Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z kim ja chodze

mielismy sie spotkac po jego pracy, mial zadzwonic, nie zadzwonil i wrocil do

Polecane posty

Gość z kim ja chodze

domu, teraz jest na gg.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( po raz kolejny mnie olal :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizeldas
no tak:( chyba ze ma porblem ja jak mam od razu uciekam od ludzi. cche sama rozgryzc problem nic mnie nie cieszy... a ze empatyczna jestem nosze w sobie cierpienia pol rodizny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna mądra rzecz która
mozesz teraz zrobić to też go olac i to porządnie i na dlugo i tak żeby mocno poczul... jeśli zrobisz mu awanturę albo zaczniesz wypomniać, albo co gorsza plakać...nic nie wskórasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam siee
moze to nie bedzie latwe,ale naprawde powinnas go olac!!!nie odzywaj nie sie nie pisz do niego.nic ich bardziej nie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim ja chodze
nawet pomyslalam ze moze zapomnial telefonu, albo ze mu bateria padla - jak jeszcze byl w pracy to zadzwonilam do niego z innego numeru (siostry), on go nie zna, odebral a ja sie rozlaczylam :( czemu ja chodze z takim dupkiem :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ona
miej go w d...ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim ja chodze
on ma 22, ja 21, jestesmy razem 2,5 roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ona
miej go w d...ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ona
wiesz, 20-21lat to czas, gdy ludzie ucza sie dopiero zachowań w tej sferze, ale trzeba bronic swoich praw...mimo wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 24 ja 22 i tez mnie czasami olewa:D ale nabralam do niego dystansu hehe:) niech se nie mysli,ze swieta z nim spedze😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim ja chodze
zadzwonil teraz i powiedzial ze wczesniej nie mial czasu rozmawiac a pozniej padla mu bateria, i ze dzwoni zeby sie umowic, spytalam jak to nie mial czasu rozmawiac skoro od kogos obcego telefon odebral, a ja mu wczesniej nawet wyslalam 2 smsy ze czekam az zadzwoni, a on powiedzial zebym dala spokoj i jak mam byc taka zlosliwa to on nie chce ze mna rozmawiac a ja powiedzialam ze nie jestem zlosliwa i to on sciemnia, bo do mnie nie mial czasu zadzwonic chociaz na chwile ale rozmawiac z kims innym mial czas... spytalam czy teraz dzwoni zeby sie umowic, a on powiedzial ze teraz to juz sam nie wie czy chce :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( powiedzialam zeby dal znac jak bedzie wiedzial i wylaczylam telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim ja chodze
a teraz napisal smsa "zajebiscie, moglas mowic ze i tak nic z tego nie robilbym sobie nadziei" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ona
hehe..trafial kosa na kamień...:) niezla jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety co za
chora histeria;) uspokoj sie dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×