Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stralka

!!!!!!!nadmierna potliwość pomocy!!!!!!!

Polecane posty

Gość była zdesperowana
nie zwracajcie uwagi na bledy:-), chcialam Wam szybko powiedziec ze to dziala i jakos tak wyszlo, ja dalam 14 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam antidral kupiłam 3 dni temu i działa swietnie stosuje tylko na noc i jestem zadowolona [; zapłaciłam 13zl z groszami ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTIDRAL
działa:)) Pierwszy raz po posmarowaniu drapało niemiłosiernie, pachy zrobiły sie zaczerwienione więc szybko zmyłam. Ale nawet te 2 godz pomogły :)) Po kilku razach przestałam miec jakiekowiek "skutki uboczne":)) Teraz smaruję sie nim raz na tydzień ( na noc) i starcza w zupełności :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monina
antidral to tańsza wersja etiaxilu, który kosztuje 50 zł (na allegro trochę taniej). jest między nimi rożnica: etiaxil jest bardziej skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA 13
A N T I D R A L:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla zdesperowana
Kochane,zapomnialam o jednym. jeśli pocą Wanm sie stopy, to ja tez znalazlam na to sposob. kosztuje 7 zl . To ciemnozielony krem KANION (uwaga w marketach, bo krem po goleniu ma taki sam kolor...). Ma troszke meski zapach ale za chwile juz tego nie czuc, mozna zdjac butki i stópki są suche. Co ważne: dokladnie osuszyc stopy przed wsmarowaniem sredniej ilosci kremu. Potem chwile odczekac jak wsmarujecie, najlepiej "podyndac" troche stopkami przez chwile i zalozyc skarpetki. na disco, czy do szkoly super sprawa, uzywam od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodl. a inne wsyztskie mnie zawiodly a stosowalam multum tego zanim wpadlam na ten. Czasem ciezko go dostac, ja zawsze kupuje w sieci "Kraker", oni zawsze maja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla zdesperowana
aha, zawsze po umyciu stóp, ale to chyba jasne:-). nigdy na troszke spocone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zdespeowana
I ktoś spróbował kremu KANION?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abdulka
To prawda! Antidral jest kapitalny! Ja mialam takie problemy z poceniem zemyslalam juz o operacji wyciecia gruczolow potnych, jednak zastosowalam wlasnie Antidrla i po sprawie!!!! Nie pamietam juz kiedy ostatnio mialam kolka pod pachami!!!!!! A w wierzcie mi, nie moglam sobie pozwolic na noszenie czegos na ramiaczkach w lecie bo kaplica! Teraz nosze co tylko chce, antidral aplikowalam sobie tylko na noc po prysznicu, a rano stosowalam juz tylko rexone dla zapachu, najpierw codziennie go molestowalam a potem juz co druga noc, teraz juz wogole!!! Bije poklon producentowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttykation
poco zakładasz drugi taki sam wątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?:[ jest juz taki ,102 strony,nazywa sie :nadmierne pocenie jest tam wszystko o wszystkim !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a czy można go stosować jak ma się 13 lat czy on nie powoduje skutków ubocznych np. jakieś guzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja989
Mam 18 lat i z nadmierną potliwościa mam problemy już od dziecka. Stwierdzam, że nic mi nie pomaga: antidral, etiaxil, spirial i inne kremy, płyny, dezodoranty. Na botox mnie nie stać(około 1200 PLN), a efekty po tym zabiegu utrzymuja się jedynie od 6 do 12 tygodni. Poce się niezależnie od pory roku...może być upał, może być zimno i tak się poce...i to bez wykonywania jakich kolwiek czynności (sporty itp.). Moja nadpotliwośc nie wyglada tak, że mam wilgotne dłonie, stopy, pachy. Wygląda w ten sposób: mam mokre pachy, stopy, dłonie (pot aż skapuje), pośladki, plecy...To naprawde nie jest przyjemne, ogranicza moje kontakty z innymi ludźmi, czuje dyskomfort psychiczny... W zimie i jesieni nie moge siedzieć dłużej niż 30 min bo mam spodnie przesiąkniete potem (taaa...miałam nadzieje, że np. w sztruksowych spodniach to mniej widać...ale tylko troche mniej...mimo wszystko...widać), w lato nie musze siadać żeby "osiągnąć" taki efekt.Bluzki...hmm, nosze na ramiaczkach ale i tak widac na nich plamy od potu, który skapuje. Wiadomo, nie mioge sie z nikim witać. Pomimo czestego mycia sie i utrzymywania higieny osobistej i tak pachne nieprzyjemnie( a raczej śmierdze, dyzodoranty i