozpoznać. kasiunka, evil--> macie przyjaciółkę/przyjaciela, bądź jesteście z kimś bardzo zżyci, bliscy sobie. Nagle, po kilku latach dowiadujecie się od otoczenia różnych ciekawostek na swój temat, które rozpowiadał ten ktoś. Chciałybyście? Nie miałam na myśli absolutnej szczerości wobec obcych, ale wobec tych, którzy sobie na to zasłużyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te cechy to przeżytek w naszym społeczeństwie więc nie masz czego oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×