Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

co za historia AAAAAA jejuuu

Polecane posty

Pewnego razu chłopak i jego dziewczyna jechali na motorze około 200 km na godzine. Dziewczyna: Zwolnij, boje się. Chłopak: Nie bój się jest fajna zabawa... Dziewczyna: Proszę zrobię wszystko jak zwolnisz. Chłopak: Dobrze, przytul mnie bardzo mocno. Dziewczyna: Dobra, dobra ale zwolnij (Dziewczyna go przytuliła) Chłopak: Czy mogłabyś ściągnąć mój kask bo mi przeszkadza i założyć na siebie (Dziewczyna zdjeła kask z jego głowy i włozyła na siebie) Chłopak: A teraz mnie pocałuj i powiedz ze mnie kochasz. Dziewczyna: Kocham Cie. (Dziewczyna pocałowała go) Następnego dnia w gazecie: >>W wczorajszym wypadku dwuosobowym który sie wydarzył w miescie zgineła jedna osoba, okazało sie że kierowca motoru, w połowie drogi dowiedział sie ze jego hamulce nie działają, a więc dał swojej dziewczynie kask i kazal jej powiedziec ze go kocha i poczuć ostatni pocałunek po czym oddał swoje życie dla niej.\" normalnie wyobraziłam sobie tam siebie i moje sloneczko i aż łzy mi sie cisną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty chyba nigdy
nie jezdzilas na motorze jakim cudem ona sie miala z nim calowac w kasu na glowie i w dodatku jak siedziala za jego plecami? co on glowe mial obrocic o 180 stopni czy ona miala wstac i sie nad nim schylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
a poza tym mogli jechac az sie paliwo skonczy , motor nie ma az tak wielkiego baku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
ale bzdura! A on jako jasnowidz wiedział, że jej nic nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
a jak był taki troskliwy to powinien wiedziec, ze OBIE osoby na motorze powinny miec kaski a nie jedna :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zawsze można spróbować hamowania silnikiem... :P ...a poźniej podeszwami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
albo wyrwac jakos kabelek doprowadzajacy paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz nie rozkładajcei na czynniki pierwsze tej historii ;) nawet jesli taka sytuacja wydarzyła się to kask mimo wszytko zabezpiecza wiec zadbał o to by w razie czego chociaz troszke ją osłonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana gdybyś jechała kiedyś na motorze ponad dwie setki to wiedziałabyś że nie usłyszysz ani słowa przy takiej prędkości i kasku na głowie:D Naprawdę dawno się tak nie uśmiałam:D:D:D Dzięki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie kumacie mnie :D ja wiem ze ta historia nie jest prawdziwa :D poprostu postawiłabym sie w takiej sytuacji i tyle :D troszke mnie ruszyło to przepraszam : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×