perfumy nie zamaskują tego) więc nie moge się nawet do nikogo zbliżać -_- Konsultowalam się już z około 6 lekarzami i jedyne co potrafią powiedzieć to:"to jest wada genetyczna", "rozwiązaniem jest zabieg botoxem". Czyli ci ludzie co sie bardzo pocą raczej nie mają szans, że to kiedykolwiek minie i że cokolwiek im pomoże. Nie jestem pesymistką...raczej realistką ^^ I mam życie do d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys moj znajomy mial z tym problem i w koncu trafil do dermatologa a ten mu tylko poradzil aby jadl duzo soli. bo sol zatrzymuje wode w organizmie. nie pytalam sie czu mu to cos pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja989
Tak -_- z tą solą też słyszałam...Ale to też nic nie daje...zresztą to jest niezdrowe jeść tyle soli :| chociarz jakby miało mi pomóc to chyba jadła bym ją kilogramami -_- Czesto słysze "medycyna robi postępy, może coś wymyslą"...Fajnie, a za ile lat(?) i czy w ogóle coś wymyślą?.........do tego czasu załamie sie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian552
witam! Strasznie się poce pod pachami właśnie wróciłem ze szkoły i na koszulce pod pachami mam ogromną plamę Nie chodzi mi nawet o tą plame tylko o przykry zapach który się wydziela Używam antyprespirantu adidas i dezodorantu adidas. Naprawde ten zapach jest bardzo uciążliwy. Kąpie się przeważnie rano i wieczorem. Rano wykąpie sie użyje antypre..... i dezo....., a już na drugiej - trzeciej lekcji jest ten straszny zapach Osobomm które siedzą za mną to przeszkadza i ja ich bardzo dobrze rozumiem, ale to jest naprade straszne jutro chyba nie pojde do szkoły. Co przwda mam tylko 4 lekcje, ale już na drugiej pewnie będzie tak strasznie jak dziś. Dzisiaj najchętnie bym uciek z tych lekcji Zaczeło się to w Poniedizałek Prosze pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate8
Dziewczyny, Ja miałam dokładnie ten sam problem. Wstawałam rano, brałam prysznic i już po godzinie byłam kompletnie mokra pod pachami- i tak przez cały dzień - mogłam się przebierać ale to pomagało tylko doraźnie. Znajoma lekarka poleciła mi dezodorant ETIAXIL (jest dostępny w większości aptek, bez recepty, kosztuje ok.45-55 zł i wystarcza na jakieś 2-2.5 miesiąca ponieważ używa się go na początku dwa razy, a później raz w tygodniu). Po dwóch tygodniach zaczęłam go stosować już tylko raz w tyg i tak jest do dzisiaj - problem zniknął całkowicie - mam nadzieję, że na zawsze. Botoks odradzam bo jest b.drogi ok.1500zł i wystarcza tylko na 4-6 miesięcy. Jestem przekonana, że etiaxil ci pomoże (kup czerwony bo jest mocniejszy i dokładnie przeczytaj jak go stosować. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
Witam! A czy próbował ktoś z was jonoforezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
ja wiem co to jest.ale chciałabym się dowiedzieć czy jest ktoś na forum kto już tego próbował.podobno w Niemczech leczenie natpotliwości jest refundowane.podobno ta choroba jest do wyleczenia właśnie dzięki jonoforezie dlatego chcę dowiedzieć się czegoś więcej.Czy wie ktoś jak to działa jak długo trzeba to stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx11
mam 25 lat od dziecka cierpiałam na nadmierna potliwosc dłoni stop i pach,nie mowie tu o drobnym spoceniu ale sytuacji w ktorej w/w czesci ciała sa poprostu MOKRE (osoby z ta sama dolegliwoscia wiedza o co chodzi) jestem po zabiegu sympatektomii piersiowej w Gdansku. jesli ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem aldona_20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 26
Cześć!! Ja mam identyczny problem i juz powoli się załamuję :( Przyszło lato a ja nie mogę ubrać żadnej kolorowej bluzki bo zaraz mam plamy pod pachami. W sumie w zimie ten sam problem. Stosowałam różne leki i antyperspiranty. Działał na mnie Antidral ale tylko przez 2 miesiące byłam w siódmym niebie ale jak przestał działać totalna załamka:( Byłam u różnych lekarzy ich odpowiedź na moją dolegliwość brzmiała że widocznie tak ma być. POMóżCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzsssssssseeffg
dla mnie nie ma niczego bardziej skutecznego niz etiaxil w kulce dla skóry wrazliwej - drogi ale bardzo wydajny i starxcza na prawie rok - przetestowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało się
