Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_wawa

wasze uczucia po rozstaniu z facetem

Polecane posty

Gość ona_wawa

żal, złość? ja mam zasadę: skoro mu nie przypadlam do gustu..no to nie ale najpierw jest żal, bo spotykalam dupkow, co zrywali kontakt bez slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę taką jedną
a już na pewno nie brać poważnioe gadki 'zostańmy przyjaciółmi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
Abox--->jestes ekspertem...:D ja się zgadzam, szkoda, ze tak pozno czasem dochodzimy do tego wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod pociąg chciałam się udać poważnie poważnie :) bo takie miałam wrażenie, że nic podobnego już mi się nie przytrafi ...wrażenie dalej mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj obudziłam się przekonana że nie mam po co życ, gdyż książę mi się przyśnił ( a minęło ładnych parę miesięcy) możliwe że depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
faceci uciekają od problemów heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
hyba------>ile macie lat obydwoje? trzeba miec przyjaciół, wtedy lżej jest:)..tzn.wtedy mozna się podniesc a tak to po miesiacach czasem dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
Abox--->kwestia braku doswiadczenia...li i jedynie...no moze jeszcze to, ze poprzedni tez byli prostakami i chamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani agatka
napweno zerwać kontakty.ja tak zrobiłam chociaz cały czas walczę ze sobą żeby nie zadzwonic czy zagadac na gg najpierw była wielka nienawiść, potem pustka, potem tęsknota, która momentami urasta do niebotycznych rozmiarów i tak juz zostało...a minęło półtora roku :( :( :( :( kocham go nadal, nie byłam znikim od tamtej pory bo poprostu niemogłam. podobno pomaga wygadanie się drugiej osobie-ja tego nie zrobiłam bo nie należędo osób gadatliwych ale może jak zrobie to tu i teraz to pomoże :) wiem że był i pewnie nadal jest dupkiem, wiem że nie zasługuje na mnie ...ble ble ble ja to wszysko wiem a mimo to go kocham i zapomnieć nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
pani agatka--------->dobrze robisz niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
lo matko----->ja to juz stara dupa jestem po studiach i niestety zaluję, ze nie mialam takich doswiadczen mając tyle lat co Ty...zle bo zle, ale nie przechodzilabym tego co przeszlam teraz tylko x lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
a ja tam chyba sie zazwyczaj aż tak nie przejmuje.nie chce to nie jego strata, nie można sie nad sobą użalać.a może trzeba ich zacząć tak traktować jak oni nas traktują...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
a tam miał być przecinek jeszcze - nie chce to nie, jego strata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat snu
MI TEZ SIĘ SNIŁ, MIAL WLOSY;) JECHAŁ NA SKUTERZE CZY COŚ NA MORZU Z FALAMI.. AZ ZAJRZŁAM DO SENNIKA:) JUZ WIEM, BO WCZORAJ GO WIDZIAŁAM;) TEZ TESKNIE, ZE AZ MI SIE SNI:) KOCHAM BARDZOOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
no tak, gupie jestesmy :( milosc slepa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat snu
jednostronna milosc to nie milosc i to faktycznie slepe obustronna to milosc) i nie jest slepa:) jets jak kwiat co zakwitl z 2 ga:) a to o czym piszecie to wynik raczje tego, ze lata leca, a naokolo kazda zajeta i wy cz\ujecie sie inne i stad to. a to nie milosc. powiedz komus nie bierze nie mozes, zrobi na przekor, to samo z wami, ktos mowi nie, a wy taak bede go miec. stad te uczucia w was, ale to nie milosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppu
kwait snu------------> latami latami, ale jesli tylko raz bylo sie w dluzszym zwiazku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
jeśli nie miłość to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Moze czas przestac rozpamietywac dobre chwile i przypomniec sobie te gorsze? Nikogo juz nie pokochacie tak samo, swieta prawda, bo nigdy nie kocha sie 2 osob tak samo. Ale to nie znaczy, ze nie bedzie z kims innym pieknie. Musicie sie jednak odciac od przeszlosci, zrobic jej pogrzeb, oplakac ja i zaczac zyc bez tego ogona. Czesto sami wywolujemy w sobie sentymentalizm. Powodzenia dziewczyny, przestancie wzdychac do duchow! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustka nowe życie :) i oganianie się od byłego ;) zaprzestać kontaktom przeszłość minęła nie wraca i nie mąci teraźniejszości ani niezapisanej przyszłości bo o przyszłość walczymy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od okoliczności nie tylko lalunie bywają na jedno skinienie ex :| lalusie - a raczej lalusiowie też bywają .... jednak to zjawisko to stanowcza patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×