Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faceet i tyle P

Zrozumiec kobiecy gest ?

Polecane posty

Gość Faceet i tyle P

Wiem ze to raczej nie odpowiednie forum do tego typu tematow jednak ze wzfgledu na to iz odwiedzaja je w wiekszosci kobiety postanowilem umiescic moje pytanie wlasnie tu: Czy cos oznacza jesli tak to co gest kobiety gry podczas tanca w dyskotece unosi ona wlosy do gory, odslania kartk.... ? Mam nadzieje ze moje pytanie zostalo dobrze zadane i nie macie problemu ze zrozumieniem. Pozdrawiam XYZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tu odpowiedź
troche miałam problemu ze zrozumieniem pytania,a jak już zrozumiałam to doszłam do wniosku ,ze odpowiedzi na to b.skomplikowane pytanie nie znam,,ale za to mogę ci wytłumaczyć co znaczy gdy kobieta w czasie tańca połozy ci dłoń na kieszeni (z portfelem) kup jej w końcu drinka !!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kark jej gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakarkrakra
że jest jej gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika
jest jej goraco, nie doszukuj sie:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi
jest goraco to zawsze tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
wie, ze kusi facetów, ze to na nich dziala.. zatem tak robi. wie, ze dzieki teu zworic na siebie uwage choc oczy ma w doł podlogi zwrocone lub zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa...
Ja nie wiem dlaczego faceci ciągle wszystko nadinterpretują... :O Znam takiego, który twierdzi, że jak dziewczyna wyjdzie wieczorem na spacer to znaczy, że szuka wrażeń (no wiadomo jakiego typu...) A co do odruchów, np. w stylu tego wcześniej opisanego, to zwykle są one całkiem przypadkowe. Ja np. podobno często zawijam kosmyk włosów na palcu, gdy z kimś rozmawiam. Robię to nieświadomie, naprawdę. Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki ktoś mi nie powiedział. Zarzucano mi też patrzenie się 'dzikim, kocim' wzrokiem (no tak to przynajmniej określono). Jezu kochany, przecież oczu sobie nie wydłubię, na dziewczyny i na moją babcię też tak patrzę! I co? Czasami też wodzę palcem po obrzeżach szklanki w czasie rozmowy powiedzmy z moim chłopakiem, a ten mnie pyta czy mam ochotę na seks... Trochę mnie to zdziwiło, bo mówiąc do niego o jakichś tam pierdołach tak naprawdę byłam w tej chwili totalnie zamyślona, a moje myśli dotyczyły uczelni, z którą miałam spory problem! Nie twierdzę, że kobiety nie wysyłają nigdy sygnałow. Owszem, czasami się to zdarza. Np. gdy Ci się przygląda i nie spuszcza oczu od razu jak tylko to zauważysz. No nie wiem, nie chcę zbyt uogólniać, bo na pewno zdarzają się rozmaite przypadki, ale to jak faceci potrafią interpretować kobiece zachowania czasami mnie przeraża! Jeśli kobieta jest nieśmiała i wysyła Ci delikatny gest i nie jesteś pewien czy dobrze go odebrałeś, to po prostu poczekaj na następny patrząc się na nią. Jeśli zareaguje jakoś na Twoje wpatrzone oczka to może faktycznie chciała coś przekazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam po prostu
laska poprowokowała trochę na parkiecie i tyle. Niekoniecznie musiało to coś oznaczać względem Ciebie (choć wszystko jest możliwe), ale myślę że bardziej tu chodziło jej o poprawienie sobie samopoczucia mając świadomość że faceci na nią patrzą w tej pozie. Chciała się poczuć piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
nie takie unoszenie wlosow nie jets przypadkowe, kobiety wiedza na co "leca" panowie i to robia: mini, biust, usta takie gesty jak ten opisany w topiku albo schodzi tanczac nogami w dol jakby przysiad robila w tancu rajstopy a la burdello itd. a na spacer wieczorem, oj to mozna isc aby zaczerpnac powietrza, isc popatrzec w ksiezyc itp a czesc pojdzie po wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
dokladnie ee tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×