Serfując sobie po Internecie postanowiłam wstąpić na tą stronę - kiedyś, była ona bardzo często przeze mnie odwiedzana i to z tego samego powodu co przez was. Tak, właśnie tak, miałam problem nadmiernej potliwości pach. Trwało to ponad 2 lata, może 2,5. Byłam załamana.... wiecznymi plamami o gigantycznych rozmiarach. Kiedy siedziałam w szkole, wyszłam na miasto, na dyskotekę - wiecznie to samo. Tylko w domu jakos problemu nie było. Uzywałam etiaxilu przez jakis czas, pare miesiecy bo wkoncu powiedzialam STOP potwornemu pieczeniu po zaaplikowaniu tego środka. Powiedziałam to stop i tak jakby sie poddałam. Będzie co będzie pomyslałam ze łzami w oczach. próbowałam żyć normalnie, dalej i dalej ale problem nie znikał. Nawet zaczelam sie modlic. Tak, pot zatruwał mi życie. Nieraz ryczałam w pokoju po kilka godzin bez przerwy. Jednak w miare upływu czasu przestałam zwracać na to uwagę. Żyłam swoim życiem, codziennymi sprawami. Aż............ wierzcie mi lub nie........ przeszło. Dzisiaj po ciężkiej pracy patrze w lustro i ........nie widzę tych plam. a jest upał! Wręcz przeciwnie, cięzko sprawic zeby te plamy sie pojawiły, nawet malutkie. Jak to wytłumaczyć??? - zastanawiam sie cały czas, ale nie wiem. Moze ktos na górze mi pomógł, bo naprawdę było żle. Teraz ciesze sie zyciem jak dawniej i chciałabym zebyscie wy tez sie cieszyły. Jestem dowodem na to, że ten problem moze sam przejść, nie wolno tylko ciągle o nim myślec. Nie traccie nadziei - to minie kiedys. Wczesniej czy pozniej ale minie i nie wolno marnowac zycia na rozpacz z powodu plam. Wiem ze to trudne ale spróbujcie. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa
tez mam ten problem, niezawsze ale mam, naprzyklad teraz, umyje sie osusze , potraktuje antyperspirantem i tak naprawde nic niezrobie i jestem mokra. osobiscie wydaje mi sie ze to tez kwestia organizmu, odżywiania, niewiem bo jakichs specjalnych stresow to ostatnio niemam. ktos pisal ze takie problemy maja ludzie ktorzy chodza do sauny, a ja zauwazyłam ze po ostatniej wizycie niemiqalam problemu z poceniem przez minimum 1tydzień, poprostu zero. niewiem czy wy tez tak macie ale ja jeszcze bardziej sie poce jak mi zimno , z jednej strony dziwne ale z drugiej troche logiczne( ze organizm broni sie przed zimnem czy jak?), moze wy cos wymyslicie w tej kwestii, a jak jest cieplo to ok- sucho pod paszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2
dziewczyny jestem obecnie w UK i widzialam reportaz o tym jak dziewczyna strasznie sie poci i nie moze sobie z tym poradzic tak jak inni to opisuja - zmienianie po kilka razy dziennie koszulek, tabletki, antyperspiranty i nic nie dzialalo. W koncu dziewczyna poszla na zabieg, na którym zaaplikowano jej spore ilosci botoksu pod pachy.Wiem,ze to drogi zabieg, ale naprawde poskutkowalo.Jak kogos stac niech próbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, natyperspiarnty, talk, etiaxil no nic nie pomaga- to dla mnie strasznie krepujace- macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, natyperspiarnty, talk, etiaxil no nic nie pomaga- to dla mnie strasznie krepujace- macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kito
U mnie też jest masakra z tym poceniem, po prostu wstydzę się siedzieć lub stać bliżej ludzi i to dosłownie po 1- 2h po wzięciu prysznica:/ Dezodoranty i antyperspiranty nie pomagają, teraz zacznę brać leki ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkoijn
oj taaaaaak znam to i bardzo dobrze, miałam problem z poceniem od dobrych kilku lat. plamy były ogromne. Wydałam majątek na rexony i inne antyperspiranty- z marnym skutkiem. musiałam nosić swetry i inne czarne rzeczy na których mniej widać pot. nie wiedziałam już co robić, powoli się załamywałam, sama już się siebie wstydziłam. Widziałam jak ludzie na mnie patrzą, jakbym nie utrzymywała higieny. To było okropne. Czytałam o etiaxlu w internecie ale byłam sceptyczna. Zobaczyłam w końcu reklame w tv i zdecydowałam kupić. Drogi jest to fakt(ok. 50zł), ale w mojej sytuacji było mi to obojętne. Kupiłam w aptece etiaxil do skóry wrażliwej. używam go dopiero od trzech dni ale już widać różnice. Po prostu sucho!!!!!!!!! po tym do skóry wrażliwej nie piecze po zastosowaniu a efekt rewelacja!!!!!!! tylko pamiętać trzymać się instrukcji w ulotce! bo może zapiec. jest strasznie mały, ale czytałam że wydajny bo stosuje się go potem raz na tydzień. w moim przypadku etiaxil był poprostu wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×