Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wot

Układ

Polecane posty

Gość wot

Ostatnio jedna z moich pracownic powiedziała mi, że teraz coraz popularniejsze w relacjach między kobietą a mężczyzną są tzw. układy. Obie osoby łączy jedynie chęć spotkania raz na tydzień lub na dwa tygodnie. Porozmawianie o tym co ich spotkało, wyjście do kina lub an spacer i ewentualnie łóżko. Może jestem nieco zacofany ale chyba świat idzie nie w tym kierunku co powinien. Rozumiem, że dziś liczy się tylko czas, kariera, pieniądz. I że na takie sprawy jak przyjaźń lub miłość nie za bardzo jest czas. Ale czy rzeczywiście? Czy nie jest to jednak kolejna, bardzo wygodna i z pewnością przyjemna, oznaka egozimu i dbania tylko o swoje zachcianki? A może to ja jakoś nie nadążam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja_no
a ile wy macie lat? tzn.co Ci sie nie podoba w takim stawoaniu sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to wynika z pewnej wygody i wieku...ona ma swoje mieszkanko on swoje,spodkanie od czasu do czasu nikt nie robi cudzego prania..eeeeeeeeeeeee ...e masz rację zastare z nas pokolenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2323
to mozna nazwac.. wygoda ktora daje nam swiat... wszytko jest takie latwe... wiec po co sie starac, po co walczyc o wiecej.. mam nadzieje, ze mnie to nie spotka.. nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot
no az takie stare to nie;) jeszcze potrafimy z zycia wyciagnac same smakolyki...ja w kazdym razie nie zawieszam butow na kołku ;) ale tak jakos za moich czasów to nie było :0 oj starzeje się starzeję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee no dajcie spokoj
jesli miedzy nimi zaiskrzy i wyjdzie z tego jakies uczucie to wiadomo ze dalej bedzie wspolne mieszkanie, potem malzenstwo, dzieciaki, ewentualnie konkubinat, niekoniecznie w tej kolejnosci:) z takich "ukladow" to sie czesto pary robia:) bo jestesmy tak czy inaczej emocjonalnymi istotami i nie dai sie ot tak wylaczyc uczuc:) jak kochamy chcemy na wylacznosc i to w jak najwiekszych ilosciach:) a taki uklad to sie sprawdza tylko wtedy jesli obie strony nic do siebie absolutnie nie czuja, a chodzi jedynie o spedzenia czasu jak kobieta z mezczyzna. a co? lepiej zeby samotni przed tv siedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot
pewnie działać działać ile się da i nie iść na żadne układy ;)))chyba żeby Ona warta była każdego układu....wtedy bym się nad nim poważnie zastanowił ;) ale z pewnością znalzałbym więcej czasu niż tylko raz na tydzień lub dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam zaraz przed Tv i to jeszcze razem -masz wymagania..jeszcze gorzej on przed kompem. ona przed TV :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×