Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zegarynka_82

kto kupował suknie ślubna na alegroo...jakie wrażenia????

Polecane posty

ostatnio oglądam sukienki na alegro i sĄ naprawdę sliczne ...TAK SIE ZASTANAWIAM PO CO DAWAĆ 2-3 tysiące w salonie czy nawet 1500 za wyporzyczenie jak mozna odkupic juz ładną za ok 500-800 zł. czy ktoś kupował suknie slubne na alegro......i nie załuje albo wprost przeciwnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona juz byla po slubie
ja kupywalam :( brzydko pachniala podejrzewam spermą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupowała na alegroo bo bym się poprostu bała.To jest wyjątkowy dizeń więc chciałam zobaczyć jak wygladam w niej,jak się cuzje itd.A co będize jak będize gdiześ popruta,jak będzie za mała itd wtedy nie da się zwrócić więc i kasa pójdze w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie trzeba przeciez kupowac sukni w ciemno bez przymiarki na wielu aukcjach napisane jest, ze mozliwa jest przymiarka wtedy tylko trzeba ograniczyc sie do ofert z Twojego miejsca zamieszkania ja akurat nie szukalam tam sukni, ale jesli jakas Ci sie spodoba i bedziesz miala mozliwosc przymierzenia to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabeleczka
ja kupilam suknie z allegro najpierw umówilam się na przymiarke i bylam z niej bardzo zadowolona byla tak sliczna ze odkupila ja ode mnie kolezanka mojego brata i tez jest szczesliwa ze za male pieniadze juz niedlugo bedzie mogla w niej wystapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja również
kupowalam na allegro, z przeciwnego kranca Polski, sugerując się tylko wymiarami. Suknia okazala sie równie piekna jak na zdjeciach, czysta, niezniszczona, a na dodatek - idealnie pasowala. Muszę przyznać, że trafiłam w dziesiątkę. Po ślubie ponownie ją sprzedalam, więc caly moj wydatek na suknię po jej ponownej sprzedazy wyniosl ok. 300 zł. Warto bylo, choc na pewno jest to swojego rodzaju ryzyko. Życzę udanych wyborów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziłabym wcześniej
przymierzyć wybrany model w salonie.. nie zawsze ten, który się podoba pasuje do figury i w ogóle do danej osoby. Mi bardzo podobała się sukienka na zdjęciach, ale jak się okazało, gdy pojechałam ją przymierzyć, że sukienka jest śliczna, ale zupełnie do mnie nie pasuje.. i nie chodzi tu o wymiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Ja też kupiłam sukienkę przez allegro sugerując się tylko zdjęciem i wymiarami. Na początku trochę się bałam, ale jak przyszła to nie miałam żadnych wątpliwości. Była śliczna, czyściutka, pasowała jak ulał i dałam za nią bardzo niewiele. Co ciekawe po ślubie sprzedałam ją też przez allegro za większe pieniądze, także same korzyści - nie wisi mi w szafie, zapłaciłam bardzo mało i jeszcze zarobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam na allegro, wczesniej taka sama zmierzylam tu na miejscu ale byla duzo drozsza. Nie zaluje i nie wydalam majatku na sukienke, ktora i tak pozniej udalo mi sie sprzedac, rowniez na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rozwiały się moje obawy,.....tez poszukam sukienki na alegro....ale oczywiście z przymiarką...... ostatecznie zawsze pozostaja jeszcze wypożyczalnie..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kupiłam
ale z mojego miasta i najpierw przymierzyłam mam kieckę za 800zł wartą 4500tys bez zadnych wad skaz piękna!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem82
sama zastanawiam sie an kupieniu sukienki na llegro....tym bardziej ze sa naprawde co niktóre suknie piekne i to za całkiem przyzwoite pieniądze.....mam kilka typów choć ślub dopiero za rok podaje kilka typów http://www.allegro.pl/item108331478_suknia_slubna_tylko_ona.html ta jest droga ale orginalna..bardzo ładna ale nie dla mnie http://www.allegro.pl/item109314701_niepowtarzalna_suknia_slubna.html http://www.allegro.pl/item108597190_wyjatkowa_suknia_dla_zgrabnej_panny_mlode_j_.html http://www.allegro.pl/item109108811_jedyna_w_polsce_sposa_rozm_38.html http://www.allegro.pl/item109386360_suknia_slubna.html http://www.allegro.pl/item110032173_piekna_suknia_gorset_roz_36_40_kosztowala_4000.html http://www.allegro.pl/item110458570_wyjatkowa_suknia_slubna.html pewno zrobiłam komus reklame darmowa ale gdybym miala wycgodzić teraz za mąż to któąś z nich napewno bym kupiła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
mi się podoba pierwsza:) sama kupilam podobną marki Herm's - odkupiłam ją od dziweczyny z allegro (tylko ze z przymiarką) z tego co się orientowalam nowa suknia którą posiadam kosztuje ok.2500, dziewczyna chciała 1000 ale dogadałysmy się na 700 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
