Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowana

Ciało a zbliżenie, ciekawa jestem waszego zdania

Polecane posty

Gość skołowana

Ostatnio rozmawiałam z koleżankami na temat wyglądu a tego jak facet odbiera kobietę przy pierwszym i dalszych zbliżeniach.Głównie chodziło o nagość obserwacje drugiej osoby itd.Wśród nas była dziewczyna która jest bardzo zakompleksiona ( naszym zdaniem przesadza i wyolbrzymia swoje wady) przez co nie może znaleźć sobie partnera bo boi się odrzucenia, tego że ją facet wyśmieje itd.Niszczy skutecznie to co jest między nią i partnerem bo większą uwagę poświęca ukrywaniu swoich wad niż oddaniu się namiętności. I padło dość wulgarne stwierdzenie ale jestem ciekawa waszego zdania bo jedna z moich koleżanek powiedziała jej że facet jak jest napalony, jak jest chemia to nie widzi nic poza swoim chu.em.I teraz sama się zastanawiam na ile w momencie pierwszego i tych późniejszych zbliżeń facet ocenia ciało, wady, zalety partnerki...czy jak jest chemia i dzika namiętność a on zobaczy nie to czego się spodziewał może mu się wszystkiego odechcieć czy raczej liczy się to co ich łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
naprawdę nie macie zdania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tez ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
na poczatku chyba za bardzo sie nie przyglada, jest podjarany nowa partnerka i sytuacja,a pozniej zaczyna patrzec bardziej krytycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
arghh jestes kobietą czy facetem bo to wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
a jak sadzisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
ze kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
jestem prawiczkiem, to PRAWIE jak kobieta, buahahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdania, nie jestem facetem :P a tak w ogole to myślę, że to zależy od faceta... jeśli ją naprawdę pokocha to chyba mu nie powinny przeszkadzać jakieś drobne mankamenty urody (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
kurcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2323
czasami facet potrafi sie zdziwic gdy po zdjeciu biustonosza push up okazuje sie ze piersi sa dwa razy mniejsze.. ale faceci tez maja swoje kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
coz, z tymi piersiami najgorzej. bez stanika potrafia wygladac paskudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
ale chyba rzadko który kocha juz przy pierwszym zblizeniu jak jest chemia najpierw łóżko potem ewentualnie miłość takiemu co kocha to nawet wady sie podobają dlatego pisalam o chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
wtedy facet traci nimi zainteresowanie i to jest takie uczucie jak gdyby dac komus pieknie opakowany prezent, ta osoba rozrywa papier, wstazki, a w srdoku ukazuje sie...pomarancza. mandarynka. rozczarowanie:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
pomarańcza --masz na myśli cellulitis, rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
czyli ta kolezanka ma racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buenavista
ale z drugiej strony koles chyba widzi na pierwszy rzut oka czego moze sie spodziewac,czy dziewczyna szczupla, czy przy kosci,push upem az tak bardzo nie da sie powiekszyc piersi,a cellulit...no to juz gorsze,al jak szybko sie z siebie zrywa ubrania to tego nie zdazy zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
hmm, a moze sie nie zakochac przez cialo, ktorego wyglad go rozczaruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezkjhguo-ona
mysle, ze facet przewaznie jak ma okazje to "przeleci" nawet pozniej jakby mial mowic , ze byla gruba, wiszace cycki itp itd.... to nie chemia - to krew z glowy odplywa do....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
w sumie to takich rozstępów np nie widac kobieta jest szczupła ładna koleś sie spodziewa reszty też mniej wiecej takiej samej a tu ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arghh
mowilam o piersiach! piersi w push upie wygladaja zupelnie inaczej niz bez niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
ale ta moja kolezanka to ma dziwne kompleksy bo jej przeszkadza nie zaden celulit tylko to ze ona ma zbyt duże brodawki przy piersiach, napiła sie i nam powiedziała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2323
jak ta twoja kolezanka bedzie miala takie kompleksy to nawet dlugosc paznokci bedzie jej przeszkadzal.. coz.. wyobraznia nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
szkoda ze nie ma tu facetów, kobiety bywają bardziej tolerancyjne to oni są wzrokowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzzi
coz, ja mam bardzo, naprawde bardzo male piersi, a sylwetke dosc pokazna tzn nie jestem gruba ale wysoka i proporcjonalnie zbudowana. na co dzien nosze push upy i jest ok, ale jak facet pierwszy raz widzi mnie nago to mam wrazenie, ze nie potrafi ukryc rozczarowania..i komplementuje moj tylek :( to strasznie przykre, dlatego chce zdecydowac sie na implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
suzzzi a spotkałaś sie z przykrymi sytuacjami ze facet to skomentowal albo mu sie odechcialo? jest jeszcze jedna sprawa bo jeśli ktoś jest np przy kości to to widac na pierwszy rzut oka a jeśli kobieta np jest szczupła ale ma całe ciało okaleczone rozstępami i jest oszpecona to tego nie widać i taki facet idąc z pulpetem do łóżka wie mniej wiecej czego sie spodziewać a co w przypadku wad niewidocznych. czy mówić o nich przed zbliżeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzzi
nigdy wprost, ale raz facet spojrzal na moje piersi i spytal czy dlugo sie odchudzalam..:( coz, nie mam jedrnych, duzych piersi :( mysle, ze rozstepy i cellulit ma kazda laska, jedna wiecej, druga mniej, ale to nie jest oszpecajace. ja sie np zastanawiam, czy facetow nie odstraszaja dziewczyny z tradzikiem na twarzy (sorry, jesli kogos urazilam), plecach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
chyba za drastyczny przykład dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2323
faceci czasami lubia blizny.. twierdzac ze to oryginalne.. sama mam blizne na dekolcie.. a cellulit czy rozstepy.. coz jezeli skora jest gladka w dotyku- kremy, balsamiki, pellingii.. to facet bardzo to lubi.. z tymi krostkami to moze byc troche gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×