Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chała co

ale chała co?

Polecane posty

Gość ale chała co

uuuuuuuuuuuuuppppppppppi wchodzę do jednego ,a tu taki pijaczyna śmierdzący lezy!nie moge juz,ide sie pochlastac!nie moglam wprost wytrzymac!!!! [12.04] 17:02 wyrywam laseczki mnie wkurwiają damulki w autobusam którym się wydaje że urodą moga wszystko załatwić [12.04] 17:03 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi tylko? [12.04] 17:04 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi podejrzewam ze jestes facetem>>a mnie wkurzają faceci co mysla ze każda moze byc ich [12.04] 17:04 przede wszystkim trzeba myslec Zgadzam się z Wami, że w autobusach śmierdzi. Do jasnej cholery, płacę za bilet miesięczny, a muszę jechać w smrodzie. Takich meneli to powinno się wyrzucić z autobusów !!! [12.04] 17:05 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi i jeszcze śpi taka menda [12.04] 17:10 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi tez sie zastanawiam za co ja płace,po co w ogóle kupuje ten bilet,gdy jade w niegodziwych warunkach! [12.04] 17:11 mnie tez !!!!!!!!!!! tyle ze w tramwajach [12.04] 17:12 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi aaaaa no tak tam tez>ale teraz to wszędzie oni są [12.04] 17:16 Doktor Żyga Bo a najgorzej jak sie taka jedna " co jest tego warta" napachni tanim smierdzielem z bazaru i jedzie od niej to juz lepiej wachac smrodek wodki od pijaczyny. albo jak taka damessa sie spierdzi i krzyczy by odwrocic uwage na kogos innego , ze zepsul powietrze. [12.04] 17:16 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi popieram>>>przede wszystkim umiar [12.04] 17:40 Joyomanka Noooo!!!!!!!!!1 Wy też tego nienawidzicie!!!! Boże gdzie my żyjemy? Bo ja myslałam że w XXI wieku... Ale nie ma dnia żeby autobusem lub tramwajem (dojeżdżam najpierw autobusem, a potem kilka przystanków tramwajem) nie jechał jakiś spocony jełop cuchnący wódą... A nie mówiąc już o innych ludziach - nie tylko facetach. Czy w tych czasach wynalazek taki jak dezodorant to zadko spotykana rzacz?? Bo jak ja czuje od kogoś smrod potu jakby przebiegł pięć kilometrów to mi się odechciewa... Blee... Ludzie się nie myją!!! Używają coprawda (szczególnie wypacykowani lalusie i słodkie idiotki) niektórzy "drogich perfum", ale nie oszukujmy się!!! Woda z mydłem chociaż raz dziennie potrafi zdziałać cuda [12.04] 17:43 a mnie drazni "zapach" czosnku. Fuuuuj!!!! szczegolnie od starszych ludzi czuc! bleeee!! [12.04] 17:51 przejedźcie się wiejskim PKSem to w autobusie miejskim będzie wam maciejką i fiołkami później pachnieć! [12.04] 18:05 uuuuuuuuuuuuuppppppppppi podejrzewam [12.04] 21:22 tylko kilka osob to wyczuwa ciekawe [12.04] 21:25 przejedźcie się wiejskim PKS kiedys puscilem pawia w PKS-ie ale kulturnie pozbieralem i zapakowalem do mojego chlebaka. durny narud wciaz tloczyl sie przy kierowcy a ja z tylu mialem miejsca jak na wersallu [12.04] 21:27 bozeoszczędz mi spotkania z takim ciulem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chała co
prawdziwe chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
jechalam kiedys latem autobusem i wsiadl do niego chlopak z psem, pises zwymiotowal w trakcie jazdy a on zdjal koszulke i pozbieral nia te wymiociny. jak cos takiego sie zdarzy to lepiej sobie darowac niz wycierac plecakiem, husteczkami , czy jeszcze czyms innym bo wtedy to dopiero czlowiekowi na wymioty sie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chała co
o jezu,ale akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chała co
dobra dobra podszywaczu,te twoje teksty są załosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×