Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arla

co sądzicie o tej sukni ????????????????????

Polecane posty

dziewczyny co sądzicie o tej sukni?????? jakie dodatki pasują do niej? ( chodzi o welon - długi czy krótki, rękawiczki długie czy krótkie??? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasować bedzie długi piękny welon :D A tak na marginesie też mam suknie z salonu Sophia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryanna Paździochowa
Mnie się nie podoba , taki bebok. Nic w niej nie ma nadzwyczajnego. W ogóle nie podobają mi się sukienki z gorsetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz do tak
do tak strojnej sukni raczej długi welon nie pasuje. Moim zdaniem długi welon, najlepiej jednowarstwowy, pasuje do skromnych prostych sukien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba, ale nie jest zła. Nie przesadź z dodatkami, bo jest dosyć strojna. Możesz przez to wyglądać ciężko. Bukiet podłużny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem-bez rękawiczek;bukiet podłużny, wiszący;jak najmniej biżuterii na szyi-tzn mało, ale atrakcyjnie,co do welonu-nie mam zdania.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poślubiona
może być;) welon wybrałabym trochę krótszy, skromny wisiorek na szyi, bez rękawiczek, ewentualnie dlugie gładkie, bukiet absolutnie nie podłużny - bo suknia ma tren powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jak suknia
nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i
ta suknia ma jakis urok, ktorego na tym zdjeciu nie widac:/ białe tło. ogolnie podobają mi się sukienki z gorsetowymi górami. mnie sie wydaje ze welon powinien najdalejj do pasa siegać. bizuteria raczej delikatna, bo zdaje sie na gorsecie sa jakies ozdobki, cekinki? perełki? jak ta sukienka przodem wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i
przejrzałam wszystkie sukienki na tej stronie, nie pieje z zachwytu na widok zadnej z nich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi22
Suknia ładna ale bez rewelacji. Z tej strony podobają mi sie trzy suknie : Camela, Roma, Hawana. Te są śliczne! Mają w sobie to coś co przyciąga wzrok i coś niezwykłego czego nie ma 90% sukien ślubnych. Oczywiście kolor do wyboru ale moim zdaniem biel albo ecri. W przypadku koloru też trzeba dobrać do sukni, bo niekiedy ta sama suknia wygląda nieporównywalnie w bieli a inna w ecri. Jeśli chodzi o dodatki to do tych wszystkih 4 sukien łącznie z tą Twoją pasuje welon krótki jedno lub kilkuwarstwowy wykończony na brzegach skromną lamówką, gipiurą lub haftem. Rękawiczki jak najbardziej pasują do każdej sukni i tu sytuacja jest o wiele łatwiejsza bo z reguły rekawiczki różnią się jedynie zdobieniem i beż względu na to jakie wybierzemy, będą pasowały. Mam na myśli rekawiczki bez palców, zakładane na palec serdeczny. Natomiast rękawiczek z palcami nie polecam do sukien tradycyjnych. Taki styl pasuje do sukien bardziej wytwornych, na kołach o dużej średnicy, z wieloma halkami, drapowane z haftami i oczywiście z gorsetem. Takiej pannie młodej w sukni w kolorze ecri należałoby wręczyc w dłoń starodawną parasolkę w kolorze sukni, a na głowę zamiast welonu wpiąć żywe białe kwiatuszki lub delikatny wianuszek. Generalnie takich starodawnych wytwornych sukien jest mało ze względu na swoje rozmiary i oczywiście cenę. My raczej zostańmy przy sukniach dzisiejszych. Pozdrawiam. ps. z zamiłowania zajmuję się modą ślubną i staromodną oraz aranżacją i dekorowaniem wnetrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
mi sie wydaje za bardzo wymyslana ale to mozedlatego ze cenie prostote i elegancje. ja bym w niej na pewno czula sie zle i sztucznie. wez pod uwage ze nie bedziesz ciagkle siedziec a wtancu moze byc ciezko :((( pozdrwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×