Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to znaczy -------

czy jeżeli męzczyzna jest zazdrosny to znaczy że mu bardzo zalezy na kobiecie?

Polecane posty

Gość co to znaczy -------

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
czasami tak, czasami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy -------
Czasami nie? To dlaczego może byc zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeeeee
a slyszalas o czym takim jak "pies ogrodnika"???? w skrocie - ja cie nei chce ale inny tez nei bedzie mial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Równie dobrze może to być pan \"pies ogrodnika\" :D Miałam kiedyś z takim do czynienia - interesował go luźny związek... dopóki nie zaczęłam się z kims umawiać \"na powaznie\" - wtedy pan zwariował i zaczął dzwonić, pisać, błagać, wściekać sie, wypytywac o \"nowego\" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
dlaczego jesli mu nie zalezy? moze mu sie wydawac ze mu zalezy a ma jakies problemy psychiczne na tle posiadania, wlasnosci, jakies chore jazdy, manie wielkosci wiec nie wyobraza sobie ze kobieta, chocby sam jej nie chcial, miala prawo odejsc od niego... i tak se mozna wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
że miłość i zazdrość idą w parze pod warunkiem że zachowuje się pewne granice zazdrości, czasami wydaje się nam że facet nas kocha a potem okazuje się że jego miłośc jest zaborcza,chora,to oznacza że uważa cię za swoją wyłączną własność.A zazdrosny może być o wszystko, o klegę z pracy o to że za długo patrzysz na sąsiada,o wypady z koleżanka itp...ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja będąc z żonatym facetem miałam podobnie,tzn. on chciał abym ja znalazła sobie chłopaka,bo nie chciał abym była sama itp. ze wtedy on sie odsunie i nie będzie zawracał mi głowy..lecz kiedy odezwał sie do mnie stary znajomy,zaczelismy ze sobą pisac,dzwonić do siebie,smsy od niego przychodziły również przy tym żonatym,to sie wszystko odwrociło...żonaty bardzo chciał abym kogoś miała,ale jak tamten zaczął sie odzywać to mu to zaczęlo przeszkadzac,wyczuwałam to po nim,zaraz taka cisza, niezadowolenie na jego twarzy, i sama nie wiem co to ma oznaczać z jego strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
Vanesssa. - to może znaczyć tyle, że boi sie czy będziesz chciala sie jeszcze z Nim spotykac, będąc w oficjalnym zwiazku. Kiedyś powiedziałam mojemu ( również ma żonę) , że jestem monogamistka- to zamiast ucieszyć sie , że będąc z Nim nie bede sypiac z nikim innym, przestraszyl sie , ze będąc z kims innym jako monogamistka nie bede chciala Jego. Zabawne co?:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
Hmmmm " będąc z nim, będąc z nim itd" no nie popisałam sie za bardzo, ale tak to jest jak sie pisze post na raty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeżeli by sie bał,ze nie bede sie z nim spotykac,to sam by nie proponował,abym sobie szybko znalazła chłopaka.Dziwne bo jak on mi mówił cokolwiek o swojej żonie to ja miała przyjąć,ze wszystko jest ok i ze lubie tego słuchac,ale jak ja wspomniałam o innym to nic żadnego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
Oj mówilby mówił. Chodźby po to, żebyś mu potem nigdy nie powiedziała, że Cie w czymś blokował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawinka,a wiesz co mu dzisiaj napisałam....on wysłał mi smsa,ze pracuje z żona i sie z tego cieszy,co robie itp.,a ja mu na to,że od rana posiedzialam sobie z ..(panem X) urwał sie z pracy i do mnie przyjechal(bo to jest prawda) a on na to nic..jak zwykle w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
Hmmm cieszy sie , że z żoną, czy cieszy sie, że pracuje;). No jasne , że niczego nie napisze, bo co niby miałaby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie cieszy,że z żoną,ale niech sobie nie myśli,ze ja bez niego marnuje czas. Na początku żonka była taką straszną zołzą,a teraz cieszy sie ,ze z nia pracuje,dupek jeden. już sama nie wiem co mam mu napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawinka
Najlepiej nie pisz nic. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem...
to ja powiem z kobiecej strony,mam partnera i mam drugiego partnera:-) i tez mu mowie wiesz nie chce zebys tak na mnie czekal i czekal,pogodze sie kiedy spotkasz inna,no i kiedy mi pisze ze fajna dziewczyne spotkal to mnie krew zalewa i widze najgorsze,a czemu tak??? chce miec go tylko dla siebie i chce zebym to ja byla ta jedyna,a przeciez gram nie fair bedac z innym,wiec egoizm sie obudzil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie...krew pewnie Cie zalewa bo Ci na nim zależy,innego wytłumaczenia nie ma jeśli ktoś sie tak zachowuje, czyż nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,ja tylko nie wiem czy powinnam mu(żonatemu) też pisać i to dość często ,ze sie widziałam z tym innym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×