Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blu berry

No i oficjalnie zostalam dzieckiem z rozbitej rodziny

Polecane posty

Chociaz dzieckiem juz nie jestem, ale to jakos lepiej brzmi. Rodzice sie rozwodza. W sumie juz dobre 5 lat temu stwierdzilam, ze tak by bylo dla wszystkich najlepiej. Nie dobrali sie.. kompletnie sie nie dobrali. I teraz podwyzsza statystyke :O Smutno. Mozecie sie przez chwile nade mna pouzalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat snu
a to bie chodiz o nazwe.... dziecko z robitej rodizny, a zastanawiałas sie nad ta nazwa? nie ma sesnu... jak ojciec wyjedza za morze lub jets marynarzem dziecko widiz go 2 rayz do roku, a zobacz on z matka sa nie rozwodza sie... jakby nie patrzec to dziecko z robitej rodizny bo ojca "nie ma" w domu. ojciec nie musi byc w domu aby dziecko kochac! :)🌻:) ty ojciec :)🌻:) ty matka :)🌻:) matka ojciec takie sa relcje a u ciebie wszytsko ok ojciec kocha matka kocha tylko oni siebie nie i maja prawo jak zle sie dobrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na arabskim bazarze
W kazdym razie, celnie ujete: dziecko z rozbitej rodziny , heh :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem ze oni maja prawo sie nie kochac. zreszta pisalam juz ze rozwod to najlepsze wyjscie. ale i tak mi smutno i niech mnie ktos przytuli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Jak jesteś pełnoletnia, to mogę zostać twoim pocieszycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat snu
rodzina jets wtedy gdy ludzie sie kochaja a skoro ciebie matka i ojciec kocha nadal masz rodizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie rodzine mam. Ale dla mnie rodzina to kupa ludzi razem, a nie mama + dziecko lub tata+dziecko - takie uklady sa na swoj sposob \"wybrakowane\". Ale wlasciwie nie pamietam kiedy bylismy kupa ludzi razem, wiec chyba niewiele trace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×