Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

markiza0211

CODZIENNIE BIORĘ DO UST...

Polecane posty

codziennie biorę do ustnie pigułkę,bo ponoć się nie zajdzie w ciążę,a czy można by tak do wcipnie?słyszałam,że są w aptekach takie PATENTEX OWAL.Uwielbiam szaleć z facetem,ale nie chcę dziecka.Nie toleruje moja pochwa prezerwatyw,dostaję szaleńczego świądu i drożdżycy.Proszę o poradę,jaki jest 100% środek zabezpieczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najskuteczniejsze
są hormonalne pigulki antykoncepcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zapewne uczulenie na latex :) ale są również prezerwatywy wykonywane nie z tego podłego ustrojstwa ;) chociaz nie ma nic pewniejszego jak pigułka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie bralas
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dzidziaka ;D fajowo :) od przybytku głowa nie boli a patenteź to predzej uchroni przed złapaniem jakiesoś wstrętnego virusa ( opryszczki Np ) niż ciążą :/ jakos nie mam zaufania a z autopsji wiem ,ze pienienie sie czegoś potrafi zepsuc fajną zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju...to prawda...mam 21 letniego syna i zaszłam z nim z patentexem jugoslowiańskim...ale nie żałuję,bo mam cudownego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech ;) no ale myslę ,ze dobry ginekolog po badaniach hormonów ustali optymalna dla Ciebie tabletkę albo plasterek :) wygodniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 8 lat byłam wdową samotnie wychowującą 6 cioro dzieci.Od roku mam faceta młodszego.On chce mieć ze mną dzidziusia ale ja myślę,że już mi wystarczy,bo mam 44 lata,a to,że wyglądam na 25 lat ,nieznaczy,że mogę jeszcze rodzić i rodzić i rodzić:)poprostu chcę odpocząć i sama bym chciała teraz poszaleć,chociaż w łóżku:)ale się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalej :) naprawdę możesz :D jeżeli nie chcesz miśka nowego to może zdecyduj sie na wkładkę Mirena jest wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za porady:)napewno skorzystam z którejś,oczywiście za zaleceniem mego ginekologa.Pa pa buziaczki i cudownego wekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×