Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kisielka2

jak wyglada szyjka macicy po zaplodnieniu?

Polecane posty

Gość co to znaczyyy
do mojej przedmówczyni. Nie ma dwukrotnej owulacji, owszem może się przesunąć, ale jeśli została zauważona we właściwym terminie (temperatura, ból owulacyjny) to nie ma możliwości pomyłki. Teraz to wiem napewno, piszę żeby obalić mit dwukrotnej owulacji. Następny mit to to, że jeśli jest okres we właściwym termninie i to taki jak zwykle, to nawet jeśli temperatura nie spada w trakcie okresu to nie oznacza to ciąży. Równie dobrze może być stan podgorączkowy spowodowany przeziębieniem , stresem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyyy
katii, ja mam dwójkę dzieci, które zostały poczęte w dniu kiedy powinnam mieć okres, zaznaczam powinnam, ale to nie miał być okres tylko była owulacja, co nie znaczy że pojawiła się drugi raz, ona po prostu przesunęła się o dwa tygodnie. Nie mierzyłam wtedy temperatury, tylko stosowałam tzw. kalendarzyk. Czego nie żałuję bo dzieci są bardzo udane i bardzo je kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa23
hej dziewczyny to jak jest w koncu z ta szyjka macicy? jesli sie jest w ciazy to ona jest miekka i gabczasat tak? a jesli sie nie jest to jest twarda? prosze odpowiedzcie bo juz sie pogubilam troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielka2
z tego co teraz wiem, to jest nisko,wyczuwalna, tak jak w dni niepłodne, tyle ze jest miekka i gąbczasta a nie twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyyy
kisielko ja dowiedziałam się, że szyjka w czasie ciąży jest wysoko , raczej niedostępna, natomiast że jest miękka to się potwierdza w kilku źródłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eden
z pewnych zródeł : Prawdopodobne oznaki ciąży Objaw Czas pojawienia się Inne możliwe przyczyny Amenorrhea (brak miesiączki) Zwykle okres całej ciąży Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu Opóźniona miesiączka Powiększenie macicy i brzucha 8-12 tydzień Guz, mięśniaki Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach Kilka dni po zapłodnieniu Doustne środki antyoncepcyjne, nadchodząca miesiączka Zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy Pierwszy trymestr Nadchodząca miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula288
słuchajcie a szyjka podczas ciąży nie jest czasem wysoko i miękka i zamknięta?raczej chyba tak bo z tego co wiem dopiero przed porodem się obniża i otwiera.odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella19
wczoraj byłam u ginekologa i powiedział mi że mam rozpulchnioną macice , co moze byc oznką ciąż. wczoraj powinnam dostac miesiączke. lekarz polecił mi zrobienie testu, jednak wyszedł negatywnie. jeśli nie dostane miesiaczki w ciagu 7 dni to mam go powtórzyc .czy jeżeli test wyszedł negatywnie to moge jednak byc w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonanamaxa
Coprawda juz jedno dziecko mam, starmy sie o drugie najdłuższy cykl 33 dni najkrótszy 29 teraz czuje pobolewanie w dole brzucha, szyjka nisko twarda, dobrze wyczuwalna, sluz białawy sporo le gładki bez grudek... co myślec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeee
sama jestem ciekawa, jestem po owulacji a moja szyjka jest mięka i nisko polozona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette2
z1 na-2 lipca byl petting-tzn palcowka bez zadnego seksu 11.07 robilam hcg z krwi wynik 3.54 14 otrzymalam krwawienie z drog rodnych wieczorem 15 lipca robilam hcg z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa10000000
Szyjka macicy Jest wysoko miekka i zamknieta po zapłodnieniu poczytajcie sobie na internecie jak jest nisko i twarda czyli to jest oznaka zbliżającego się okresu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Szyjka macicy po zapłodnieniu może być "rozpulchniona" tzn.miękka, ale powinna być zawsze zamknięta.Mam jednak wrażenie, że to może się różnić nawet u jednej kobiety.W ciąży z córką miałam szyjkę bardziej miękką, w przypadku synów-wydawała mi się ciągle twarda i nisko położona.Nie sugerowałabym się więc tym jako podstawowym objawem ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 11.04.2006 o 14:50, Gość kisielka2 napisał:

jesli bys byla w ciazy to bys miala plamienie a nie okres:) i bys juz sie inaczej czula, nudnosci itp. a w ogole to radze nie mierzyć elektronicznym , sa nieprecyzyjne :0 ja np jak mierzylam elektronicznym to przy trzech pomiarach pod rzad mialam trzy rozne wyniki, a roznily sie nawet o pol stopnia

Nie każda kobieta ma plamienia podczas ciąży , pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×