ja tez kupiłam suknie niedawno z allegro i bez przymiarki,musze tylko skrócic na długosc,ale wiedziałam,ze bedzie długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupiłam suknię na Allegro. Muszę tylko zwęzić gorset i wymienić w nim fiszbiny. Ale dla krawcowej to żaden problem. A tak suknia jest w stanie idealnym, czyściutka i taka jak na zdjęciach. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mierzyłam
sukienkę z allegro, była bajkowa, niestety, mocno za krótka, a fason nie pozwalał na podłuzenie. uszyłam sobie potem podobną, bo ten model mnie zachwycił. ze zdjec, które podałaś - panna od sposy miała świetny bukiet, ten na stelażu wachlarza. :-) rzeczywiście ładne suknie, uważam, że warto spróbować :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja rowniez
ja rowniez kupilam na aukcji sukienke - suknie, ktora kosztuje w salonie kosztuje kilka tysiecy kupilam za 900 zl (+ dostalam nowy: welon, diadem, gorset, rajstopy kabaretki, halki) - jest w idealnym stanie, byla trzeba bylo ja tylko zwezic na zamku na plecach, ale krawcowa poradzila sobie z tym bez problemu, nio i byla ciut za dluga - wiec podlozylam halke z kolami i lezy swietnie. Laczny koszt sukienki z gratisami i poprawkami = 1.000 zl Aha nio i jeszcze jedno - sukni wogole nie mierzylam, tylko kupowalam w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlo
Kupić na allegro można tanio fakt ale czy tak mozna sie wstrzelić w wymiary innej osoby? (biust, talia, wzrost?) Dzwoniłam kiedys do salonu La Sposa z zapytaniem ile kosztuje u nich przerobieniie takiej sukienki z allegro i pani powiedziala ze 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo to przeróbka w La sposa to tania nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja swoją próbowałam sprzedać na Allegro ale wszyscy się chyba boją :( istniała możliwość przymiarki, sukni czysta, pachnąca i nie uszkodzona, ale cóż........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka sprzedawala
suknie na allegro. byla w idealnym stanie. wraz z dodatkami dala za nia prawie 4 tys. sprzedala ja za 3 czy 2,5 ze wszystkimi dodatkami. obie strony byly bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia s
moja córka kupiła za 385 zł a teraz jest za 1270 jest czysciutka dodatki i gratisy wszystko było naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka1987
Ja właśnie dziś dostałam moją wymarzoną sukienkę którą oczywiście kupiłam na allegro:) Jest piękna chociaż będzie miała parę poprawek . Mimo wszystko jakbym miała jeszcze raz wybierać między sukienką nową a używaną wybrałabym tak samo :) Tak więc dziewczyny nie bójcie się kupować sukienek z allegro czasami suknia potrzebuje więcej przeróbek czasami mniej a czasami wcale ale dobra krawcowa potrafi zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowalam ja:)
A wiec moge sie pochwalic, kupilam w ciemno, kupilam na allegro:) Nie chodzilam na rzadne przymiarki, spodobala sie i zamowilam, wyglada tak: http://a.imageshack.us/img63/971/6804.jpg Przeszla kilka dni temu. Jest boska, wyglada jak na zdjeciu, zero poprawek, lezy idealnie, z tylo zamiast zamka zamowilam sznurowanie, takze polecam z calego serca! A kosztowala.....800zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie kupowałam sukni na alegro , wręcz przeciwnie to ja byłam sprzedającą! Jak już się zdecydujesz na kupno w ten sposób, to najlepiej umówić się na przymiarkę-ponieważ każda z nam ma inną figurę mimo, że nosimy ten sam rozmiar. Apropo mojej sukienki dziewczyna przyjechała aż 200 km bo tak bardzo jej się podobała sukienka!! Wszystko było ok wyglądała ślicznie( tylko musiała ją minimalnie skrócić ponieważ była niższa ode mnie)Wspomnę że kupiła tą suknię na rok przed swoim ślubem! Kupowanie na alegro w ciemno to dość ryzykowne,ale przecież możesz popatrzeć w salonach sukien ślubnych-- tam też dziewczyny oddają suknie w komis i można kupić np za połowę ceny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To samo
Ja byłam pewna że chcę z salou , ale teraz jak tak wszystko przeczytałam to się bardzo mocno zastanawiam .... rzeczywiście może to dobry pomysł .. lecę przejżeć oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarelka
Ja będe w przyszłym tygodniu wystawiać na allegro suknię ślubną:) Może się ktoś skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś by chciał kupic sukienke nie przez allegro a przez komis to zapraszam do nowootwartego komisu sukien ślubnych i wieczorowych . annaarz@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam pójść do salonu i tam dopasować sobie suknię na wymiar ;) mogę polecić wizystę w atelier Violi Piekut. Nowa kolekcja sukien ślubnych robi wrażenie. Bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×