Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

ale nuda...dzisiaj...jest jakaś Pani , która mnie rozbawi

Polecane posty

ale nudy chyba sie zaraz zmasturbuje ,......moze jakiś pan mi pomoże ....albo lapiej uzyje wibratora analnego HURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podszyw podszyw... Ciekaw czy podszywaczami na tym forum są częściej kobitki? czy faceci...małoletni... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEEE NUMER...
nocontrol ty masz swoje FORUM!!!??? GDZIE JESLI MOZNA WIEDZIEC?? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ch
:D:D:D\ wiedziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEEE NUMER...
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie nie da sie okreslic tego POSZUKUJACA GO NAMIETNA 25 ztakim slownictwem to wiele ci do namietnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEEE NUMER...
ciebie inaczej nie mozna okreslic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj uwaznie: “MURZYN” Wchodzi bialy facet do sauny i tak siedzi i sobie myœli \"Kurwa, jak ja dawno nie palilem, oj ale bym sobie zjarac bacika\". No ale nie ma trawy, wiêc siedzi dalej, siedzi i znowu myœli \"Boze, jak ja bym sobie zapalil, no chociaz maleñka dupkê\". No ale nie ma trawy wiêc siedzi i tak sobie myœli.Po pól godzinie kiedy facet juz siê niezle nakrêcil do sauny wchodzi murzyn w dredach siada po drugiej stronie i ostentacyjnie wyjmuje 10cio gramowego wora i zaczyna skrecac Na to bialas siê podniecil \"O ja pie**ê ale sobie zapalê, ale sobie zapalê\". Podchodzi do murzyna i mówi: - Yo stary! Wiesz jak dawno nie palilem, chyba z rok, poratuj kolegê w potrzebie daj œciagnac trochê. Na to murzyn: - Yo, no spoko, ale wiesz... 100 dolców od macha. - Co k***a 100 dolarów? Pojebalo ciê? - Nie stary to jest taki zajebisty towar, ¿e nawet sobie nie wyobrazasz jakie bêdziesz mial schizy. Facet sobie myslii \"A jebac to, mam trochê kasy i muszê sobie zajarac!\" Zaplaci³ wiêc murzynowi 100 dolców i œci¹gn¹³ z bata tak¹ chmurê jak¹ tylko móg³. Siedzi, i nic. - Ej stary, ale ¿eœ mnie ochuja³, nic mnie nie wziê³o. - Bo to jest taki towar co dopiero po czwartym, pi¹tym razie ³apie. Bia³as wk***iony, ale myœli sobie zap³aci³em mu ju¿ 100 dolców nie mo¿e siê zmarnowaæ. Rzuci³ wiêc jeszcze 500 i œci¹gn¹³ 5 porz¹dnych buchów pod rz¹d. Usiad³ i znowu nic... - Ty kutasie, zap³aci³em ci 600 zielonych za tak¹ ch**niê. Murzyn zacz¹³ siê œmiaæ, zwin¹³ manatki i zacz¹³ spierdalaæ. Bia³y za nim. Murzyn ucieka po korytarzach, bia³y za nim. Murzyn wsiad³ do windy. Bia³y nie zd¹¿y³, zapierdala wiêc po schodach, zje¿d¿a po porêczy. Zjecha³ na dó³ murzyn akurat wysiad³ z windy i spierdala na zewn¹trz. Wsiad³ do taksówki i odjecha³. No to bia³y za nim w drug¹ i w poœcig. Œcigaj¹ siê tak po ca³ym mieœcie. Wreszcie murzyn wysiada i wbiega w sam œrodek centrum handlowego, bia³y za nim. Goni¹c siê rozjebali kilka stoisk. Murzyn ucieka pod górê po schodach ruchomych jad¹cych w dó³. Bia³y za nim. Murzyn wbieg³ na najwy¿sze piêtro, bia³y za nim. Murzyn po drabinie na dach, bia³y za nim. Skacz¹ po dachach z budynku na budynek, wreszcie zbiegaj¹ z któregoœ po schodach i goni¹ siê po ulicy. Dobiegaj¹ do portu murzyn wskakuje w motorówkê, i w morze, bia³y dosiada skutera i za nim. Goni¹ siê tak a¿ zabrak³o im benzyny. Wreszcie murzyn skacze do wody i p³ynie wp³aw, bia³y za nim. Dop³yn¹³ do brzegu unikn¹wszy rekinów i spierdala dalej. Murzyn wpada na lotnisko, bia³y za nim. Przedar³ siê przez ochronê i wpie**i³ siê do startuj¹cego samolotu. Goni¹ siê po jumbojet\'cie wreszcie murzyn dorywa spadochron i wyskakuje, bia³y za nim. L¹duj¹ na bazarze murzyn kroi ze stoiska deskorolkê i spierdala, bia³y zabiera rolki i za nim. Goni¹ siê tak, ¿e a¿ zainteresowa³a siê nimi policja konna. Wreszcie murzyn siê wk***i³ bo za wolno na tej desce spierdala³ i wyrywa jakiemuœ szczylowi rower, bia³y zabiera drugiemu i za murzynem. Goni¹ siê tak a¿ wreszcie zgubili policjê i wjechali do lasu. Murzyn bardziej wytrzyma³y popierdala na rowerze a bia³y zosta³ w tyle i zgubi³ murzyna. I nagle zachcia³o mu siê sraæ. Myœli \"ale zwalê sobie kloca\" i zszed³ z drogi za krzak, opar³ rower o drzewo, œci¹gn¹³ gacie, wypi¹³ dupê i sra... Nagle czuje silny uœcisk czarnej d³oni na ramieniu - Ej koleœ, ale w saunie to siê nie sra! :D Sorry za brak polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz mnie wcale okreslac czy oceniac, bo mnie nie znasz a to co pisze nie musi byc prawda zreszta w nosie mam twoje opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×